Rojo

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  107
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Rojo

 • Ranga
  Przodownik
 1. Może być to pierwsza gra z serii jaką polubię. Oby finałowa produkcja ukazała sie przynajmniej tak samo dobra jak się zapowiada.
 2. Coś im ostatnio restarty w głowie. NFS, SimCity, SW:TOR... Czyżby się pomysły pokończyły nawet na kontynuacje kotletów i zostało tylko restartowanie serii?
 3. @Leos8 strzelający odlecialby z taką samą siłą jak ten ktory dostał, widzialeś kiedyś żeby osoba strzelająca z karabinu o pociskach pol cala odleciala troszke? Nie bo jaki bylby sens robienia broni która miota strzelającym tak samo jak ofiarą. Czysta fizyka.
 4. Już widze jak fanboye serii GW lecą do sklepu po kupno tego produktu i ich wielkie rozczarowanie po 15 minutach gry xD
 5. Trailer wyśmienity, ale żałuję że widziałem gameplay... WG mnie całkowita kiszka, która nie ma nic wspólnego ze starym dobrym Resident Evil. Chyba tylko nazwę. Sztywne animacje, zombie chodzą wszedzie na potęgę jak potwory w serious sam i dokładnie taka sama zasada rozgrywki, nawalaj z broni ile fabryka dała i idź do przodu. A gdzie kombinowanie jak przejść dalej?, jak zabić zeby oszczędzić ammo bo w grze mało, albo oby tylko znaleźć roślinkę bo zaraz padnę. A tu biegniesz przed siebie ammo i roślinki leżą wszędzie i 0 myślenia jak dojść na następną lokację. No i w końcu gdzie klimat tego starego survivala? Ty nie ma ani survivala, ani horroru...
 6. Kopa straszna, co oni z tego zrobili, to nie ma nic wspolnego ze snowboadrem (oprócz śniegu). Deska grawitacyjna, czy co to jest? Ze snowboardu zrobili wipeota na jakiejś desce co snowboardem tego nazwać nawet nie można, Tony Hawk na śniegu. Dno!
 7. @Bulkers86 biedaku, chyba nigdy nie grałeś na konsoli, zapraszam do mnie ja odpale MW w wersji na PS3 i dam pograć Tobie a ja będę smigał na piecu. Zobaczymy komu lepiej wyjdzie. Rzucałbyś padem po całym pokoju ;)
 8. Omg spodziewałem się lepszej animacji. Postacie ruszają sią jak kołki, sztywno i nie naturalnie i jeszcze głos tego smoka, padaczka jakaś....
 9. mały Off top: Zatrzymajcie sobie filmik na 3:20 mina i fryzura Myszastego bezbledna :D
 10. mały off top: Wyświetla się reklama "Sprawdź najnowszą ofertę telewizorów do konsol marki Philips!" trochę to nie składniowo jest, mozna z tego wywnioskować ze Philips produkuje konsole a nie telewizory do konsol. Bo nie widziałem jeszcze konsoli marki Philips ;)
 11. A dla mnie to i tak lepiej zawsze to miesiąc wiecej na dopracowanie gry, a nie oddawanie do sprzedaży porta z konsol gdzie nawet menu nie zdążyli przerobić i przystosowane jest pod joy''a.
 12. Czy ktoś może mi powiedzieć czego taka gra ma takie wymagania? Wiem ze nie są duże jak na te czasy, ale jak na grę sportową ograniczającą się do małego pola (boisko) to i tak ma spore. Znając życie to widownia i tak bedzie w 2D.
 13. To nie ms go zabił tylko Popularność PS2 go zabijała. A teraz i Sony i M$ wydały nowe kontrolery do swoich zabawek i głupota by było wydawać nowe urządzenia. Zreszta jeszcze te nie zostały wykorzystane w 100 % i moim zdaniem jeszcze przez pare lat będziemy się na nich świetnie bawili ;)
 14. No bo czym to się różni od zwykłej płyty z muzyka? Przecież poskakać możesz też przy samej muzyce.