GollumZ

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  79
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez GollumZ

 1. A ja to widzę tak : Kłamliwy -> Kłamliwszy -> Najkłamliwszy -> Statystyczny Dla przykładu: Statystycznie to ja i mój pies mamy po 3 nogi. :)
 2. GollumZ

  Pen... tfu, BOMBdrive

  Czekać tylko na doniesienia z amełyki o notorycznych bombermanach w szkołach ;)
 3. No to sobie nie poużywam Opery ani normalnego firewalla czy też antywira jeśli MS ma zrobić taki chłyt, szkoda.
 4. Memory, find ... Electronic Arts ... i wszystko jasne! ;)
 5. Może i klocek tańszy od Wii prawdą jest iż tylko Wii tak naprawde zarabia na siebie :) Do klocka jak i do PS3 ms i sony dopłacają :) Z resztą gdybym sam miał wybierać pomiędzy XO a PS3 wybrałbym to drugie pomimo, że mam pierwsze pudło od MS i Wii.
 6. GollumZ

  Wiedźmin za bardzo seksistowski?

  Moim osobitym zdaniem scen "erotycznych" w Wiedźminie było w sam raz, nie za dużo, nie za mało. Co kraj to obyczaj, chociaż ja wolę naszą liberalno-moherową ojczyznę, niż bezpostaciowe społeczeństwo w US i A :)
 7. Re:Yaevinn Wpisz w google "wireless charger" a potem wypisuj takei stare teksty ;) Bezprzewodowe ładowarki są już od dłuższego czasu na rynku. Ot chociażby WildCharger ;)
 8. " Różnica w wydajności w porównaniu z wersją wyposażoną w 512 MB jest znikoma, a cena dużo wyższa." Tak dopłaciłem 70 zł i mam 1024 zamiast 512 mega na 8800gt ... "dużo" to pojęcie bardzo względne ...
 9. GollumZ

  Guild Wars 2 - zapowiedź

  Autor tekstu powinien dokłądniej przeczytać pare topiców na gwguru lub chociażby na gwwiki. Great Destroyer odpowiedzialny za bałagan w GW i GW:F ... bookah!
 10. No i bardzo dobrze, że propozycja została odrzucona. Dla nas konsumentów ( graczy ) im wieksza konkurencja tym lepiej, bo i gry lepsze i ceny niższe. A EA dalej siedzi z klapkami na oczach i wypuszcza poraz n-ty te same gry zmieniając im tylko numerek lub podtytuł.
 11. Wśród tych 2kk jest i mój Palit GF8800 1024 ;) Jestem w pełni zadowolony z relacji cena/jakość jeśli chodzi o tę kartę graficzną ;) Wiedźmin na 1650x1050 z wszystkimi bajerami włączonymi śmiga aż miło :D
 12. GollumZ

  Duke Nukem Forever wraca na tapetę

  Z całym szacunkiem do autora newsa. Dziś nie jest 1. kwietnia ;)
 13. Z żalem ale wybaczam ;) Widać też że Pan Michał wyciąga wnioski z wpadek ( ogółem ) EK. Chwali się, chwali. Zostaje tylko czekać na drugą część EK i dostępność Mortal Kombat na Wii ;)
 14. No Kałacha do EK CoD4 nie dadzą bo Stadion zamknięty ;) Swoją drogą taka EK to wypas, ciekawe ile będzie warte takie winko + gra za 20-40 lat? ;)
 15. E-Penis + 10 cm ;) A określenie penisa się pisze przez CH ;) Jak już musiałeś poprawić z uj ;) A tak na marginesie z tego co wiem to gra jest niby 18+. A DUPA to nie jest wyraz wulgarny, chyba, że stosujesz mega super wypaśne "normy" amełykańskie
 16. I tak cdp ssie, wszystko dzięki "profesjo(a)nalnej" premierze Wiedźmina ;)
 17. Dwanaście godzin na uczelni, wracam do chałupy i co widzę? Mojego pieska, który mi "mówi" żeby jeszcze ruszył d*** z nim na spacer. Tyle mam pocieszenia z bycia wyruchanym przez cdp. A numer bestii to 674... Nawet nie powiem że wam h*** w d*** bo na przyjemności to trzeba sobie zasłużyć. A do najstarszego zawodu świata tez mam jako taki szacunek ( w końcu jakoś zarabiają dziewczyny i nie okradają jak np. cdp nas ), także i to określenie odpada. Ręce opadają. Idę się kuć bo tylko to mi zostało, pozdro dla studentów wydziałów mechanicznych w całej Polsce :]
 18. zamówienie nr NN30060763: złożone Wt, 30.10.2007, wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymana Numerek EK to 0673 ( ta, wiem i co poradzę ) Ech szkoda pisać, zdychaj cdp, bo na nic więcej nie zasługujesz. Natomiast jeśli chodzi o CDPR to brawa jak najbardziej się należą.
 19. Zawsze można głosować portfelami ;) Zapewne większość oszukanych ludzi tak zrobi bo co innego zostaje? Bluzganie na cdp? A co to da oni i tak maja nas w rzyci. "Zapłacili, niech czekają. A jutro wyślemy kolejny tysiąc EK to MM,Saturna,EMPiKu." Już bardziej opłaca się ufać politykom niż temu zlepkowi niekompetencji i nieprofesjonalności.
 20. Właśnie grę już mam ( trochę wyżej jest jak ją dostałem :P ) a mi chodzi o resztę EK. A tłumaczenia, ze jest wysłane kurierem "to bedzie na pewno szybciej" mnie nie przekonują ;) A paczuszka i tak wstrzymana do odwołania na rusky rok.
 21. Wyślą jak im się będzie chciało albo i nie. W tym cały wic.
 22. Gratuluje profesjonalnego podejścia do klientów i spławienia kilkuset stałych klientów jednym porządnym i całkowicie przemyślanym ruchem ;) A ja se poczekam może w styczniu reszta ek dojdzie. Chyba, że znowu zadzwonię do DPD z opier... czemu kurier wozi moją paczkę po całym Radomiu przez 4 dni i łaskawie nie ruszy d..y do mnie albo chociaż nie zadzwoni. Jedno muszę przyznać efekt był natychmiastowy ;) Po prostu niektórzy potrzebują porządne smagnięcie przez plecy wtedy lepiej pracują...
 23. Re:Tuddrussel No nie wiem jak sobie ktoś wyobraża, że DPD dostarczy przesyłkę w 24h jak nie potrafili mojej niespełna kolekcjonerki dostarczyć przez 4 dni ;) Bo jest Kurier i kurier.
 24. Nie wiem po co taki długi nius? Wystarczyło dać ostatni akapit, cała reszta już została wyłuskana z DOKu. Jednym słowem będziemy mieli całe EK dopiero za tydzień jak nie później.
 25. Swego czasu grałem w DR ;) Ta gra to taki zlepek ostatnich dwudziestu lat historii gier ;) Nawiązania są do niemal wszystkiego poprzez imiona NPCów a na itemkach kończąc ( najlepsze jest pytanie "What means BFG?" które notorycznie krąży po mieście, odpowiedź oczywiście znacie :) )