beanwhile

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  95
 • Dołączył

 • Ostatnio

beanwhile ostatnio wygrał w dniu: 25 Wrzesień 2018

beanwhile miał najwięcej polubień!

Reputacja

2 Neutralna

O beanwhile

 • Ranga
  Przodownik
 1. beanwhile

  Assassins Creed Odyssey w złocie

  Ja już tydzień w domu i gram we wszystko ;d miałem plan przejść z 4 gry, udało się 2 i stanąłem na... Heroes VII. Patrząc ile zajęły mi dwie kampanie Ludzi i Nekromantów to przede mną jeszcze jakieś 50 godzin gry... Jak żyć xd Urlop bezpłatny na pół roku ;-)
 2. beanwhile

  Assassins Creed Odyssey w złocie

  Dammit, dajcie ogarnąć w spokoju Origins... Załatwcie mi w tym celu jakieś L4 od pracy i życia na miesiąc czy coś. Potem zamówię Odyssey, obiecuję.
 3. Bierę w ciemno, noł mater łot. Nie ma szansy, żeby to skaszanili.
 4. Soundtrack odpowiada za dużą część magii tej gry, szkoda byłoby ją wykastrować. 
 5. Co za porypani ludzie chodzą po tym świecie... A potem masy kojarzą gry z przemocą. 
 6. Niestety, protesty oburzonych to prawdopodobnie "Nie znam się, ale się wypowiem". Kocham dojrzałe historie w grach, uważam że gry są świetnym medium do przekazywania ładunku emocjonalnego i refleksji. Zwłaszcza takie, jak powyższa. Kibicuję twórcom i rzucam dissa na stosujących przemoc w domu.
 7. Dlatego po demie uprzejmie podziękowałem, na fejsie napisałem, co myślę na temat wymogu always-online i wyrzuciłem program z konsoli. Ja rozumiem innowacje i być może ktoś będzie czerpał benefity z takiego podejścia. Wiecie, profesjonalne wyścigi graczy z całego świata, mistrzostwa, musi być synchro osiągnięć non-stop itp. Ja jednak chcę się nacieszyć całą grą w samotności i niezależnie od połączenia z serwerem. Nie jestem widać targetem dla GT Sport, szkoda. Po gameplayu jarałem się na ten tytuł jak węgiel w kotłowni.
 8. Nie przekonuje mnie sam rozmiar i brak granic. Jeśli nie będę miał czego szukać w tym bezkresnym wszechświecie, to i tak będę się kisił w mieście...
 9. beanwhile

  Far Cry 5 - pierwsza grafika promocyjna gry

  Umiejscowienie i wątek religijny są co najmniej intrygujące, ale wnioskując po konsekwencji w kwestii okładek, zakładam podobną konsekwencję w kwestii mechaniki. Kolejny odgrzewany kotlet Ubi. Obstawiamy, o ile więcej ałtpostów, niż w poprzednich częściach, będzie do wyzwolenia?
 10. Styczeń to miesiąc, nie data... Spodziewałem się konkretu, tytuł myli. 
 11. Aż musiałem sobie obejrzeć dla równowagi gameplay z TR Legend z Boliwii i Nepalu, żeby sobie przypomnieć prawdziwą Larę.
 12. Niech ktoś się wypowie, bo ja nie wiem, czy jestem nienormalny czy jak. Czy tylko mi się wydaje, że każda kolejna historia AC, nawet w podobnej konwencji co poprzednia, byłaby bardziej zjadliwa, gdyby zamienić jakieś górnolotne farmazony o wyzwoleniu, walce z opresjią i uciskiem i inne dyrdymały, na solidny osobisty wątek podszyty dobrze umotywowanymi postaciami? Widziałem tu na forum kilka komentarzy, że ACII było najlepsze. Dlaczego? Domyślam się, że właśnie przez dobrze poprowadzony wątek głównego bohatera. Dopiero potem jego historia się rozlazła na jakieś bractwa itp. Spójrzcie na House of Cards - tam się prawie nic nie dzieje, a może wciągnąć jak diabli. Wszystko przez charyzmatyczne, a jednocześnie nie do końca transparentne postacie - ale w sposób, który intryguje, a nie nuży. A teraz AC Unity. W sumie to nie wiem, o co tam chodziło. Coś z rewolucją, strąceniem arystokarcji z tronu, ale... główny bohater fabularnie wylazł z czarnej D i tamże wrócił, przynajmniej według mnie. Ktoś ma jakieś przemyślenia w tej kwestii?
 13. Tak czytam te ichnie marketingowe opisy i węszę tego samego kotleta przybranego świeżą pietruszką, przy czym nie jest ona już w stanie zamaskować faktu, że kotlet nieco śmierdzi.
 14. beanwhile

  Sklep: Just Dance 2015 na PS3 taniej!

  No dooooobra, wreszcie daliście mi pretekst, żeby to kupić. ;-)
 15. beanwhile

  Polacy Nie Gęsi: wstęp

  > Ludzie - tworzycie tresci, ktore trafiaja do masowego odbiorcy, wiec blagam nie uzywajcie > mylnie popularnych zwrotow z literatury. ...iz Polacy nie gesi, iz swoj jezyk maja." > GESI w tym zdaniu to PRZYMIOTNIK, A NIE RZECZOWNIK. Chodzi o jezyk gesi, a nie o nazywanie > Polakow gesiami..... Zrozumcie to i przekazcie wszystkim piszacym cokolwiek i gdziekolwiek. Popieram. Ja wiele rozumiem, ale niedługo na świecie zostanie może z pięć osób, które będą w stanie poprawnie posługiwać się naszym językiem.