Yurop

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  40
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

1 Neutralna

O Yurop

 • Ranga
  Przodownik
 1. Przecierz napisane jest, że jest i wersja na PC
 2. Witam Gram właśnie na mapie Urwiska Cragholdt. I mam pewien problem. Otóż każdy wojownik zadaje mi obrażenia z hita miedzy 300 a 1000 obrażeń. Czy to normalne? Gram na średnim poziome trudności.
 3. > Hmm całkiem obszerna przepustka według mnie, dająca więcej niż niektóre od innych developerów, > może się skuszę. Kilka nowych aut i gadżetów do modyfikacji auta za ponad 100zł? To ma być obszerna pzepustka? To wszystko powinno być w podstawce a nie dodatkowo ponad 100 płacić.
 4. Yurop

  Konsulat ekipy gram.pl - gry pudełkowe

  Witam Można się spodziewać obecności gry The Elder Scrolls: Skrym Legendary Edition w wersji pudełkowej? Jak tak to kiedy?
 5. Yurop

  Konsulat ekipy gram.pl - gry pudełkowe

  Witam Można się spodziewać obecności gry The Elder Scrolls: Skrym Legendary Edition w wersji pudełkowej? Jak tak to kiedy?
 6. Yurop

  XCOM: Enemy Within - recenzja

  Ten dodatek jest z podstawową wersją czy bez?
 7. Yurop

  Diablo III ukończone w 4-5 godzin

  Henrar ale miało się wybór i odemnie zależało czy i jak rozwinę swoją postać (dobrze czy żle), a tu masz od razu jedną słuszna drogę. Jest ona narzucona przez Blizzarda i to właśnie mi i innym się nie odoba. kolejna gra dla niedzielnych graczy.
 8. Witam Zablokowali mi konto na social Bioware. nic nie moge zrobić. nawet maila do nich napisać aby coś na ten temat z nimi porozmawiać. Nie wiem dlaczego to wogle zrobili jak nie udzielam się na żadnych forach itp. Mógłby ktoś mi pomóc się z nimi skontaktować?
 9. To wygląda jak wstęp do totalitaryzmu. http://demotywatory.pl/3671252/Totalitaryzm
 10. Tafla wody w Morrowind. Szkoda, że już to nie tak ładnie wyglądało jak się nurkowało.
 11. Gra prezentuje się fajnie. Mam nadzieję tylko, że te prowadzenie i podświetlanie wszystkiego to tylko na cele prezentacji i będzie można to wyłączyć w grze. Bo dla mnie psuje to grę gdy wszystko mam podane na tacy i tylko odemnie zależy jaką podświetlona drogę wybiorę a nie sam na nią wpadnę.
 12. Przeszedłem ostatnio demko. I bardziej mnie rozczarowało niż zainteresowało. Uproszczona walka, menu taktyki, umiejętności. No i praca kamery też nie zachwyca w szczególnosci jeśli chodzi o postacie walczące na dystans. Strasznie mało widać na mapie. Nie można oddalić pola walki aby zobaczyć go szerszym okiem. Menu rozmów trąci myszką. Ogólnie dużo słabiej niż w jedynce. Sama grafika i ciekawie wygladające walki to nie to co powinno przodować w cRPG, bardziej w shooterze.
 13. Zaliczyłem to demko. I bardziej mnie rozczarowało niż zainteresowało. Uproszczona walka, menu taktyki, umiejętności. No i praca kamery też nie zachwyca w szczególnosci jeśli chodzi o postacie walczące na dystans. Strasznie mało widać na mapie. Nie można oddalić pola walki aby zobaczyć go szerszym okiem. Sama grafika i ciekawie wygladające walki to nie to co powinno przodować w cRPG, bardziej w shooterze.
 14. Yurop

  Blisko 10 minut gameplayu z F1 2010

  Troszkę efekt psuje ta fontanna wody pokazana tylko za naszym kierowcą. Inni jadą w takich samych warunkach a z nich nie widać wody za bolidem.