twilitekid

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  66
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez twilitekid

 1. Polecam dowiedzieć się, na czym polega różnica między remasterem i remakiem oraz używać tych określeń zgodnie z definicją.
 2. twilitekid

  Pracownicy Riot Games zastrajkowali!

  Traktują jak ludzi drugiej kategorii. Poczytaj, jest kilka artykułów na ten temat w sieci.
 3. Chodzi o to ze do gry wydanej na Epic nie da się kupic klucza poza Epic. Takze nie da się zakupić klucza w szarej strefie za pieniądze z kradzionych kart kredytowych, o co cześć braci pecetowej, w której wciąż płynie piracka krew, ma żal.
 4. twilitekid

  Gry ze Steam na Xboksie One? Teraz to możliwe

  Czyli MS udostępnił aplikacje która z konsoli robi Steam linka? Normalnie rewolucja :D
 5. Grasz w gre po 10h dziennie. Ja tu widzę wyraźny problem.
 6. Czyli co? Wszystkim równo i sprawiedliwie? Niektóre komentarze są tak populistyczne, że szkoda gadać. Wszystkim równo i sprawiedliwie według tego, co potrafią i jak ciężko pracują.  Jesli uważasz ze pogłębiające się dysproporcje finansowe i to, ze coraz więcej pieniędzy jest w rękach coraz mniejszej grupy osob jest zdrowa sytuacja, to współczuje braku wyobraźni. 
 7. Bo to korporacja. Korporacja polega na tym, by setki osób pracowało na zysk garstki na samym jej szczycie, której zarobki są zupełnie nie proporcjonalne do wkładu pracy. Ale wysokie zarobki są również dobra przynęta, stad pracownicy cisną, bo chcą być tymi na samej gorze. A cisnąc przyczyniają się do jeszcze większych zysków, niestety rzadko kiedy swoich zysków. I tak to się kręci.
 8. Pani Katarzyno! Recenzja tak super napisana. Dlaczego newsy nie trzymają tego poziomu?
 9. Co za problem założyć konto na USA? 
 10. Moment, jaki jest sens porównywania obu remakow kiedy dzieli je 17 lat?
 11. 55 dolarów plus 23% podatku w przeliczeniu na złotówki wychodzi ok 260zl, wiec prawdopodobnie to jest ta sama obniżka co u nas. A możliwość złamania konsoli to raczej nie jest powód dla którego słabo się sprzedała, bardziej to kwestia kiepskiego sprzętu który nie radził sobie z emulacja.
 12. > Przykładem może być dziewczyna pewnego użytkownika serwisu Reddit. Produkcja wciągnęła ją na tyle, by użytkownik ten postanowił oświadczyć się w jej w oryginalny sposób   Polecam czytać tekst przed publikacja...
 13. Gra usługa - dla mnie odpada. Już predzej przejdę sobie ponownie jedynkę.
 14. > Od dawna jednak pożegnał się z Konami Dawno, nie od dawna ;)
 15. Ajaj, dzieki, już poprawione :)  Dalej jest babol - merytoryczny. Dodatek jest udostępniany na serwerach cyfrowych sklepów a nie gry.
 16. > Square Enix udostępniło na serwerach gry Shadow of the Tomb Raider najnowszy pakiet dodatkowej zawartości – The Pillar – do wydanej we wrześniu, finalnej odsłony trylogii o nowych odsłonach słynnej archeolog Lary Croft.   o_O czy ktoś to czyta przed publikacja?
 17. Niech mi ktoś wytłumaczy o co chodzi w tym newsie...
 18. twilitekid

  Red Dead Redemption 2 z mordercz? trampolin?

  Przeciez to jakiś bug a nie sekret. Poza tym dziwnie jest pisać, ze gracze wciąż gre odkrywają niecały miesiąc po premierze...
 19. Trochę się zgadzam. Ostatnio coraz częściej ziewam przy dużych grach AAA. Zawsze mam to uczucie ze to już gdzieś było. Nawet teraz przy RDR2. To nie jest to samo wow co przy jedynce, choć tych wow trochę jest. Jednak nie robi to wszystko wrażenia. Ja wiem ze to kwestia doświadczenia - im więcej znam gier tym trudniej mnie zaskoczyc. Cóż, wydaje mi się ze to ostatnia generacja, z która będę na bieżąco. PS5 pewnie kupię ale dla jednej, dwóch gier rocznie. Odkupię Switcha i będę grał w indyki oraz nadrabiał retro. 
 20. I czy ktos jeszcze ludzi się ze ta firma zrobi jeszcze gre na miarę HL albo Portala?
 21. Fajnie, może będzie jednak warto mieć obydwiema konsole jak w poprzedniej generacji. Dla samej Forzy Xa nie kupię jednak...
 22. Ja kupiłem około 2014 jak była w early access z myślą o tym, ze zagram w kampanie w ciągu roku. A obi do dzisiaj ten tytuł mecza. Typowa gra usługa, ja to dawno wywaliłem z dysku i nie mam zamiaru wracac.
 23. Dla serii to nic nowego.