DrillMod

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  46
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O DrillMod

 • Ranga
  Przodownik
 1. DrillMod

  Artykuł: War of the Roses - betatest

  Przed chwilą udało mi się uzyskać kod do bety ze stronki video gamer, także ruchy, ruchy :)
 2. Pierwsza odsłona C&C i wjazd Orca''mi na tył bazy wroga :D
 3. Widoczny w gameplayu smok zieje czarnym ogniem. Mam nadzieję, że to nie Balerion Czarny Strach "(...)jego ogień był tak samo czarny jak jego łuski(...)", którego dosiadał Aegon Zdobywca bo już by za bardzo popłynęli z tym chronologicznym miksem.
 4. heh a czy pierwszy Deus Ex powala aktualnie grafiką? nie, a i tak wymiata :) btw. zwiastun to stuprocentowy gameplay trailer a gameplay wjeżdża w 1:25 dopiero :]
 5. hehehe chyba będzie lepa z lewej ;)
 6. Nie czytałem, dzięki za informację. Zgadzam się z tym, że gra rządzi się swoimi prawami. W przypadku znaków to gracz decydował czy będzie nimi spamował czy też wspomagał walkę mieczem. Częstość występowania potworów to już decyzja twórców. Lokacji typu Bagna z Aktu II z jedynki gdzie utopce itp respawnowały się w ogromnych ilościach mam nadzieję w dwójce nie spotkać. Nie ma to jak offtop ;] Btw skoro trolle są "niesłusznie klasyfikowane jako potwory, Trolle są niejako ofiarami tej samej rasistowskiej nagonki, co elfy czy krasnoludy." to czemu wrzucacie je do bestiariusza? Czy to ma sugerować, że w dwójce napotkane trolle będą od razu nastawione agresywnie do gracza?
 7. Nie czytałem, dzięki za informację. Zgadzam się z tym, że gra rządzi się swoimi prawami. W przypadku znaków to gracz decydował czy będzie nimi spamował czy też wspomagał walkę mieczem. Częstość występowania potworów to już decyzja twórców. Lokacji typu Bagna z Aktu II z jedynki gdzie utopce itp respawnowały się w ogromnych ilościach mam nadzieję w dwójce nie spotkać. Nie ma to jak offtop ;] Btw skoro trolle są "niesłusznie klasyfikowane jako potwory, Trolle są niejako ofiarami tej samej rasistowskiej nagonki, co elfy czy krasnoludy." to czemu wrzucacie je do bestiariusza? Czy to ma sugerować, że w dwójce napotkane trolle będą od razu nastawione agresywnie do gracza?
 8. Jeśli twórcy trzymają się realiów to wampirów za wiele albo i wcale nie powinno być. Trochę śmieszy mnie Endrega. Jeśli dobrze widzę to jej głowa przechodzi w zwiniętą spiralnie ślimaczą muszlę co ma się nijak do insektów. Dodatkowo mi to przypomina rasta czapkę ukrywającą dread''y ;)
 9. hehe, ten chudy z bójki to chyba Popeye, tak Geraltem rzucił jak piórkiem ;)
 10. cycki trochę się wyrobiły od czasów Duke Nukem 3D ;)
 11. Pół nocy przed GIMP''em i nawet wyróżnienia nie dostałem, kufa to się nazywa zmarnować czas ;) Gratuluję zwycięzcom, szczególnie Khali_Khan''owi autorowi świetnego sloganu.
 12. PRACA KONKURSOWA: Over the years our government have tried to find a peaceful solution. Then they claimed: "This is not a retreat, nor we are abandoning our Asian allies." For today this IS BULLSHIT. It is time to go ALL IN, it is time to fight fire WITH FIRE. DO NOT OBEY, FIGHT FOR FREEDOM! Plakat w realiach wywrotowej działalności ruchu oporu: http://img806.imageshack.us/i/drillmodpraca.jpg/ W swojej pracy starałem się oddać atmosferę walki powstańczej (nie Armii Stanów Zjednoczonych czy ułańskiej zaśpiewki). Stąd dłuższa forma. Wydaje mi się, że widać co jest "gadką" a co hasłem. Również język angielski ma służyć większemu realizmowi, ale oczywiście jako, że "Polacy nie gęsi..." poniżej wersja w języku polskim: Przez lata nasz rząd starał się znaleźć pokojowe rozwiązanie. Następnie twierdzili, że: "To nie jest ucieczka oraz nie porzucamy naszych Azjatyckich sojuszników." Na dzień dzisiejszy to jest PIEPRZENIE. Nadszedł czas by ZAGRAĆ O WSZYSTKO, nadszedł czas by ogień ZWALCZAĆ OGNIEM. NIE ULEGAJ, WALCZ O WOLNOŚĆ!
 13. I to robi wrażenie, świetny filmik. Tyle, że efekty specjalne bez fabuły to tylko efekty specjalne - są nudne.