KrwawaMary

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  860
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O KrwawaMary

 • Ranga
  Delegat
 1. Zaznaczyłam poprawną odpowiedź haha :D Jestem genialna!!!
 2. KrwawaMary

  Porada. Jaki odtwarzacz mp3 i czy warto :]

  Ja kupiłam sobie Pentagram Fun 4GB. Nie był drogi, dziala spokojnie od Mikołaja, ale jest czasem bardzo irytujący. Podchodziłam do niego z rezerwą, bo mam router Pentagrama i się ciągle psuje. Jednak jeśli bym miała jeszcze raz kupić to dołozyłabym chyba do Sony. Nie dokładaj do słuchawek, bo to bez sensu. Często się psują. Lepiej przeznaczyć więcej na odtwarzacz. No chyba że jesteś wrażliwy na dźwięki i potrzebujesz jakości full HD to zainwestuj też w dobre słuchawki, ale jak dla mnie takie za 20zł spełniają swoją rolę dobrze.
 3. KrwawaMary

  ekspermenty z jedzeniem - Temat ogólny

  U nas się je wrzucało do mikrofalówki po zwinięciu w całość wszystkich składników :D
 4. KrwawaMary

  Choroby psychiczne - przemyślenia

  Tak samo bezpieczny jak alkohol. Zależy od psychiki człowieka. Po alkoholu człowiek może być agresywny ale też nie musi. To zależy od danej osoby. Tak samo po trawce jednym nic nie jest a inni będą fruwali z okna bo będą się wysyłać w kosmos.
 5. KrwawaMary

  Choroby psychiczne - przemyślenia

  Ja niestety jak widać nie mam tego szczęścia, i czułam się okropnie. Nawet na zdrową osobę wylanie herbaty na ulubiona książkę może mieć zły wpływ.
 6. KrwawaMary

  ekspermenty z jedzeniem - Temat ogólny

  Już kiedyś jadłam, ale tylko jednego bo jak już wspominałam byłam na etapie jedzenia wszystkiego co słodkie :D Za wytrawnymi potrawami jakoś wtedy nie przepadałam :D
 7. KrwawaMary

  ekspermenty z jedzeniem - Temat ogólny

  Mam ostatnio ochotę zjeść parówki zawijane w szynkę, ser i naleśnik. Moja mama kiedyś to robiła, ale wtedy byłam bardziej za słodkim więc nie jadłam, ale teraz chętnie bym przekąsiła :D
 8. KrwawaMary

  Choroby psychiczne - przemyślenia

  Cóż, trafiłeś w 10tke. Ostatnio w tv mówili że trawka tak na prawdę nie poprawia nastroju. Przynajmniej nie każdemu. Ona po prostu nasila pewne zachowania. Np. jeśli jest się szczęśliwym to jest się jeszcze bardziej. Gdy się czegoś boisz strach się nasila. Ja będąc w Holandii sprobowałam trawki i stwierdzam że nigdy więcej. Nasiliły mi się niektóre rzeczy i to ani trochę nie było przyjemne. Narkotyki powodują urojenia a na podatnym gruncie mogą się tak rozwinąć że już nawet narkotyków nie będzie potrzeba. Przynajmniej mi sie tak wydaje.
 9. KrwawaMary

  Choroby psychiczne - przemyślenia

  To podchodzi pod nerwice natręctw. To nie jest żadna choroba. Tylko nawyk. Albo raczej znudzenie. Chociaż możesz mieć później problemy ze stawami i będziesz miał krzywe palce jak mój kolega. *** Czas odświeżyć moje ulubione tematy, bo nie wiem czemu one umierają :D Porozmawiajmy o wpływie marihuany na człowieka. Wielu lekarzy i nie tylko mówi że ona powoduje lub nasila objawy schizofrenii. Ja też tak uważam, bo znam kilka osób, które to spotkało. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
 10. KrwawaMary

  Zdjęcia forumowiczów

  Mój tata jak zapuścił wąsy to wyglądal jak sołtys xD I moja mama też mu spokoju nie dawała, więc wiedz że to norma z nami babami :P
 11. KrwawaMary

  Zdjęcia forumowiczów

  Strach się bać :P Nie zapuszczaj brody, bo jak to Transylvanian_Hunger ujął, miałbyś problem na amerykańskim lotnisku :D I ona Cię postarza ;) Wybacz, może nie miły post, nie chciałam Cię urazić ;)
 12. KrwawaMary

  Dziewczyny czyli relacje damsko - męskie

  Mi się wydaje, że wiele związków nie skończyłoby się rozpadem, nie byłoby tyle rozwodów, gdyby ludzie starali się dotrzeć. To oczywiste że zdarzają się problemy, mniejsze i te większe, ale to nie powód żeby się od razu rozstawać. Dla mnie to pójście na łatwiznę. No chyba że już się nie kochają. No i częstą przyczyną rozpadów małżeństw są wtrącający się rodzice. Małżonkowie nie ponoszą odpowiedzialności za swoje czyny. Chodzą sobie na imprezy, bo dzieci podrzucają dziadkom (ot taki przykład). Krzywdzą siebie i dzieci.
 13. KrwawaMary

  Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

  Wybacz, ale nie. I koniec tego spamu!
 14. KrwawaMary

  Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

  Wiedźmak, możesz nie ingerować w moje życie seksualne? Po prostu jesteś zazdrosny, że żadna Cię nie chce!
 15. KrwawaMary

  Zdrowie, sport, trening, odżywianie - [M]

  Dziękuję Wam za rady. Na pewno skorzystam. Zacznę od regularnych spacerów bo teraz w śniegu raczej nie pobiegam, a gdy przyjdzie wiosna zabiorę się za próby biegania ;)