Scorpio100

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  682
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Scorpio100

 1. Ja grałem, niezbyt dużo (około 20h) i mogę powiedzieć, że jest strasznie powtarzalne. Moim zdaniem Hearthstone lepszy, ale skoro Ci nie przypadł do gustu, to nie radzę kupować Scrolls.
 2. To aż warto pisać artykuł dla jednej mapy?
 3. Taki spojler: TAK TANIO TO DROGO. Wszędzie indziej jest taniej. Dziękuje bardzo gram.pl, tym razem spasuję.
 4. > Szot z Psycho Mantisem, wtf? O.o może to jakiś flashback, geez. To ma być z misji ekskluzywnej dla konsol Sony. Nazywa się Deja Vu. Ma to być hołd dla Playstation, a przynajmniej coś takiego stwierdził Kojima w jednym z ostatnich wywiadów.
 5. Jak dla mnie ciekawy news. Niektórzy może zbyt poważnie podchodzą do sprawy. Ale fakt faktem, too soon.
 6. O w takim razie przepraszam. Nie widziałem edita dopóki nie odświeżyłem strony, więc wina nie jest po mojej stronie. Faktycznie zaleciało sarkazmem, ale już tyle widziałem na gram.pl, że nigdy nie wiadomo ;)
 7. DLC z krwią i z odcinaniem kończyn do na pewno nie jest skokiem na kasę @Lordpilot. Poza tym, serio... świeżość? Świeżość w grach Creative ASSembly? EDIT: Fajnie, że @Lordpilot edytuje swój komentarz, gdy ja na niego odpowiadam.
 8. Kolejny kopiuj-wklej od Gameloft? Nie dzięki.
 9. Scorpio100

  Renegade X z datą premiery

  Ale fajnie! :)
 10. "EMRG MSG" - Emergency message "LAS VEGAS UNKNOWN" - Jak pewnie wiecie
 11. Scorpio100

  Company of Heroes 2 - recenzja

  Gra w porządku, recenzja za to niemal wierszem pisana. Nie wiem po cholerę autor zamieszczał zdania w stylu: "I misje te są poprawne. Zaledwie poprawne.", czy "Bo mimo wszystko jest dobre. Bardzo dobre nawet.".
 12. No niestety żadnego klucza nie zobaczyłem. Co się stało?
 13. Fajny artykuł. Jeżeli chodzi o brytyjskie czołgi to przydałby się "lekki" buff do średnich. Ani to pancerza nie ma, ani penetracji, obrażenia też znikome. No ale Wargaming nigdy nie buffuje, najwyżej tylko nerfy i nerfy.
 14. DLC z mongolskimi twarzami i tak wymiata.
 15. Prawdziwa nazwa "postaci" to Slenderman, Slender to nazwa gry. O ile się nie mylę.
 16. Scorpio100

  Brutal Legend trafi na PC?

  Gra była super! Fajnie będzie, jak pecetowcy też ją dostaną :)
 17. Dzięki, nie czytam aż tak dokładnie każdego przecinka ;)
 18. "Might & Magic: Heroes VI – Cienie Mroku to kolejne, samodzielne rozszerzenie do gry Might & Magic: Heroes VI" Może jestem niedoinformowany, ale było jakieś SAMODZIELNE rozszerzenie do Heroesów VI? Wiem tylko o dwóch dodatko-przygodach, które ni wuja nie były samodzielne.
 19. Scorpio100

  League of Legends Season 3 - recenzja

  "to bardzo zaawansowana i skomplikowana gra" ...Słucham? Szanowny Pan Autor chyba nie grywał w inne gry typu MOBA.
 20. > Dajcie sobie już może spokój z tymi sponsorowanymi newsami z LoL-a... > Zamiast tego można zrobić cotygodniowy cykl obejmujący wszystkie tego typu najpopularniejsze > gry tego gatunku (LoL, DOTA, DOTA 2, HoN, a nawet World of Tanks i Awesomenauts). Jeżeli > ktoś to dobrze zrobi to będzie to o wiele lepsze rozwiązanie od spóźnionych newsów z > LoL-a. Jestem za, to już jest przesada z tym LoLem na gramie :/