gimli32

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O gimli32

 • Ranga
  Obywatel
 1. > Taa, przy W2 Tomasz Gop też dużo obiecywał a jak wyszło wiadomo. A jak wyszło? Wiedźmin 2 to gra wybitna, godna kontynuacja wspaniałego, niepowtarzalnego W1.
 2. gimli32

  Artykuł: FIFA 13 - pierwsze wrażenia

  Hehe, jeszcze stroje nieaktualne. W następnym sezonie na szczęście z tarczką na klacie będzie grał Juventus, nie Milan :)
 3. Ja też nie zwracam na PEGI uwagi z racji mojej pełnoletności, ale i te kilka lat temu, kiedy sporo mi jeszcze do niej brakowało, to też nie zwracałem specjalnej uwagi na te znaczki.
 4. Nie mogę zrozumieć ogólnopolskiego oburzenia z powodu tych zabezpieczeń. Sto razy bardziej wolę zassać 50 MB aktualizacji i grać bez płyty, niż żeby było zero zabezpieczeń i płytka obowiązkowo w napędzie. A jak jeszcze będzie można grać offline to już pełen luksus. Że W2 złamia w parę godzin, wiadomo od razu, ale przynajmniej złodzieje nie pograją kilka dni wcześniej przed uczciwymi graczami. Mam wrażenie, że większość ludzi narzeka, bo tak jak napisał Vito213 - kupią grę, ale nie wstawią bez żadnych problemu na warezy czy inne torrenty i nie będą cieszyć się sławą wśród tamtejszych piratów. To naprawdę tak wygląda. Jedyny problem, jaki w tym całym zamieszaniu dostrzegam, to niesłowność REDów. Trza było powiedzieć, że zabezpieczenia będą albo siedzieć cicho i tę kwestie zostawic w spokoju.
 5. Battlefield 1942. Nigdy nie zapomnę ścieżki dźwiękowej tej gry.
 6. gimli32

  Two Worlds II ponownie opóźnione

  Skoro twórcy zapewniali, że gra jest gotowa, to wątpię czy na tym etapie można jeszcze ją dopracować. No chyba że jakieś drobne szlify, ale na niespełna miesiąc przed rzekomą premierą jest już na takie zabiegi trochę za późno.