qba1993

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  117
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O qba1993

 • Ranga
  Przodownik

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Aż dziwne że mówiąc o Splash Damage nie wspominacie ani słowem o Enemy Territory, a o takim Dirty Bomb aż trzy razy
 2. Dobrze że nie █▬█ █ ▀█▀
 3. W sumie biorąc pod uwagę fakt że poszczególne zakończenia ME3 bardzo poważnie różniły się między sobą tym co robią z galaktyką, trudno się dziwić że nie ma opcji importowania czegokolwiek.
 4. Don''t hate the player, hate the game. Prawdziwym problemem nie jest to że ktoś sobie zaklepał takie czy inne słowo, ale to że system prawny na to pozwolił.
 5. Mam tylko nadzieję że starsze produkcje też trafią do steamowego sklepu. Takiego Fable III nie da się obecnie nigdzie kupić.
 6. qba1993

  10 gier, które marzymy ujrzeć na E3 2016

  Biorąc pod uwagę fakt że w tym roku: - po szesnastu latach milczenia The Avalanches wydają nową płytę, - po jeszcze dłuższej ciszy powrócili Stone Roses, - LCD Soundsystem się reaktywowało i ma wydać nową płytę zapowiedź HL3 jest tylko kwestią czasu
 7. > Zawsze ktoś te same brednie powtarza. Albo to miało być sarkastyczne (to Ci nie wyszło). Jak to nie? Zobacz ile ma odpowiedzi ;>
 8. > podobnie jak nikt nie robi gier i filmów o [...] strzelaninach w amerykańskich szkołach. Jak nie? A "Elephant", "Pif-paf, jesteś trup", "Zero Day", "Heart of America", "Duck! The Carbine High Massacre" to niby co?
 9. Chciałbym zobaczyć kiedyś statystykę a) ile osób, które twierdzą że Shift ssał nigdy w niego nie grało b) ile osób, które twierdzą że Shift ssał nigdy nie grało w żadną ścigałkę, która nie byłaby prostą zręcznościówką, jak poprzednie NFSy
 10. Grid sam w sobie nie był jakąś bardzo złą grą (choć dużo bardziej podobał mi się główny konkurent - NFS Shift), ale jako następca serii ToCA Race Driver zawodził bardzo poważnie.
 11. qba1993

  Nowy Overlord nadchodzi?

  Ciekawe, co zapowiedzą: HD-remake czy coś na urządzenia mobilne?
 12. Do klimatu HM bardziej pasowałoby, gdyby soundtracki były na kasetach magnetofonowych.