Tarves

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  163
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Tarves

 • Ranga
  Robotnik
 1. Tarves

  Rycerze - zawód

  WIELKIE OFF TOPIC Warrior pisz będę non stop do końca dnia. Sorki wszystkich forumowiczów za spam.
 2. Tarves

  Rycerze - zawód

  A dałoby się wcisnąć mnie do tego waszego klubu w Białym? Jakby co to odpisz na ten nr. gg 10812462. Z góry dzięks.
 3. Tarves

  Diablo I - Temat ogólny [M]

  Ja szukałem i nic, a ta z platynowej kolekcji jest jak zauważył Rokuto bez Hellfire. Jak dla mnie to zależy mi tylko na tej wersji z Helllfire. Ja chce zabawke!!!:):):)
 4. Tarves

  Quiz gothic :)

  OFF TOPIC [Co do mojej wiedzy o gothicu to niestety do pięt mi nie dorastasz:), po prostu nie pamiętałem. A co do mego ego, to dam ci radę ,,nie podskakuj tak mocno do góry bo się przewalisz"- rada bez sensu ale fajnie brzmi:), a tak szczerze to patrz na siebie koleżko] Gorąco cię pozdrawiam
 5. Tarves

  Nowości w serii TOPSELLER

  No i widzisz, pomogłeś nie tylko mi ale także innym użytkownikom.:)
 6. Tarves

  Piractwo

  Producenci będą w zabezpieczenia inwestować kasę. Już ty się o to nie bój:). To leży w ich interesie. No ale nie tylko producenci rozwijają nowe sposoby zabiezpieczania płyt, o nie..:). Są też ludzie, którzy rozwijają sposoby łamania tych zabiezpieczeń:)
 7. Tarves

  Quiz gothic :)

  hmmm... Z tego co pamiętam to coś o rybaku, który może spróbować z innej strony jeziora? Ale nie pamiętam co się dzieje po przeczytaniu całości;] Edit: Już wiem co się dzieje po przeczytaniu wszystkich ksiąg: NIC
 8. Tarves

  Piractwo

  Na razie pomilczę i przyjrzę się wypowiedziom innych użytkowników. nie będę odbierał radości z bycia uczestnikiem w tym temacie. Zauważyłeś, że tylko my gadamy w chwili obecnej i jeszcze jedna osoba?:) Mnie trochę ten kumpel takim poglądem denerwuje, a nawet mocno, ale po za tym to spoko jest:).
 9. Tarves

  Quiz gothic :)

  Można prosić pytanie? Chciałbym się wykazać wiedzą:).
 10. Tarves

  Nowości w serii TOPSELLER

  Popieram następnym razem pierwszy kupię CDa i wypalę z newsami:). Możesz napisać jakie oceny dostały gry poddawane recenzjom?
 11. Tarves

  TS - seria Topseller

  Dobrze powiedziane. Teraz muszę ci podziękować bo chciałem kupić tego gothica. Przecież tu jeszcze dodatek nie stanął na nogi. Myślałem, że będzie spokój i Złota Kolekcja zamknie rozdział Pirania Bythes i Gothiki. No a tu jest co jest, szkoda, wielka szkoda:(
 12. Tarves

  Piractwo

  Albo jeszcze inaczej. Po prostu tak zakochali się w danej grze, iż pragną mieć jej każdą wersję:). Edit: Kurcze zapomniałem,że można edytować posty;]. Zamiast jednego dwa.
 13. Tarves

  Piractwo

  Ja to powiem tak. Wolę mieć oryginałki i nagradzać ludzi za ich trud i wysiłek przy tworzeniu nowych dzieł. Nawet oni za darmo nie pracują, a kasa im się należy anie kupi taki jeden mądry z drugim i da na torrent. No a inni niech sobie ściągną.:( A co do tego kolegi to niech on ma swoje poglądy i z nimi zostanie.
 14. Tarves

  Diablo II Lord of Destruction

  Aha. No przecież. Mała wtopka.:) W każdym razie nie mogę pojąć jak to jest możliwe i może na razie nie będę próbować:)
 15. Tarves

  Nowości w serii TOPSELLER

  Tak to prawda. To ty jesteś prekursorem tej informacji. Ale to jest inny temat i tu ludzie o tym nie wiedzieli:)