AjKnowJu

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  943
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O AjKnowJu

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. Wygląda to świetnie, ale wciąż wolę W4.
 2. Kogo to obchodzi, jak podobno nikt w to grać nie będzie, bo przecież gra głupia.
 3. Lipnie odwalili origin, więc ten assassin długo nie trafi do mojej kolekcji.
 4. Jak widziałem to pierwszy raz to no.. mhm .. ujdzie, zobaczymy co z tego bedzie. Po kolejnym razie i przespanej nocy stwierdzam... SŁABO to wygląda. Przedewszystkim to całe strzelanie. Niech się biorą do roboty, bo jest tak sobie.  Trailery nakręciły, gameplay pokazał jak jest naprawdę.
 5. AjKnowJu

  Cyberpunk 2077 na gameplayu!

  No ujdzie, zobaczymy jak to będzie wyglądać w praniu :)
 6. To głupia gra jest. Podchodziłem kilkakrotnie i mechanika oraz sam gameplay w ogóle mi nie pasuje. 
 7. Według mnie najlepszym dodatkiem był Wrath of the Lich King. Wspaniałe zwieńczenie historii Arthasa. Niegdyś paladyn kroczący drogą światłości, powoli staczający się w ciemność z powodu pogoni za zemstą i w końcu zdobycie przeklętego ostrza mrozu, przez które już całkowicie oddał się ciemnej stronie. Później walka o mroźny tron z illidanem i zwycięstwo nad nim. Jego poczynania mają swoje konsekwencje, aż do dnia dzisiejszego, bo teraźniejsza przywódczyni hordy została przemieniona właśnie przez niego i jest głową nieumarłych. Jest to również wspaniala rzecz, że w ogóle w tym wszystkim nie było płonącego legionu, który w prawie każdym dodatku gdzieś się tam ukrywał. Chociaż warto wspomnieć, że gdyby nie płonący legion, to Arthas nie był by Death knightem. Bo raz, że zaraza z którą zażarcie walczył była zaplanowana między innymi przez płonący legion, tak jak i w dawnych czasach Nerzhul, który przyczynil sie do spaczenia paladyna był uwięziony na mroźnym tronie przez płonący legion. Ponad to fajny mroczniejszy klimat, fajne lokacje i sporo "bohaterów" z Warcraft'a do ubicia. Po raz pierwszy dodano też nową klase postaci- Death knight.
 8. AjKnowJu

  PUBG sprzedał się w 50 mln egzemplarzy

  Fajna gra od czasu do czasu sobie pogrywam. Fornite w ogóle mi nie podpasował.
 9. @graacz89 Chodzi mi o wymuszone romanse. Dla mnie rano jest, więc nie dam rady przytoczyć żadnej gry, ale jak takie z góry narzucone romanse się pojawiały to strasznie mnie to irytowało.
 10. Nagość ok, ale bez romansòw poproszę. Kupie na konsolę, wiec nie mam co się martwić czy mi pòjdzie :)
 11. Nie czuję tego, wygląda spoko i chętnie zagram, ale gdzie tu assassyni?
 12. Mogli by pokazać trochę więcej niż jakieś góry. 
 13. Świetnie to wyglada ! Szkoda że pewnie jeszcze ze dwa lata jak nie więcej w produkcji, ale najważniejsze to to by gra była skończona i dopracowana.