Nvaier

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  488
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Nvaier

 • Ranga
  Delegat
 1. Gracze szczerze do bólu o loot boxach: "gdyby wydawcy ich nie wprowadzali toby ich nie było"
 2. Zastanawiam się po co zawracali sobie tym głowę. Granie w MH solo i tak mija się z celem, a na pirackiej kopii z serwerem się nie połączysz. No, ale cóż. Chcieli to zaimplementowali. Mam tylko nadzieję, że na tyle dobrze, by nie wpływało na wydajność.
 3. Z jego wypowiedzi wynika coś innego :P W końcu to EA wymusza/ło na podległych sobie studiach wciskanie multi do każdej gry. A skoro jednym z powodów przesiadki na Frostbite była obsługa multi... to można łatwo dodać 1 + 1.
 4. Szczerze, to padnięcie na własnych zasadach byłoby chyba lepszym rozwiązaniem. IP pozostałyby w rękach właściwych ludzi, a talent znalazłby zatrudnienie w innych firmach, bądź założył coś nowego. A tak? Mamy studio wyciśnięte jak gąbkę, pełne wypalonych ludzi, pracujących nad projektem skazanym na porażkę. To nie pierwszy raz oczywiście - tak po prostu działa EA. Niemniej, gdy tą samą wyniszczającą strategię stosują wobec studia, które kiedyś się lubiło, to mimo wszystko przykro jest patrzeć.
 5. Lokalny szeryf stwierdził, że dziecko mogło nauczyć się strzelania z gier. Małpa potrafiłaby przystawić komuś spluwę do głowy i wcisnąć spust, więc niech nie chrzanią o "uczeniu się strzelania". Poza tym, gry nie nauczą cię więcej, niż przebywanie w otoczeniu broni przez całe życie.
 6. Bungie? Na prawdę? I jeszcze w kontekście mmo? Złe wzorce pszę Pana. Chyba, że planujecie wojować z własnym community :P
 7. Ech... Nie ma to jak człowiek, który sam pewnie nawet nie potrafi obsłużyć komputera (bez pomocy asystentów), wypowiadający się na temat rzeczy o których nie ma pojęcia. Z drugiej strony, to chyba cecha charakterystyczna tego redneck'a w garniaku.
 8. Co jest bzdurą i oczywistą próbą ominięcia problemu. Mam nadzieję, że to nie wystarczy by uciszyć trwający, prawny shitstorm.
 9. "Nie ma możliwości szybszego zdobywania doświadczenia dzięki rzuceniu kilku srebrników" Not true. Są czasowe boosty za SV, przyspieszające zdobywanie punktów. Ba, są takie, które przyspieszają wszystko co robisz w grze. Na co to wskazuje? Ano na to, że cała gra zapewne tworzona była z myślą o tym, by grind był na tyle uciążliwy, by ludzi zachęcić do płacenia. Witamy w epoce "live services"... Btw, pierwszy raz widzę tak wysoką ocenę da tego wynaturzonego gniota.
 10. To nie będzie łatwa walka, biorąc pod uwagę hordy lobbystów, którym takie przepisy są nie na rękę.
 11. Mnie strasznie mierzi zmiana charakteru 2B względem oryginału, więc gram z japońskimi głosami. Nie znam języka na tyle by komfortowo grać w 100% po jp, ale na szczęście rozumiem go na tyle, by nie opierać się całkowicie na angielskim tłumaczeniu.
 12. U mnie też śmiga od premiery bez problemu. Wysyp szczęśliwych ludzi xF
 13. Nvaier

  2018 rok pod znakiem gatunku souls-like

  Rozumiem intencje, ale wciaż gdy widzę Monster Huntera wymienianego w tym kontekście to trochę mnie ściska xF Ta seria to zupełnie inna liga i to z niej wywodzą się wszelkie Huntery, w tym seria Souls.
 14. Bawi mnie, że Pan Analityk (:x) wymienił jako pozytywny przykład Destiny, nie wspominając ani słowa o fakcie, że jego sequel stoi właśnie w płomieniach, ze względu na spartaczony system progresji na sztywno połączony z mikrotransakcjami. EA niech lepiej nie patrzy po innych molochach wydawniczych, jeśli chce znaleźć DOBRE rozwiązanie.
 15. Już kiedyś im zwróciłem na to uwagę, to mnie zignorowali. Przestałem próbować.