IceSodi

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  72
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O IceSodi

 • Ranga
  Przodownik
 1. IceSodi

  Przespane, ominięte, podsumowane

  Dobre te przeglądy tygodniowe, przynajmniej małe przypomnienie. Były rzeczy dla niektórych dobijające (jak trailer Sims 3 ;p ) oraz wspaniałe (start bety WotLK :D).
 2. Z Battlechestem masz jeden miesiąc darmowego grania. Później albo pre-paid albo karta płatnicza.
 3. http://wow.curse.com/downloads/details/354/
 4. Ściągnij addon o nazwie "Atlas". Są w nim mapy instancji i battlegroundów. Mogę się mylić jeśli chodzi o addon - jeśli to nie ten, to "Cartographer".
 5. Dodaj mnie tam do friends - nick: Soriush.
 6. Dzisiaj... Właśnie kupiłem battlechest :D
 7. Będę grać na serwerze Xavius - Tauren Shaman ;p
 8. Ja też zaczynam grać w WoW''a. Jak chcesz możemy zagrać razem. Jak tylko znajdę stałe źródło dochodu na abonament to kupuje wersje retail (na razie trial). I tak jak mówił k13 - jest dużo młodych serwerów ale na Xavius PVP już są dwie polskie gildie - Deathwing i Hunters Of Shadows. Jak tylko będę miał kasę to zaczynam grać :D
 9. Tak sobie poprzeglądałem i chyba jak coś to zdecyduje się na FZ8 albo na FZ18. Dzięki za radę
 10. A mógłbyś poradzić jakiś dobry kompakt? Dopiero z fotografią zaczynam więc za lustrzankami się na razie nie rozglądam.
 11. Co myślicie o aparacie Canon Powershot S5 IS. Po przeczytaniu testu: http://www.optyczne.pl/49.1-Test_aparatu-Canon_PowerShot_S5_IS.html Chcia łem się zapytać o zdania braci gramowiczów - co o nim sądzicie?
 12. IceSodi

  Aparaty cyfrowe w sklepie gram.pl!

  Ja z tego co tu mamy bym brał Canona Powershot S5 IS. Czytałem o nim dużo i oglądałem przeglądy serwisów tego kompaktu - mimo iż ma rok to może spełniać dzisiejsze wymogi klienta.
 13. PISZ PO POLSKU." Kosztuje" Sry, nie mogłem edytować.
 14. Z tego co wiem to kupujesz jednorazowo...
 15. Autenthicator (jeśli dobrze napisałem ;p ) kosztuje w US(i)A 6$, czyli to jest ok. od 10-15 zł zależy od tego jaką dystrybutor ustalił cenę w danym kraju. Może i dużo zarabiają na abonamencie (po jednym miesiącu gdybym wziął cały zysk bym poszedł na emeryturę), ale duża część idzie na konserwacje realmów (sobie podliczcie ile ich jest, ile mogą graczy on-line pomieścić w jednej chwili, opłata za łączę i za prąd, a do tego eksploatacja sprzętu). Inna część idzie na wynagrodzenia, inna na jakże ważną kampanię reklamową. No może to i trochę nie fair w stosunku do graczy, że każą nam płacić za coś co jest potrzebne do bezpiecznej gry (gracz: "Płacę abonament i mam jeszcze płacić za autentyfikator?? WTF??") i w dzisiejszym świecie MMORPG jest to raczej niezbędne (chodzi mi o bezpieczeństwo, ponieważ nie ma gr, która jest całkowicie uwolniona od hackerów). Z innej strony patrzy producent - dla niego liczy się większy zysk by wykorzystać go na inne cele związane z danym projektem -, kieruje się prawami rynku. "Chcesz AddOna to płać więcej."