Get_Down

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1132
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Get_Down

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. Get_Down

  Znalazlem Rolexa... I co teraz?

  Nigdy nie chciałbym być okradziony(głupie pytanie,tak samo mogę zapytać czy chciałbyś być pozbawiony przyrodzenia.),ale nie raz byłem,dla mnie sprawa prosta,ktoś gubi rolexa wartego taki szmal to nie szanuje takich rzeczy bo ja bym nadajnik GPS tam zamontował mając tyle kasy.Okradanie biednych jest niewłaściwe,bogatych też ale jak okradnę bogatego to nie będę miał wyrzutów sumienia bo wiem że ma kasę na więcej takich,biednego nie okradnę tyle.
 2. Get_Down

  Znalazlem Rolexa... I co teraz?

  Nie jestem dzieckiem,po prostu w takim świecie dorosłem,otaczały mnie różne osoby i uwierz że uczciwość w tych czasach jest tylko powierzchowna,prosty przykład w życiu nie dał bym nikomu dojść do sejmu co ma na celu tylko kraść,rzeczywistość:Od zawsze politycy na nas żerują a wciskają nam jakie postępy zrobili.Podobnym tokiem myślenie wg. mnie myśli większość osób na tej planecie jeżeli masz szanse na czarno zarobić 5 razy tyle niż zarobisz harując jak wół to skorzystasz z okazji czyż nie? P.S Moderatorze nie widzisz jaki off-top się zrobił,zamknij temat bo chłopak dawno dostał odpowiedź a my tylko marnujemy czas na pisanie swoich racji. Prawda jest taka,każdy orze jak może wg.ciebie mogę być złodziejem dla innego będę chłopakiem co korzysta z okazji.I powiem ci tyle każdemu dzieciakowi powinno się wpajać że powinno się być uczciwym itp.ale i tak jak dorośnie spojrzy na świat ze swojej perspektywy i pójdzie swoją drogą.
 3. Get_Down

  Znalazlem Rolexa... I co teraz?

  Już mieszasz do tego moje dzieci?Póki co daleko mi do dzieci a je będę się starł wychować jak najlepiej. I tak jak dorosną to zobaczą jak ten świat jest uczciwy i będą robić co będą nie mam na to wpływu.Pamiętaj człowieka wychowują przeżycia.
 4. Get_Down

  Znalazlem Rolexa... I co teraz?

  Dokładnie ty tu moralizujesz bo ja stwierdzam fakty a ty się rozpisujesz nie wiadomo po co,to jest po prostu mój pogląd na świat i tego nie zmienisz ani twoja wędka i ta rybka.Po za tym ja swoich rzeczy pilnuje bardziej niż CIA swoich danych,bo nie mieszkam w kraju gdzie każdy dla każdego jest miły i uprzejmy.
 5. Jak wciskać PC''towcom produkt?Wmawiać im że to nie jest port z konsoli po czym liczyć zyski i czytać jak narzekają na optymalizację.
 6. Get_Down

  Znalazlem Rolexa... I co teraz?

  To jest według ciebie głupota?Otwórz oczy na świat i na rzeczywistość,jedni kradną bo są głodni inni kradną bo wciąż im mało,jeżeli miałbym okazję i znalazłbym rolexa wartego parę tysięcy nie zastanawiałbym się, i przywłaszczył bym go sobie.Nazywaj mnie jak chcesz czy złodziejem czy nie,ale takie jest już życie,ledwo wiąże koniec z końcem i taka okazja zdarza się raz na milion.
 7. Szkoda człowieka,ale czekał ponad 10 lat na grę a umarł po 72h grania...Nie rozumiem ludzi co nie potrafią odejść od komputera a jeszcze bardziej ludzi co grają ponad 10 godzin,ten przebił wszystko i grał 7 razy tyle...
 8. Get_Down

  Znalazlem Rolexa... I co teraz?

  Nie raz,i rzadko kiedy rzecz wróciła do mnie.Nie to że jestem złym człowiekiem ale nie mam zamiaru czytać jakiś morałów jak to jest źle kraść,na mój portfel rolex to marzenie osoba co kupuje rolexa pewnie ma kasy na kolejnego.
 9. Get_Down

  Znalazlem Rolexa... I co teraz?

  Niestety popełniłeś pierwszy błąd i napisałeś o tym na stronie internetowej a więc lepiej oddaj,na twoim miejscu nawet znajomym bym nie powiedział a po roku,może pół sprzedał go w innym mieście;] Jak ktoś gubi rolexa to niech żałuje do końca życia.
 10. Get_Down

  Torchlight II

  Ta beta dalej jest bo nie mogę się zalogować?
 11. Get_Down

  LucasArts zapowie nową grę na E3 2012

  Nowy Jedi Academy nic innego do wiadomości nie przyjmuję;]
 12. Jest podobna aplikacja i można podglądać serwery z takich gier jak cs,bf,cod i tp.Nic tu nowego.
 13. Get_Down

  Torchlight II

  Dostałem klucz ściągam i testuje,jedynka mi się bardzo podobała przeszedłem z 3 razy i mam nadzieję na 2 razy więcej wszystkiego niż w jedynce.
 14. Get_Down

  Torchlight II

  A kiedy beta startuje? Drugie pytanie,zarejestrowałem się na tej stronie z betą,zapisałem się i ten klucz do bety mi przyjdzie,czy to losowanie jest?
 15. Jest czego zazdrościć posiadaczom PS3,bardzo bym chciał aby ta gra ukazała się na PC.