Wczesniej

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Wczesniej

 • Ranga
  Obywatel
 1. PS.Teraz czekamy na gramiątko. ;) Już zdążyłem nakreślić sobie to w głowie. Nasza para młodych wybiera się na plaże, ich sylwetki rozpościerają głębokie cienie wśród zachodzącego słońca. Jeszcze nie wiedzą co ich czeka, trwają w monotonicznej kontemplacji swych jakże sunących po woli myśli. Kurczowo trzymają się za ręce i wyczekują w milczeniu. Chwilę te zakłóca miarowy plusk fal i szum morza raz po raz w takt halnego wiatru. Patrzą nieobecnym wzrokiem gdzieś w dal. To właśnie tego dnia zaczyna się wysyp płodów i małych dzieciątek. Inne pary też tu są, porozstawiani wzdłuż brzegu. Zaczęło się! Fale wzmagają się z impetem nacierając na piasek plaży. Z rozbryzgującej się wody wyłaniają sie po chwili członki : nóżki i małe rączki! To płody niczym krnąbrne grosiki wyskakują wprost na ziemie zwijając się w konwulsjach ... z cichym płaczem. Jedne zeszły w toń głębin morskich, drugie zaś zaczepiły się o gnuśne, łapczywe wodorosty. Istota narodzin, powodzenia w przechwyceniu najsilniejszego!
 2. Rozwiązanie jest tylko jedno. Skryje się w jakiejś jaskini, w oddali, zaległych zakątkach Tybetu, żywiąc się jedynie podrobami Matki Natury. Gdzie tam Aryjskie kobiety o szerokich biodrach niczym młode łanie, będą mym produktem kopulacyjnym. W ten oto sposób przetrwa gatunek ludzki. Snopki iskier wzbiją się aż po nieboskłon, nastąpi chwila boskiego olśnienia, nowej ery. Wyczekujcie znaków na niebie!
 3. Wczesniej

  Wasze filmy

  Obrazoburcza, awangardowa poezja, jako ostatnie tchnienie romantycznego podrywu. Maluje się tu oniryzm, wariactwo słowne, nieme obrazy czyli wolna interpretacja i zakodowany weń przekaz. http://www.youtube.com/watch?v=mciHT5NTfpY Daje wam to, czego chcecie. Mamma mija. Toż to jest grandebene!
 4. Wczesniej

  Co glupiego zrobiles, dzieckiem bedac?

  Ta historia z pozoru może wydawać się śmieszna, lecz oparta jest na prawdziwych faktach z życia wziętego. Wszelka zbieżność imion jest zupełnie przypadkowa, nie przesyłajcie nagrań ze swoimi wyczynami, nie będziemy ich nawet sprawdzać więc darujcie sobie. Wczesnym rankiem, jako może nie już brzdąc, ale w pełni rosły ( z włosami łonowymi tu i ówdzie ) chop, wstałem zmęczony. Odpaliłem z komplutera frywolny beat`cik rozkoszując sie przy typ nikotyną. Byłem przygotowany na to, co mnie czeka, niejednokrotnie przez to przechodziłem. Na początku były wyrzuty sumienia i płacz, lecz teraz podchodzę do tego machinalnie oraz ... rutynowo. Zaczęło się. Wszedłem do kuchni, nie witając matki. Zależało mi na elemencie zaskoczenia, dlatego gdy stała tyłem od razu huknąłem ją w tył głowy pięścią. Ta zatoczyła się i przewróciła. A ja mogłem w tym czasie wysypać jej na twarz zboże i śmiejąc się do rozpuchu, tańcząc przy black metalowych brzmieniach oberka. Hejjia.
 5. Wczesniej

  Poezji "koncik"

  Wcześniej. ... co? Ty ... sam, wiesz ... co.
 6. Wczesniej

  Piękne Kobiety :-D

  http://img339.imageshack.us/img339/4176/19714512lh1.jpg