wodnym

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  153
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O wodnym

 • Ranga
  Przodownik
 1. wodnym

  Trzy nowe gameplaye z Overwatch

  Ja mimo początkowego zwątpienia z coraz większymi wypiekami na twarzy czekam na ten tytuł.
 2. wodnym

  Capcom szykuje więcej remasterów

  > > A może tak Dino Crisis? : > > O kurde. Dino crisis <3 Bym kupił od razu :D Jedynka czy dwójka? Ja zdecydowanie wolałbym dwójkę. Przeszedłem kilka razy i zawsze świetnie się bawiłem. Bardzo fajna naparzanka.
 3. wodnym

  Mortal Kombat X bez wersji demo

  > > Boon to świnia..Wersje na PC robi jakies ich podstudio i nawet nie wiadomo jak to > bedzie > > hulac w dniu premiery.Wersja na pc bedzie najgorsza > > A widziałeś cenę na Steam ? Haha wersja podstawowa 50 Euro, DLC zwany "Kombat Pack" 30 > Euro ale w promocji razem to jedyne 72 Euro ! co daje nam 300zł za wersję PC ! WOW ! > Oczywiście wiem, że pudełkowa jest o połowę tańsza ale nie zmienia to faktu, że cyfrowa > wersja jest o tyle droższa. Kupujesz gry na Steamie w cenach premierowych?
 4. wodnym

  Obsada Tekkena 7 w pełnej krasie

  Będzie więcej postaci. Będą z czasem odblokowywane. Bez obaw.
 5. wodnym

  Obsada Tekkena 7 w pełnej krasie

  Czas na zmianę garderoby. :P
 6. Ciekawe kiedy będzie można zacząć zamawiać w Polsce. :)
 7. "Zawierającą piątkę nowych postaci" - po pierwsze "zawierający", po drugie w czwartek oddany zostanie do dyspozycji tylko Ted McPain. Reszta postaci czyli Sentry X-58, Skree, "Foxy" i ostatnia jak dotąd nieznana postać ukazywać się będą co jakiś czas na przestrzeni przyszłego roku.
 8. wodnym

  BioShock: Infinite - Temat Ogólny

  Wie ktoś ile gra kosztuje w MM lub Saturnie? :)
 9. wodnym

  Borderlands 2

  Ten drugi kod wpisujesz tak samo jak pierwszy. :)
 10. wodnym

  CD-ACTION

  Mógłby ktoś zdradzić jaką ocenę dostało "GW2"?
 11. wodnym

  Diablo III - temat ogólny

  Większość tych nocnych premier to po prostu sama sprzedać. Tylko tyle. Także nie radzę się nastawiać na coś wielkiego. W niektórych miastach widziałem, że będą jakieś koszulki czy konkursy. W Katowicach w Empiku sama sprzedaż tylko i wyłącznie. :)
 12. wodnym

  Diablo III - temat ogólny

  W MM w Katowicach na pewno będą wersje kolecjonerskie. Byłem tam 10 maja. Będzie bardzo dużo wersji standardowych i bodajże 5 EK. Standardowe wydanie za 169zł, EK za 349zł. :)
 13. wodnym

  Diablo III - temat ogólny

  Znalezione na jednym forum: "Michał Miłosz: Przykro, ale nie mogę brać odpowiedzialności za to co Ultima do swoich klientów wysyła. Jestem pewien, że EK DIII starczy na Polskę. Zapraszam Cię na Nocną Premierę, tam nie dość, że możesz kupić EK to jeszcze dwóch deweloperów z Blizz złoży Ci na niej podpis :) Nie martw, EK wystarczy, jeśli nie ma już Ultima to mają inne sklepy." :)
 14. wodnym

  Diablo III - temat ogólny

  Wie ktoś po ile "D3" będzie w MM i Saturnie? :)