Dotson

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  445
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Dotson

 • Ranga
  Delegat

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Ja bym sie nie obraził jakby Leię zagrała inna aktorka.
 2. Chodzi o "Kosmiczny Posterunek"? http://www.filmweb.pl/serial/Kosmiczny+Posterunek-1994-190131
 3. Zepsułem sobie forum. Kombinowałem coś z filtrami na stronie głównej forum i zniknęły wszystkie literki. Mogę tylko zobaczyć cokolwiek, gdy zaznaczę tekst np za pomocą CTRL+A. Niewidzialne menu z filtrami nie rozwija się i nie moge nic "odkliknąć". Kasacja ciasteczek nie pomaga. Halp. Edit: A i jeszcze jedno. Na dole przeglądarki mam pasek przewijania w prawo, tylko że po prawej jest tylko puste, białe pole szerokości jednego ekranu.
 4. Nowe awatary popsuły gramsajty. Obrazki tych użytkowników, którzy je sobie zaktualizowali na większe, pojawiają się jako duże klocki. Widać to w ostatnich odwiedzinach i w komentarzach pod wpisami. Jest problem, bo zasłaniają tekst :| Np tutaj http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=976843&n=188&k=7#km
 5. Wow. Teraz mogę mieć na ekranie maks jednego posta, tak żeby bolał mnie palec od scrollowania. Dokładnie takich ficzerów brakowało :) Przydałaby się możliwość zmniejszenia tych tabel z postami i zmniejszenie belek z nazwami tematów. Czemu wszystko musi być takie wielgachne?
 6. Dotson

  LOL - League of Legends

  https://support.riotgames.com/hc/en-us/articles/201761944-Login-Issues Jest tu mowa o synchronizacji zegara systemowego, update''owaniu przeglądarki Internet Explorer, konfigurowaniu DNS i tak dalej. Radzę sprawdzić każdą opcję po kolei. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na oficjalnej stronie supportu od Rito, to wątpię czy coś innego pomoże.
 7. Dotson

  Gothic 3 - oficjalny temat gry

  Witam w klubie. 4 razy do tej gry podchodziłem, nigdy jej nie kończąc, ale za każdym podejściem dochodziłem dalej. Za pierwszym razem stanąłem gdzieś w Gothcie, za drugim po wejściu do Nordmaru, za trzecim razem u Xardasa a za czwartym przy samej końcówce gry, gdy do zdobycia został ostatni artefakt adanosa. Naprawdę się starałem, ale nie dla mnie są te nudne questy poboczne i przekombinowane stwory zabijające wykoksaną postać na combo. I żeby nie było, grałem z patchami i quest packami. Nie polecam, bo dodatkowe questy nudne.
 8. Dotson

  LOL - League of Legends

  Hue hue. Rito sprytnie wyczekał aż każdy zapomni o Dawngate, po to tylko żeby zrecyklować fajne designy i pomysły i zimportować do LoL''a. Bard. Kindred. Czekam na Ao Shina.
 9. TYTUŁ: Oh No! It''s MicroSol! - mój muzyczny debiut. Yay! TEMAT: Krótko o moim debiucie i muzycznej współpracy. LINK: http://ja.gram.pl/Dotson/28
 10. Dotson

  Fallout: New Vegas

  Internet mi mówi że do zwykłego pistoletu laserowego nie można instalować modyfikacji. Potrzebny jest model z DLC Gun Runners'' Arsenal. http://fallout.wikia.com/wiki/GRA_laser_pistol The AEP7 laser pistol (GRA) is an AEP7 laser pistol specially designed by Gun Runners to accept weapon modifications not available for the standard variant.
 11. Dotson

  Fallout 4 - temat ogólny

  Idealnie to ująłeś, bo wszystko co w tym gameplayu już było, dlatego nie ma co robić newsa o tym samym. :P A jetpacka nawet na tym filmiku nie pokazali, to skąd wiadomo że jest częścią tylko jednego questa? Jak już ludzie wcześniej wspominali, możliwe że jetpack będzie częścią pancerza wspomaganego, którego nie można nosić cały czas. Są teorie, że będzie dostępny tylko po zdobyciu baterii zasilającej (to co bohater instaluje w pancerzu przed jego założeniem).
 12. Dotson

  Fallout: New Vegas

  Niekoniecznie za trudne. Przy wchodzeniu na obszar z dlc pokazuje sie informacja z sugerowanym minimalnym poziomem. Dla Old World Blues jest to 15, dla Dead Money jest to 20, dla Lonesome Road 25, natomiast dla Honest Hearts nie ma sugerowanego levela. Dlatego gdy zaczniesz z poziomem 15 robić po kolei dlcki (zaczynając od Honest Hearts), to spokojnie dasz radę wszystkim (bo w ich trakcie wbijesz dużo expa).
 13. Dotson

  Fallout 4 - temat ogólny

  A ja tam się nie martwię tym że gra może być słaba. Bethesda nauczyła się już robić gry i po mniamniuśnym Skyrimie nie ma szans że będzie źle. Nie mogę się doczekać :>
 14. Dotson

  Rozdaję klucze

  Meh. Jakieś łobuzy ciągle kradną klucze z tematu i nawet nie napiszą że wykorzystali :v
 15. Dotson

  Rozdaję klucze

  Witam. Znalazłem jakieś stare niewykorzystane keye z humbabundla do Origina. Wrzucam w obrazku. W dodatku mam jakiegoś bliżej niezidentyfikowanego keya. Wiem, że na pewno jest do Dead Space''a, ale nie mam pojęcia której części, ani na jaką platformę (Origin/Steam). Proszę dać znać jeśli ktoś wykorzysta któryś z kluczy. :)