DavidV

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  79
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

-1 Słaba

O DavidV

 • Ranga
  Wróg ludu

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. To poszaleli przy 4K i 60fps... chociaż na 40 klatek licze. 
 2. "Konsole HD w ciągu ostatnich 12 miesięcy" Że niby jakie? HD? Buhahaha.... jasne, HD to dopiero będą... ledwo co chodzi w 720p, a ja znajdą się 1080tki to i tak typowe gówna z mizerną grafą. Co do samych gier, BF3 zmiecie jakością MW3.
 3. Łeee... to luzik, nie są najgorsze. Myślałem, że będą większe szczerze mówiąc.
 4. Kurwa, 3 lata? O.o Najpóźniej w 2012 a nie najwcześniej w 2014... kpina. To za dużo jak na taki złom.
 5. Że też wiara kupuje takie gówna.
 6. :bezproduktywne: - own3d... Tylko lolki z IW kiedyś musicie się wziąć za nowy silnik.... najgorszego życzę. "najwyraźniej palmę pierwszeństwa wśród najładniejszych shooterów na rynku na jakiś czas przejmie Battlefield 3" taaa... do czasu wyjścia BF4 : ]
 7. "jest nieco silniejsze od XBoxa 360" Nieco? Muszę to powiedzieć: Boże jakie [M - H]. Mogli w ogóle bebechów nie zmieniać, a dać te z Wii 1. Jak technologia/gry mają iść do przodu jak konsole mają taki syf w swoich budach? Do tego jeszcze podtrzymywanie żywotności pierdołami typu Move i Kinect. Sam mam xboxa 360 i tak wiem co to za ból mając również bardzo dobrej klasy PC. Niech [M - H] na księżyc z tym przestarzałym ustrojstwem. Nintendo słynie z sprzedawania gratów po wygórowanych cenach. Nic tylko czekać na nowego Xboxa i PS, przynajmniej wtedy coś się ruszy... W tym roku BF3 tworzony z myślą o PC, także będzie można porównać jak konsole ograniczają rynek PC. Nie wróżę tego z fusów, nie jeden dziennikarz to powiedział po prezentacji EA. Nie jestem fanboyem żadnej platformy, kompletnie na to kładę laskę. Stawiam na rozwój i jestem za tymi co idą do przodu a nie serwują co rok to samo [M - H] (Pozdrawiam fanów CODa!).
 8. DavidV

  Crysis 2 z muzyką Hansa Zimmera

  Będzie polski dubbing? Jak [cenzura]... no to [cenzura] na całej linii.
 9. Ta gra jest słabsza od CODa, który też de facto jest słaby... IMO.