abbott123

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  395
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O abbott123

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Witam, Mam problem z uruchomieniem Gearsów na tym sprzęcie: Intel Core i5 2500k, 8 GB RAM, GeForce GTX 950, Windows 7 64 bit. Niestety, wyrzuca mnie do pulpitu po obejrzeniu po intrze, bez żadnego komunikatu błędu. Zainstalowałem patcha 1.2 razem z fixem, ale dalej to samo. Próbowałem wielu sposobów, czy zna ktoś jakiś sposób, bez ściągania cracka?
 2. abbott123

  Batman: Arkham City

  OK, dzięki, właśnie czytałem, że jakiś koleś nie mógł zalogować się na swoje konto, więc grał offline, udało się bez problemów, nawet 3 osiągnięcia zdobył. No i tak odbiegając trochę od tematu, to mam dylemat - Batman czy Assassin''s Creed 3. Chyba jednak wybiorę Batmana, tańszy, myślę, że ma mniej bugów, a jak poczytałem o strasznych lagach w Asasynie, to Batman wygrał.
 3. abbott123

  Batman: Arkham City

  Aha, jeszcze jedna sprawa, czy Steam także jest konieczny, gdy kupię pudełkową wersję, czy tylko GFWL?
 4. abbott123

  Batman: Arkham City

  Dzięki, i tak kupię.
 5. abbott123

  Batman: Arkham City

  Yyyyy... Problem w tym że jeszcze nie mam AC właśnie zastanawiam się czy kupić.
 6. abbott123

  Batman: Arkham City

  Tylko jest taka sytuacja, że jak włączam Arkham Asylum albo RE 5 to pojawia się okienko "Zalogowany jako (mój nick)", tyle, że w trybie offline. Z tego wynika, że mam chyba założone konto offline, czy na takim można grać w Arkham City ?
 7. abbott123

  Assassins Creed III

  OK, dzięki, zastanowię się nad tą Edycją Waszyngtona, orientuje się ktoś, ile te wszystkie DLC ważą w gigabajtach?
 8. abbott123

  Assassins Creed III

  A jak jest z Uplay, muszę być stale podłączony do sieci jak w AC 2, czy jest tryb offline jak w Brotherhood?
 9. abbott123

  Assassins Creed III

  Witam wszystkich serdecznie, jest taka sprawa: chciałbym kupić AC 3 bratu na urodziny. Niestety, a może i stety, dowiedziałem się o "bostońskich i nowojorskich lagach". Chyba wiadomo o co chodzi, gra po prostu niezależnie od sprzętu i ustawień klatkuje w tych lokacjach i to mocno, oraz lubi crashować. Teraz mój komp: Intel Core i5 2500k 3,7 GHz, 8 GB Ram, GF 570 GTX 1,28 GB, Windows 7 64 bit. Zdaję sobie sprawę, że nikt nie jest w stanie przewidzieć jak gra się u mnie zachowa, ale być może ktoś grał na podobnej konfiguracji i kłopoty go ominęły, także czekam na opinie. Podobno problem dotyczy 60 % graczy, jest szansa, że znajdę się w tych 40%? Pozdrawiam.
 10. abbott123

  Batman: Arkham City

  Witam serdecznie Szanownych Gramowiczów, otóż mam małą wątpliwość związaną z GFWL. Mam teraz tak, że GFWL jest w trybie offline i każda gra powiązana z tym systemem działa bez dostępu do sieci. Zainstalowałem tak Arkham Asylum, RE 5, OP: Red River i hulały bez konieczności włączania internetu. Mam, nie ukrywam wielką ochotę na ukończenie Arkham City i nie wiem czy internet trzeba uruchamiać tylko raz, przy rejestracji gry, czy też dostęp do internetu jest konieczny bez przerwy, tak jak w Assassin''s Creed 2, tudzież w GTA 4 lub Crysis Warhead. To jak, pogram w nowego Batmana w trybie offline i bez konieczności ściągania gigabajtów łatek?
 11. abbott123

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  No tak właśnie myślałem zrobić. Teraz reinstall Steama i odezwę się jak poszło.
 12. abbott123

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  Nom. Napisałem do Steam Support, ale pewnie niewiele to da. Zostanie mi reinstall i znowu ściąganie 12 gb do Shoguna. No chyba, że ktoś jeszcze pomoże.
 13. abbott123

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  No ostatnio zostawiłem go w trybie online, teraz podłączyłem neta i chciałem zaktualizować. Nie mam stałego łącza, po prostu co 2,3 tygodnie sobie wszystko aktualizuję, a potem offline.
 14. abbott123

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  Niestety, pisze, że musi być w trybie online, aby go aktualizować. Może skopiować folder SteamApss, potem usunąć Steam i zainstalować od nowa i skopiować go od nowa?
 15. abbott123

  Steam - pomoc dla graczy czy ich zagłada?

  Witam, mam spory kłopot. Chciałem sobie dzisiaj zaktualizować Steama i Skyrim, aktualizacja Steam doszła do jakiś 20 %, a potem pojawiło się to, co w załączniku. Ma ktoś tak? Co robić? Dodam, że ostatni raz ze Steam korzystałem w grudniu.