Scorpio100

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  682
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Scorpio100

 • Ranga
  Delegat
 1. Ja grałem, niezbyt dużo (około 20h) i mogę powiedzieć, że jest strasznie powtarzalne. Moim zdaniem Hearthstone lepszy, ale skoro Ci nie przypadł do gustu, to nie radzę kupować Scrolls.
 2. To aż warto pisać artykuł dla jednej mapy?
 3. Taki spojler: TAK TANIO TO DROGO. Wszędzie indziej jest taniej. Dziękuje bardzo gram.pl, tym razem spasuję.
 4. > Szot z Psycho Mantisem, wtf? O.o może to jakiś flashback, geez. To ma być z misji ekskluzywnej dla konsol Sony. Nazywa się Deja Vu. Ma to być hołd dla Playstation, a przynajmniej coś takiego stwierdził Kojima w jednym z ostatnich wywiadów.
 5. Jak dla mnie ciekawy news. Niektórzy może zbyt poważnie podchodzą do sprawy. Ale fakt faktem, too soon.
 6. O w takim razie przepraszam. Nie widziałem edita dopóki nie odświeżyłem strony, więc wina nie jest po mojej stronie. Faktycznie zaleciało sarkazmem, ale już tyle widziałem na gram.pl, że nigdy nie wiadomo ;)
 7. DLC z krwią i z odcinaniem kończyn do na pewno nie jest skokiem na kasę @Lordpilot. Poza tym, serio... świeżość? Świeżość w grach Creative ASSembly? EDIT: Fajnie, że @Lordpilot edytuje swój komentarz, gdy ja na niego odpowiadam.
 8. Kolejny kopiuj-wklej od Gameloft? Nie dzięki.
 9. Scorpio100

  Renegade X z datą premiery

  Ale fajnie! :)
 10. "EMRG MSG" - Emergency message "LAS VEGAS UNKNOWN" - Jak pewnie wiecie
 11. Scorpio100

  Company of Heroes 2 - recenzja

  Gra w porządku, recenzja za to niemal wierszem pisana. Nie wiem po cholerę autor zamieszczał zdania w stylu: "I misje te są poprawne. Zaledwie poprawne.", czy "Bo mimo wszystko jest dobre. Bardzo dobre nawet.".
 12. No niestety żadnego klucza nie zobaczyłem. Co się stało?