Pawel_t

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  16
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Pawel_t

 • Ranga
  Robotnik
 1. Zgadzam się z CDP: trzeba dbać o jakoś swoich usług, czego nie robią inni - co roku cena wzrasta średnio o 10zł, a jakoś gry spada i instrukcje/poradniki zamieszczane w pudełkach są coraz cieńsze lub wogóle ich nie ma! Tym (coraz gorszą jakością usług) nikogo do zakupu nie namówisz.
 2. www.gamershell.com/download_82388.shtml - wybieracie serwer i ściągacie (p2p lub torrent).
 3. @Kondi001 Beta ruszy dzisiaj o 18:00.
 4. Nie ma to, jak kolejny powiew nudy.
 5. Tradycyjne Polskie myślenie... nie wiedzą co się święci, a komentują i swoje przypuszczenia opierają na 12min gameplay''u oraz na garstce (czytaj: szczątkowych) informacji. <ironia>Wróżki sie znalazły...</ironia>
 6. Moim zdaniem ocena ta jest za niska. W porównaniu do MW2 to twórcy zrobili ogromny krok na przód. Fabuła w MW2 była porażająca i wszystko sprowadzało się do bezsensownego nawalania do wszystkiego co się rusza, multi bez zmian.I co... gram.pl oceniło grę tj. MW2 na 7.0?! Natomiast CoD:BO na 6,5?! Grę kupiłem za 99zł i jestem z niej zadowolony. Nie będę oszukiwał gra wymaga paru łatek, ale i tak jest lepiej niż poprzednie części. Wg mnie gra zasługuje na 7,5. "Trzeba naprawdę poświęcić sporo czasu na znalezienie odpowiedniego serwera, który nie wywali nas po sekundzie zabawy lub w ogóle pozwoli doń połączyć się." - moim zdaniem autor trochę przesadził. ponieważ nie mam problemów z wbiciem za serwer. Jednak muszę się zgodzić, iż od czasu wydania latki, która rzekomo miała naprawić problem z wejściem na serwer czas jaki potrzebny był na połączenie się z srwem zwiększył się 3-krotnie (niestety). P.S. Jak kolego wyżej: 1.Gry na pc odkąd pamietam były tymi które dostawały minus... - tak było, jest i prawdopodobnie będzie. 2.Mi także grało sie lepiej w MP w porównaniu do CoD4:MW.
 7. Po co taka grafa, skoro jeszcze przez parę lat nie będzie gier, które by w 75% obciążyły taką kartę.
 8. Pawel_t

  Torchlight - polska premiera

  Grałem w nią u znajomego, który zakupił ją w wersji anglojęzycznej. Bardzo sympatyczna i ciekawa. Polecam na nudne dni!