hito_kun

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1475
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O hito_kun

 • Ranga
  Wróg ludu
 1. hito_kun

  Kącik zdegradowanych

  Mam i co z tego? >tak jak i swój status to po co tu piszesz? Jak to było? Aha...,,Nie piszę dla statusu":D Bo mi się tak podoba. Jak chcesz to mi zabroń:P Czasem fajnie jest pośmiać się z tego pseudo forum. Myślisz, że tylko ja tak uważam? :> >Skoro uważasz że nie umiemy moderować to A co ma piernik do wiatraka? >Skoro w nosie masz nasze zasady to po co tu piszesz? JA mam w nosie zasady? Skoro ja je mam w nosie to większość forum ma je w dupie. To jak? Będzie banan czy jedziemy dalej?
 2. hito_kun

  Kącik zdegradowanych

  Jakby mnie status obchodził. Na tym forum w kilku wątkach stiffy nazywał mnie znacznie gorzej niż trollem i jakoś to wam nie przeszkadzało. Czepiacie sie pierdół, a ludzi walących spamem i obelgami po oczach jakoś nie widzicie. Na normalnym forum taki wrzód jak stiff poleciałby po max. 2 dniach uprzykrzania ludziom życia, a tu się bawicie jak z dzieckiem w piaskownicy. Nie będę się odwoływał przez formularz ponieważ mam w nosie status.
 3. hito_kun

  Kącik zdegradowanych

  Bo oczerniany mogę być publicznie, a bronić się mam przez formularze? I oczywiście stiffy za swoje chamskie wypowiedzi znowu wykręci się sianem? Aż tyle gier nakupywał?
 4. hito_kun

  Kącik zdegradowanych

  Heh, a może wy byście się nauczyli moderować?:)
 5. hito_kun

  Kącik zdegradowanych

  A ja się spytam. Ile jeszcze mamy znosić ciągłe ubliżanie i oskarżenia tego trolla? Po tylu degradach on już powinien dawno polecieć. Nie rozumiem, czemu nie mogę się bronić.
 6. hito_kun

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  Częsty błąd. Patch go usuwał. Mnie pomagało zapisanie i wczytanie gry.
 7. hito_kun

  Kącik zdegradowanych

  Lustro to bardzo fajny wynalazek:) Byłoby miło gdybyś powiadamiał mnie i innych kiedy nas obrażasz i pomawiasz. Bo? Staram się mówić ,,twoim językiem". Doceniłbyś ten akt dobrej woli, a nie się rzucasz jak uciekający chomik. >a i pamiętaj, że tutaj nie masz I chyba tylko dlatego jeszcze tu jesteś:P A swoje szanse już zmarnowałeś Bardzo mi z tego powodu przykro. staram się pisać prostym i zrozumiałym językiem, ale widocznie zrozumienie moich wypowiedzi stanowi dla ciebie zbyt wielki wysiłek intelektualny. Ubolewam nad tym:( Chcesz powiedzieć, że właśnie znajdujesz się na księżycu z grabiami wsadzonymi w...?:D
 8. hito_kun

  Kącik zdegradowanych

  Wydawało mi się, że już mamy wyjaśnione kto tu za trolla robi? Ładnie to tak za plecami obgadywać? I lepiej zważaj na swoje słowa synku bo przestanie ci być wesoło:)
 9. hito_kun

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  http://www.insimilion.pl/download/bg2/tob_pl_patch.exe
 10. hito_kun

