Heterko

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  479
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Heterko

 • Ranga
  Brygadzista
 1. Kocgaj i tańcz na pewno szybko poleci na TVN tak jak to było z świadkiem koronnym, z filmem w którym grał Zakościelny. Tytułu nie pamiętam, było jeszcze kilka takich filmów. Ja ostatecznie wybrał bym się na watchmena.
 2. Heterko

  GTA: Vice City

  Ja w SA cały czas obracam kamerę jadąc samochodem. Nie mogę bez niej wytrzymać. Szczególnie jak biorę zakręt. Cały czas ruszam myszką.
 3. Heterko

  Kwasy by Jasió, James & SiniS

  Ja widziałem iedyś film jak się udało rozbić butelkę głową. Kto chciałby z was tak wyglądać? Przecież takie mięścnie przeszkadzają np w zakładaniu koszulek lub kurtki. http://www.youtube.com/watch?v=56mwnCNNiT0&feature=related
 4. Heterko

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  No z sytuacji jaka wynikła jeszcze możemy ze sobą chodzić. Nie jest tak źle. Ale ja jej wcześniej mówiłem aby przestała. Zresztą jak jej powiedziałem to zbytnio się nie przejęła. Chyba już jej się znudziłem przez te 10 miesięcy.
 5. Heterko

  KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

  Wiesz, akurat zaóważyłem że chcesz aby w CDA pojawił się pierwszy FEAR na coverze. Dlaczego chcesz skoro masz wszystkie części? Ja osobiście mam tylko podstawkę, i ajkoś specjalnie mnie nie ciekawi. Wolę CoD-y.
 6. Heterko

  GTA: Vice City

  Miesiąc temu kupiłem sobie tą grę. Grafika już mnie lekko odrzuca. Mam też GTA3 tam już grafika jest jakaś lepsza. W VC samochody są brzydkie. Podoba mi się ta misja z małym czerwonym helikopterem. Wolę jednak SA tam można obracać kamerę podczas jazdy.
 7. Heterko

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  Przestałem chodzić z moją dziewczyną. Wiedziałem że jest flirciarą i to odkąd ją poznałem. Ostatnio za często gadała z swoim kolegą. Ja go tak z widzenia znam, parę razy z nim gadałem. Raz to mu usiadła na kolanach. Stwierdziłem że nie będę takich dziewczyn sobie wybierać bo one mają większą skłonność do zdrady. Tak wywnioskowałem z własnego doświadczenia.
 8. Heterko

  CD-ACTION

  Widzę że broken 4 będzie. Mam tą grę i to od dawna. Chyba sobie kupię aby mieć co poczytać w górach.
 9. Heterko

  KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

  Znam tą edycję kolekcjonerską. Pudełko fajne, ale reszty przedmiotów nie da się użyć w dzisiejszych czasach.
 10. Heterko

  CD-ACTION

  Ten numer niezbyt mi się podoba, kupiłem go dla GTA4 ale poza tym wiele mnie nie cielaki i trochę jestem zdenerwowany że wydałem 15zł na jedną recenzję. Ale wiem to nie wina CDA. W sumie niczyja. Tak chciałem się podzielić. Ale wiem ze na pewno bym miał pełno odpowiedzi" No co ty, CDA jest przecież zarąbiste"
 11. Heterko

  Prince of Persia 4

  Grałem w tą grę chwilę tylko. Przyglądałem się dłużej jak jakiś chłopak gra. I muszę stwierdzić że grafikę ma okropną. Trawa to zwykły płaski obraz, nawet się nie chwieje o ile pamiętam. A postać kańciasta i brzydka. Taką grfiką to mogli by się pochwalić w 2003 roku. Piasek, ma takie nierówności, jakby fale. Takie są na pustyni. Kojarzycie? Mogli by coś dodać aby sprawiało wrażenie trójwymiarowego pisaki, tak jak fale na morzu w far cry z 2004 roku. A poza tym gra nazywa się POP, a nie POP4. Jak dla mnie ta gra jest niedokończona graficznie, chciali ją wydać przed świętami.
 12. Nieee, no nie. Co to za gra co jej GF8800 i podobnev nie uciągnie?
 13. Heterko

  Seria Worms

  Ja w żadnych wormsach nie przeszedłem całej kampani, ale zawsze zaczynałem ją . Tylko w worms 2 z 40 przeszedłem 39. Z misją 39 nie dałem rady, ale ostatnią czyli 40 przeszedłem. Trudne są.
 14. Heterko

  CD-ACTION

  No właśnie co co nie czytali "Chłopów" to nie zajażą niektórych zdań. Bardzo mi się podoba "Antek pracował rękami, a Boryna językiem"
 15. Heterko

  3 wyrazy - zabawa

  Jak zaboerano zwieżęta na arkę noego to koń wzią swój ulubiony motor :P góry, gramsajt, mało grywalny.