Adikarius

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  308
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Adikarius

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Z tych 600tys. ludzi, którzy podpisali petycję zapewne połowa z nich czeka aż GTA V będzie "wydana" na torrentach.
 2. > No i szczerze jestem za. Przynajmniej nie będzie sytuacji, gdzie 10 latek prosi tatę > o kupno GTAV (sytuacja z wczoraj z EMPiKa). A na odwrotnie? Jak dzieciak sam nie kupi to pozostanie mu prośba rodziców. Wiec takich sytuacji bedzie wiecej.
 3. > hmmm wygląda jakby chciało na next genie wylądować. Screen z astonem i trawą fenomenalny > wygląda zajebiście To nie Aston tylko Porsche 991.
 4. Wystarczy samo CV bez listu motywacyjnego?
 5. Zgodze się z Tobą, że tak jest ale nie możesz tego zjawiska podpinać pod wszystkie firmy. W tych czach to własnie jadną z szansa na rozwój jest jakaś praktyka albo staż. Akurat jestem na etapie szukania i wątpie żeby firmom które wstawiają swoje oferty, na takie portale jak absovlent.pl chodziło o to żeby mieć tanią siłę roboczą. Jak masz jakieś doświadzenie związane z stażem, to proszę podziel się. A może pomożesz innym.
 6. > Staż... śmiechu warte, 800-900zł miesięcznie i to nie płaci nawet firma dla której się > pracuje. Czysty wyzysk, zatrudnić na staż, zajechać przez kilka miesięcy i wymienić. > Już któryś raz widzę takie ogłoszenie na gramie i każdemu chętnemu odradzam staż gdziekolwiek > bo to jest najwyższa forma wyzysku ludzi choć pracodawcy lubią to nazywać zdobywanie > doświadczenia... Jeśli odradzasz staże to zaproponuj mi coś gdzie mogę zdobyć jakieś doświadczenie, podnieść kwalifikacje lub nawet jedynie dzięki temu mieć coś więcej do wpisania w CV. Nawet za darmo. Firmy, które oferują staże robią przysługę nam wpuszczając nas do swojej siedziby oferując naukę, a dodatkowo zapłacą nam za to. Oczywiście z drugiej strony masz rację, jeśli chce się pracować jako fizol to po co komu staż jeśli do końca życia narzędziem pracy ma być łopata lub kielnia
 7. Czy można poznać konkretną datę rozpoczęcia stażu? Jeśli chodzi o wykształcenie, nie ma jasno postawionego wymagania co do niego, więc mogę być w trakcie studiów obojętnego kierunku lub nawet nie mieć wykształcenia średniego? Jedynie liczą się trzy punkty aby spełnić podstawowe kryteria? Proszę o więcej konkretów.
 8. Adikarius

  Książki - temat ogólny

  Z literatury faktu: Michael Bar-Zohar, Mossad. Najważniejsze misje izraelskich tajnych służb
 9. Adikarius

  Problemy z komputerem (temat ogólny)

  ECC / EDC jeśli wyskakuje taki błąd to wydaje mi się że płyta jest zabepieczona.
 10. Coś schludnie ubrani są panowie na screenach jak na postapokaliptyczny świat :)
 11. > Produkować sprzęt za $200, sprzedawać go ludziom za ~$700 i jeszcze im wmówić, że to > świetny układ. > Mam nadzieję, ze Nexus 4 ruszy trochę ten rynek, bo nie ma chyba drugiej branży w ogólno > pojętej elektronice, gdzie pomiędzy kosztem produkcji, a ceną detaliczną jest dobre 250% > marży. Czyli układ jest świetny jeżeli przynosi takie wyniki.
 12. Adikarius

  TOP GEAR - temat ogólny

  Na BBC Knowledge na przemian lecą to stare to nowe odcinki.
 13. Do lepszych nie należy. Przeciętny serial.
 14. Jestem tego samego zdania co i ty. Tylko co da zakaz grania w strzelanki?