Drangir

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  121
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Drangir

 • Ranga
  Przodownik
 1. Taki Ethan Carter był o wiele tańszy w momencie premiery, a gry są propagandowe już od dawna. Żeby daleko nie szukać, wizerunek USA w serii Call of Duty. Ponadto, czemu traktujecie to jak jakiś absolut, jakby na półkach było miejsce tylko na jeden typ gier, rozrywkowych i tych "głębszych"? Będą gry z obu końców skali, a także wszystkich pośrednich. Różnorodność i fakt że na takich tytułach można zarobić to sytuacja win-win, niezainteresowani też nic nie stracą, bo niby z jakiej racji? A moralizatorstwo to raczej wada niż cecha wspólna. Lepsze są scenariusze pozostawiające ocenę graczowi.
 2. > Symulator bycia bagietką? Rozumiem auto. Opętane AK-47. Ale bagietka? To nie symulator, to absurdalna zrecznosciowka w rodzaju Katamari
 3. > Czyżby następca Dawn of War? : O Byłoby ekstra gdyby ta gra była podobna do części pierwszej > z tej serii! Chodź na razie nie widzę tutaj starć na ziemi tylko jakieś kosmiczne batalie. > Czyżby następca Dawn of War? : O Byłoby ekstra gdyby ta gra była podobna do części pierwszej > z tej serii! Chodź na razie nie widzę tutaj starć na ziemi tylko jakieś kosmiczne batalie. "Battlefleet" i "Armada" w tytule to za mała wskazówka? :) System Gothic odgrywa się wyłącznie w kosmosie a gra jest robiona przez inne studio.
 4. Wojtas - takimi improwizowanymi sposobami musieli się czasem bronić żołnierze w trakcie I Wojny Światowej
 5. Nikt w drugim zdaniu nie zaprzecza niczemu, jest tylko podany orientacyjny czas premiery. Dlaczego to robisz :(
 6. Drangir

  GTA V (XOne, PS4) - przegląd ocen

  > Bardzo dobra średnia, gratulacje. > Jednak powtórzę po raz kolejny, nie chce mi się w to wierzyć (100/100). > Po prostu, ideałów nie ma ;) > Bardzo dobra średnia, gratulacje. > Jednak powtórzę po raz kolejny, nie chce mi się w to wierzyć (100/100). > Po prostu, ideałów nie ma ;) > Bardzo dobra średnia, gratulacje. > Jednak powtórzę po raz kolejny, nie chce mi się w to wierzyć (100/100). > Po prostu, ideałów nie ma ;) Nikt nie powiedział że ocena numeryczna jest jakimś obiektywnym wyznacznikiem jakości. Wiele pism czy serwisów ma bardzo szczegółowo opisane, jaka gra zasługuje na maksymalną ocenę i nie musi to wcale oznaczać perfekcji w każdym aspekcie. Niektóre tytuły po prostu bardzo zbliżają się do tej granicy, przynajmniej dla autora tekstu (wwszystkim nie dogodzisz).
 7. Nie mam nic przeciwko, pod warunkiem że będzie to działało naprawdę dobrze. Mimo to, wciąż nie jestem przekonany do tej gry - nie wiem czy starczy mi czasu na takie wyciszające orbitowanie i skoki z układu do układu ;)
 8. Gloryfikowanie przemocy? Bohater w trailerze jest antypatyczny i niezwykle odpychający. Jeśli gra będzie porządnie zrobiona (co nie jest oczywiste), może być ciekawym eksperymentem. Większość gier, w której kieruje się mordercami (Np. Hitman, Assassin''s Creed) mocno usprawiedliwia dokonywane zabójstwa - w podanych przeze mnie tytułach są to m.in. handlarze bronią, rozmaici oprawcy a w jednym przypadku nawet podejrzany o pedofilię artysta. Czy na drodze Ezio w AC2 nie mogła stanąć chociaż w jednym momencie postać bardziej dwuznaczna lub naprawdę porządna? Czy Agencja w Hitmanie przyjmuje zlecenia wyłącznie na degeneratów? Hatred ma potencjał na zbudowanie postaci prawdziwego psychopaty z perspektywy możliwej do wykonania tylko w grach video, (rodzaj odwrócenia ról, jak w Anomaly, tyle że tutaj na warsztacie są filmowe slashery czy gry aspirujące do miana horroru/thrillera) ale obawiam się że twórcy nie mają takich ambicji. Niemniej, jestem zainteresowany tytułem.
 9. Drangir

  Gry przegapione i przespane - rok 2009

  Właściwie o większości wymienonych słyszałem, ale o X3 niewiele, do tego kosztuje 30zł.
 10. Drangir

  Alan Wake 2 możliwy

  Alan Wake Forever?
 11. Drangir

  Aliens vs Predator - betatest

  Tym gorzej... Ale nadzieja że wyjdzie hicior jest, i to sporo :D
 12. Drangir

  Aliens vs Predator - betatest

  Jedyne co mnie martwi to fakt, że od AvP2 to studio nie zrobiło nic dobrego :/ Rogue Squadron(Chyba tak) i jakiś inny crap...
 13. Drangir

  Tropico 3 - recenzja

  Ach, to będzie świetny przerywnik, jak tylko zdobędę na to kasę ;) Podajcie mi cygaro.