MrEvilRobot

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  14
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O MrEvilRobot

 • Ranga
  Robotnik
 1. MrEvilRobot

  Myślenie życzeniowe: Reksiu wróć!!!

  Zacząłem grać z dzieckiem (4L) w Reksia i skarb piratów. Gra jest strasznie toporna i kiepsko zaprojektowana, faktycznie na dzisiejsze standardy się nie nadaje, konieczność wielokrotnego powtarzania elementów zręcznościowych potrafi doprowadzić do szewskiej pasji. Pocieszająca jest informacja, że dalsze części mają się lepiej, zobaczymy, teraz czas na R. i Ufo. Na pewno pomysł na wykorzystanie znanych postaci z polskich bajek jest świetny i chwytliwy, dzieciakom się podoba, rodzicom wychowanym na tych bajkach również. Potrzeba tylko studia które by zrobiło tytuł na wysokim poziomie, rynek zbytu na takie gry będzie nie tylko w Polsce ale również w innych krajach gdzie te bajki były (są?) emitowane. Gracz w naszym kraju dorósł może by tak seria artykułów o grach dla dzieci? Są Reksie, Bolki i Lolki jest uszatek na urządzeniach mobilnych, jest o czym pisać! Są też ciekawe zagraniczne gry adresowane do dzieci w różnym wieku, fajnie by było gdyby powstał jakiś poradnik albo chociaż drogowskaz dla rodziców w co mogą grać nasze dzieci.
 2. MrEvilRobot

  Staż w dziale Obsługi Klienta

  > Gdybym miał już maturę i mieszkał w Warszawie to bym chętnie złożył cv. Zawsze chciałem > pracować w gram.pl, to moje marzenie. Nie można mieć wszystkiego jak widać :( Już niedługo się przekonasz, że wyobrażenia (marzenia), a rzeczywistość bardzo się mijają.
 3. MrEvilRobot

  100 gier w cenie jednej, konsola gratis

  > > Bo są źle wychowane. Normalny tata nie kupi dziecku przedmiotu za 3k zł albo quada > na > > komunię. > A to niby czemu? Stać go, to niech sobie kupuje co chce. > > Jak ja uwielbiam zaglądanie innym do portfela... > Ok, nie zaglądajmy, ale jak dzieciaki w szkołach/podwórkach zaczynają się wartościować kto jest lepszy i z kim się bawimy, ze względu na stan posiadania, to chyba coś jest jednak nie w porządku.
 4. @Pan_Herbatka Zadzwoń do serwisu EA i przygotuj sobie klucze gier które miałeś na koncie. Powinni ci raz dwa odblokować konto. Osobiście miałem przypadek, że nagle nie mogłem się zalogować do aplikacji origin, za to mogłem na stronę ea. Wystarczyło zmienić hasło i podać nowe w aplikacji.
 5. Ja może dzisiaj wygram kluczyk do MOHa, jeśli tak to do zobaczenia w multi :)
 6. Ta gierka przypomina mi trochę Stonekeep...
 7. MrEvilRobot

  Konkurs Hydrophobia Prophecy - zgarnij grę

  Far Cry - w tej grze pierwszy raz widziałem tak realistyczną wodę.
 8. @wojteq-pol Zaktualizuj sobie sterowniki karty graficznej do najnowszych w wersji BETA.
 9. Mój slogan konkursowy to: „Bądź PEGI! Graj we właściwej drużynie.” Poniższe slogany wymyśliłem przy okazji jak ktoś nie ma pomysłu może je wykorzystać :P PEGI chroni ciebie i twoje dziecko! Czy wiesz w co gra twoje dziecko? Zapytaj PEGI. Wygrywaj z PEGI!
 10. Bardzo fajne, uśmiałem się :D Gratuluję!
 11. Ja już mam :) Teraz tylko czekać na premierę i można grać w godzinach pracy ;)