Mazur_PL

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  93
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Mazur_PL

 • Ranga
  Przodownik
 1. Panie Bartku mówił pan 2 miesiące temu że będą za niedługo jakiś trailer itp.związane z nowym Two worldsem , no i tak się ciągnie i ciągnie.Można wiedzieć kiedy się pojawi.
 2. Jeszcze jedno pytanko :) 3.Kiedy pojawią się jakieś trailery przedstawiające grę.Mam nadzieje że za niedługo,już nie mogę się doczekać :D.
 3. Na początku wpisu chciałem się przede wszystkim przywitać :) Może od razu przejdę do pytań. 1.Jak będzie wyglądała walka w TW:TT Czy będzie wyglądała jak w 1 czyli machanina cały czas tych samych kombosów czy będzie jakąś zmiana,możliwy wybór 2.Jak będzie wyglądała pustynia,jeszcze nie pokazaliście żadnych screnów z pustynią. Chyba narazie tyle,może jeszcze coś mi wpadnie do głowy :)
 4. Kiedy dostaniemy jakieś informacje,trailery itp. Kiedy będzie działać strona dead island.Pół roku temu zadałem to pytanie, pan konsul powiedział że za nie długo.Minęło pół r i ?
 5. Kiedy dostaniemy jakieś informacje,trailery itp. Kiedy będzie działać strona dead island.Pół roku temu zadałem to pytanie, pan konsul powiedział że za nie długo.Minęło pół r i ?
 6. Tralier z Coj bib wyśmienity,ale co z Dead Island ? Zapomnieliście już o tej produkcji,kiedy dostaniemy jakiś znak życie tej produkcji.
 7. Mylisz się grafika ma dużo wspólnego z grywalnościa.Jeśli gra miała by super fabuło i "grywalność"ale grafika była by z przed 5 lat zagrał byś.Mnie w Crysisia np. podobało się skradanie po tych wszystkich chaszczach zabijania ich OD TYŁU,a przecież taktyka w grze też ma dużo wspólnego,jak chodziłem se po puszczy to nie chciało mi się z niej wychodzić.Owszem Crysis nie miał fabuły,ale sama grafika ciągła mnie do niego.Zgadzam się z cabrio91 jeśli chcą wydać Chrome 2 muszą jeszcze popracować nad chrome 5.
 8. Bez sensu ten Player, nie można dodać tych videosów na youtube tak jak kiedyś ?.
 9. Kiedy zostanie uruchomiona strona Dead Island(Za Miesiąc dwa ) ?
 10. Ile będziemy czekać na tą stronę dead island,już pół rok pisze site under reconstruction.I przez 1.5 roku nie ma żadnej info o tych grach tak mnie to wkurza.
 11. Podoba mi się gra.Na pewno kupię.Już myślę jak by tu drużynę skompletować,na pewno będzie jeden Mag w moim Teamie.
 12. Bez sensu :/.Zamiast robić nowego nowego THe witchera na blaszki,to kurde przetegują go na te konsole z tą sama fabułą po czym po roku wydadzą Edycje rozszerzą ,pogrubiona... itd.
 13. 1.Zauważyłem nowe godło http://img78.imageshack.us/my.php?image=beztytuubf2 Techlandu czy jest to już oficjalne godło. 2.W jakie rodzaje gry pan grywa. 3.W jaką grę ostatnio pan grał.
 14. 1.Czy planowaliście przenieść się na tworzenie gier rpg. 2.Czy Techland planuje założenie kolejnych stanowisk gdzieś za granicą. 3.Czy w trakcie robienia gry,do waszego ślinka są dodawane nowe rzeczy albo coś w tym stylu ;). 4.Czy do gier Warhound i Dead Isand będzie pełna wersja polska,czy kinowa.
 15. 1.Kiedy będą działały strony Dead island i Warhound już tydzień miną a tu nic. 2.Czy powstanie gra podobna do Call of Juarez,może to być nawet CoJ 2.