Rammi

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  660
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Rammi

 • Ranga
  Delegat
 1. To ja tu sobie wmawiam, że BL3 prawdopodobnie jest już na ostatniej prostej a oni mieliby dopiero scenarzysty szukać? Nieeee...
 2. Są tak samo chciwi jak Eidos ze swoimi punktami Praxis. Chcesz rzadsze wyposażenie to kupuj złoto ziomuś! Nie ma lekko. Samego złota za zadania to pewnie będzie tyle co kot napłakał a co leniwszy gracz to się wspomoże trainerem a nie mikrotransakcją.
 3. Czekamy, czekamy. Przeskok z jedynki do dwójki był ogromny i lekko się obawiam, że trójka nie zaskoczy mnie aż tak bardzo jak BL2. Obym się mylił. 
 4. Co jeszcze wymyślą? Może lalki dla dorosłych?     Oh... wait...
 5. Byłoby rewelacyjnie. Bigby i spółka to coś na co czekam od dawna.
 6. Może nie tyle w DLC, co w którymś tam patchu gdy banda leniwych graczy zacznie głośno protestować, że bez tego to nie dajo rady ;)
 7. Ten tytuł zaliczył Steam Greenlight dokładnie rok temu i myślałem, że producent go już porzucił a tu proszę.
 8. Bardzo fajny bajer do kolekcji. Szkoda tylko, że nie ma wszystkich ścieżek z podstawki. Wersja cyfrowa soundtracku którą kupiłem w Google Play zawiera aż 56 utworów. Mimo wszystko warto wydać te 30 dolców, staną na półce obok vinyli z Bioshocka Infinite i Mafii III.
 9. Pepsi, może to żadna strata ale "Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows" również zostało usunięte ze Steama. Nie wiem jak to jest z tym tytułem na konsolach.
 10. W trójce było 7 sposobów. Zresztą co to za pre-orderowy bonus skoro zapewne i tak to "włożą" do season passa jak to miało miejsce z poprzednią odsłoną.
 11. Podchodziłem do tej gry dość sceptycznie jednak po alfie w którą grałem zamierzam kupić ją prosto na premierę. Świetnie oddany klimat zimowych wojaży i bardzo dobrze dopasowana licencjonowana muzyka. Brawo Ubi, chociaż raz pozytywnie potrafiliście mnie zaskoczyć.
 12. Oddałbym wszystko aby to się potwierdziło. Fisher to tylko Ironside i nikt więcej. Gdy ten aktor podnosi głos to aż ciarki po plecach przechodzą ;)
 13. Akurat w tym roku ukończyłem całą trylogię, ale skoro otrzymam ją ponownie za darmo na steamie to z przyjemnością wrócę do Rapture. Would You Kindly?
 14. Trochę słabo, w tych czasach to chyba każdy ma już Splinter Cella w swej bibliotece. Szkoda, że Pandora Tomorrow nie doczekała się żadnego cyfrowego wydania.
 15. Ta nowa okładka bardziej się nadaje na kolejną grę z Jamesem Bondem.