Kaziu02

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  173
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Kaziu02

 • Ranga
  Wróg ludu
 1. O Diablo III nic nie było na Blizzconie???
 2. Kaziu02

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  Kurcze wielka szkoda, od czasu do czasu tam wpadałem. Jeśli byś potrzebował hostingu na jakąś nową inicjatywę to daj mi znać udostępnię Ci za darmo. Zawsze wysoko ceniłem twoją pracę i wkład jaki wniosłeś na społeczności. Pozdrawiam.
 3. Kaziu02

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  Aurelinus co się stało z Tawerną Hrothgara?
 4. Kaziu02

  Rozdajemy klucze do bety Neverwinter!

  Oczywiście Łowca :) z pozdrowieniami dla samego Drizzt''a ;)!
 5. Ja polubiłem "odświeżoną" wersję Settlers II :)
 6. Kaziu02

  Diablo III może zostać opóźnione

  Premiera Diablo III: Lipiec 2012 Od dawna w ten sposób studzę emocje swoich kolegów :)
 7. Ja już mam sporą kolekcję gier około 60 sztuk....z 40 nawet nie zainstalowałem...chyba braknie mi życia na ich przejście :(
 8. Kaziu02

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  O dziwo z Demogorgonem nie miałem żadnych problemów ubiłem go za pierwszym podejściem bez żadnego przygotowania, byłem zaskoczony, że tak szybko walka się zaczęła i że tak szybko padł... Przypuszczam, że gdybym mógł sam wejść do jaskini Abi''ego to zabiłbym go bez problemów, a tak wciąż zabijał mi kogoś z team''u... W ostatnim podejściu praktycznie wszyscy żyli ale Abi tuż przed śmiercią puścił wiązkę w Jaheirę i padła...a mi się już nie chciało z nim bawić i ją wskrzesiłem...choć nie lubię gdy mi towarzysze giną..ale byłem już tak blisko końca i mi się do Fortecy Otchłani śpieszyło :)))
 9. Kaziu02

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  Tak btw. to walka z Abazigalem była dla mnie najtrudniejsza..Moim zdaniem Abi przebija nawet Amelissanę.
 10. Kaziu02

  Baldur's Gate

  Mam taką kupioną dawno temu jeszcze ze złotej edycji. Płytki nawet nie ryśnięte użyłem ich 2 razy do instalacji i grałem z kopii play disc''a. Ale cóż są rzeczy bezcenne, a za wszystkie inne zapłacisz kartą .. :)
 11. Kaziu02

  Baldur's Gate

  Moją wypowiedzią możesz się nie sugerować bo jestem okropnym fanatykiem... :)) Ostatni raz przeszedłem BG1 (i to już chyba ostatni raz w tym życiu bo już czasu zbytnio nie mam i jeszcze kilka pokaźnych RPG''ów przede mną), z dodatkiem OzWM i modami NTOSC, TGC i paroma innymi mniejszymi których nazw już nie pamiętam. Zwiedziłem wszystkie możliwe lokacje, (słuchajcie tego) odkrywając wszystkie mapki praktycznie w 100% , no chyba, że z przyczyn technicznych się nie dało..wykonałem wszystkie questy :) a postać importowałem do BG2 gdzie nie dawno przeszła Cienie Amnu i jest właśnie w ToB''ie :).. To bardzo czasochłonne rozwiązanie, ale masz pełną satysfakcję z gry i świadomość, że niczego nie przegapiłeś :P Pozdrawiam :) P.S. Powoli kończę moją przygodę z serią BG (no chyba, że zostanie wydany jakiś MEGA mod :] ) Niedawno wyruszyłem do Krainy Lodowego Wichru :)