  Fallout

  Mam? Mogę:> Jaja sobie robisz? Jakby ci to powiedzieć, żeby nie urazić twojego ego... Spójrz na inne wątki o grach na tym (lub innym) forum. Nigdzie nie ma jakichś pierdół ze spoilerami. w wątku o KotORach było niedawno o zakończeniu części drugiej, w wątku o BG2 było o walce z Melisanną (a przecież ona przez większą część fabuły jest sprzymierzeńcem!) i nikt się spojlerowania nie czepiał. Tylko tutaj widzę nieliczną (większość :>), grupkę osób, które próbują wprowadzić swoje zasady i narzucić je reszcie. Nie bądźcie śmieszni. Równie dobrze ja się mogę żalić, że na swoim GS pokazałeś bossa z Half Life, a ja jeszcze w to nie grałem i zepsułeś mi niespodziankę:/ To wy się rzucacie na ludzi, którzy starają się innym pomóc. Nie bądź hipokrytą:> Wprost uwielbiam kiedy ktoś próbuje swoje zdanie przedstawić jako ostateczne w dyskusji, pisząc dumnie ,,koniec offtopa". Ja tu offtopa nie widzę, bo rozmawiamy o zakończeniu Fallouta. Jak chcesz skończyć dyskusję, to nie odpisuj, a nie bawisz się w takie teksty.
 11. hito_kun

  Fallout

  >Jeśli ktoś przechodzi grę pierwszy Może, tylko czemu ma pretensje do ogółu, że jemu stała się krzywda? No i? Mam specjalnie tajemniczo ukrywać zakończenie Fallouta? Czy to, że o nim piszę znaczy że chcę się pochwalić? Gra nie jest pierwszej świeżości, zakończenie nie jest super zaskakujące i wywracające fabułę do góry nogami, więc gdzie macie problem? To tak jakbym ja miał pretensje, że dowiedziałem się o ojcostwie Darth Vadera, na długo przed obejrzeniem ,,Imperium Kontratakuje"... @KrzychW I nawet 30 lat po premierze owa ,,większość"(?) ma porozumiewać się szyfrem, żeby przypadkiem ktoś się nie poczuł urażony zdradzeniem fabuły? Niech no ja dorwę szwagra, za to, że powiedział mi co jest na końcu Super Mario.... Ja też czasem staram się w tajemnicy trzymać zdradę tego $%^@# Yoshimo (BG2), ale jeżeli już komuś się zdarzy puścić parę z gęby, to jakoś wrzawy z tego powodu nie robię. Wyluzujcie trochę...:/
 12. hito_kun

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  Ech, nie zwracać uwagi na posta:D Strona mi się nie odświeżyła:/
 13. hito_kun

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  A możesz napisać jakie potwory mają taką właściwość? Czyżby trolle?
 14. hito_kun

  Fallout

  Cieszę się, że wierzysz w moje siły...:/ I cóż takiego strasznego stało się, iż wyjawiono (po raz n-ty) w tym wątku, jak się kończy Fallout? Jeżeli ja chcę przejść jakąś grę bez wcześniejszego poznania fabuły, to absolutnie nie korzystam z solucji, ani nie zaglądam na fora. Albo przechodzisz sam, albo przechodzisz z czyjąś pomocą, ale wtedy licz się z ryzykiem, że poznasz fabułę. Nie róbcie cyrku. A jeżeli mam ochotę z kimś porozmawiać o różnych aspektach zakończenia, to ja i moi rozmówcy mamy ,,spoilerować" bo tak WAM będzie wygodniej? To WY wchodzicie do topicu o grze, to WY czytacie posty innych użytkowników i to DO SIEBIE możecie mieć pretensje, że poznaliście jakiś element fabuły. A nie, żalicie się, że ktoś wam wyjawił zakończenie i jeszcze wymagacie od wszystkich, którzy grę ukończyli, żeby się bawili w jakieś spoilery, bo wasza przyjemność płynąca z rozgrywki i odkrywania fabuły powinna być dla nas priorytetem. Yeah, sure XD
 15. hito_kun

  Fallout

  Lol i myślisz, że w jakimkolwiek wątku o grze, ktoś będzie to szanował? Jeszcze w topicu o filmach można takie zabiegi zrozumieć, ale nie w przypadku gdzie ludzie pomagają przechodzić innym trudne fragmenty, w tym zazwyczaj te nieszczęsne końcówki. To nie nasza sprawa i wina, że nie przeszedłeś jeszcze gry. Przecież trzeba by umieścić to nieszczęsne ,,spojler" przed każdą wskazówką podpowiadającą jak przejść dany fragment (bo zdradza fabułę). Podobałby ci sie taki cyrk?