drapichrust7

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  261
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O drapichrust7

 • Ranga
  Brygadzista
 1. drapichrust7

  Ceny Gier

  Time machine on: Jest rok 1998 mało znana, firma TopWare decyduje się rozpocząć sprzedaż swojego najnowszego tytułu Earth 2140 w cenie 50 zł za sztukę. Gracze przecierają oczy ze zdumienia - inne gry kosztuje po 150 zł za pudełko. Earth sprzedawany jest jedynie w plastikowym opakowaniu z instrukcją wetkniętą za wieczko. Mimo to na zapomnianych dziś targach Gambleriada do stoiska Top Ware ustawia się kolejka chętnych. Od tego momentu gry innych wydawców zaczynają systematycznie tanieć i po około 2 latach, najnowsze tytułu można kupić po 100 zł. Time machine off: Jest rok 2008, nowe gry nadal kosztują około 100 zł. W 1998 roku dolar kosztował 3,5 zł. Obecnie kosztuje 2 zł. Earth 2140 sprzedał się na całym świecie w nakładzie 2 milionów kopii.
 2. drapichrust7

  GRAM.TV

  Resident Evil 5
 3. drapichrust7

  GRAM.TV

  Race Driver GRID pokazali jako zapowiedź... litości, gra ma już miesiąc.
 4. W momencie polskiej premiery, ta gra będzie miała już pół roku!!! Światowa premiera była przecież 10 grudnia 2007 roku. CDP powinien zdecydowanie obniżyć cenę EA, inaczej mało kto ją kupi. Tym bardziej, że gra wydana będzie po angielsku... (jeśli ktoś już chciał kupić wersję english, to na pewno już to zdążył zrobić - nie czekając na huczną "polską" premierę). PS. 76% to nie jest świetna ocena. Ale kto by się spierał ze specami od PR.
 5. drapichrust7

  Sam & Max - Temat ogólny

  Widać ta druga ukryła się pod instrukcję plakatem i resztą celulozy.
 6. drapichrust7

  Sam & Max - Temat ogólny

  Przyłączam się do powyższego pytania. Mam też dwa swoje: Czy w tej grze można włączyć wyższą rozdzielczość niż 1024x768? Kiedy dokonuje się wyboru wersji językowej?
 7. drapichrust7

  Universe at War: Earth Assault

  Świat już zdąży zapomnieć o tym tytule, a polscy gracze dopiero zaczną w niego grać (jeśli zechcą, bo to raczej średniak a obsuwa premiery, tylko mu zaszkodzi - CDP powinno rozważyć zaniechanie wydania tej gry, bo zbyt wiele na niej nie zarobi)
 8. drapichrust7

  Sam & Max: Sezon 1 - premiera przesunięta!

  "z przyczyn niezależnych od dystrybutora" - pytam się jakich? Jeśli dystrybutor nie panuje nad procesem produkcyjnym, to może nie powinien się brać za wydawanie gier. Może lepiej zabrać pół miliona budżetu Wiedźmina 2 lub innego They''a i przeznaczyć je na działania, które pozwolą dotrzymywać terminów. CDP mocno nadwyręża zaufanie klientów. A każdego dnia zawiedzione przesunięciem premiery gry osoby zasysają program z torrentów. Wydawca nie zobaczy już ich pieniążków na swoim koncie.
 9. Trochę drogo jak za dodatek. Za 79 zł można kupić najnowsze tytuły, a nie expansion pack z grafiką z przed 3,5 roku.
 10. "w dubbing gry zostało zaangażowanych blisko 70 aktorów, a wśród nich znajdują się nazwiska osób z pierwszych stron gazet" - aaa litości !!! Znowu? Tylko nie to... "Mass Effect ukaże się w trzech wersjach językowych: pełnej angielskiej, angielskiej z polskimi napisami i pełnej polskiej" - chwalmy CDP za wersję kinową.
 11. drapichrust7

  "www.1939.com.pl" - premiera już 7 marca

  "piękna pani kapitan Nancy Sanchezz US Army" - normalnie jak w JAG ;) Oby książka nie okazał się wesołą sieczką, w której garstka NATO-wców wyrzyna tysiące żołnierzy Wermachtu. Jeśli autor poważnie potraktował wątek ingerowanie w historię przez podróżników w czasie, to może być ciekawie.
 12. Sensacyjna informacja. Godna tego wykrzyknika. Spece od PR się nudzą najwyraźniej.
 13. ***SPOILER!!!*** Bannon wącha kwiatki od dołu, a do USA jeszcze wrócisz.
 14. drapichrust7

  Neverwinter Nights 2

  Mimo to, że grę dostałeś razem z kartą graficzną, to jednak dokonałeś jej zakupu. Posiadasz więc licencję na wersję angielską, a nie polską. Nie przysługuje Ci więc spolszczenie.