kacper78

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  492
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O kacper78

 • Ranga
  Wróg ludu
 1. kacper78

  Football Amerykański

  Kwestia gustu co kto lubi. Ogólnie Football Amerykański jest sportem stawianym główie na szybkość i siłę (wiadomo dlaczego :D) Większość Europejczyków lubi piłkę nożną, bo szybciej ten sport został rozprzestrzeniony niż FA.
 2. kacper78

  Umiesz czy nie umiesz?

  Umiem. Umiesz zrobić WSAD do kosza??
 3. Oglądałem rónież ostatnio (nie w kinie, lecz na laptopie ;p) film pt.: "Szybko i Wściekle" i muszę przyznać, że nie wyróżnił się niczym szczególnym od pozostałych, nom poza fabułą :D Film jednak polecam, jak zawsze są piękne wozy i kobiety ;p, klimat "gangsta", dużo akcji i humoru :D
 4. Ostatnio to byłem ze szkołą na filmie o Jerzym Popiełuszce, polecam go tylko dla tych co mają cierpliwość, lub mają naprawdę wielkie chęci do obejrzenia tego filmu. Dla mnie osobiście film był troszke nudny chociaż mam pewien szacunek, gdyż został on nakręcony dla Księdza Jerzego Popiełuszki, który odznaczył się bardzo dobrze na Polskim Narodzie. Ciężko mi było troszke film zrozumieć, gdyż został nakręcony w klimatach komunizmu, kiedy mnie jeszcze na świecie nie było.
 5. Zaczynasz już obrażać ludzi tylko za ich poprawne poglądy?? Tak jak napisał KrzysztfMarek idź się dokształcić a potem zaczynaj pisac posty mając jakiekolwiek pojęcie na dany temat, bo jak narazie to stawiasz posty nie zastanawiając się nad tym co piszesz.
 6. Najśmieszniejsze odcinki "Świad Według Kiepskich", ty głównie stare. Nowsze, są coraz głupsze albo to my odzwyczailiśmy się od humoru serialu, który powrócił po dłuuugim czasie na ekrany telewizorów. W każdym razie oglądając stary odcinek można zwalić się z fotelu ze śmiechu, natomiast oglądając nmowy tylko możnaaa długo czekać aż coś się wydarzy śmiesznego, co coraz jest już mniej spotykane.
 7. Ty lepie do mochera nie podskakuj, bo możesz ostro oberwać albo się wkurzyć. Sam się zszokowałem gdy w autobusie sie przepychał taki jeden do miejsca. A co do radia Maryja to powinieneś dziękować, bo inaczej by mogła dawać tobie kazania. :)
 8. kacper78

  Prawda czy fałsz - Gra

  Prawda Prawda, że gram w streetball ??
 9. kacper78

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  ale czy nie lepiej ułatwić wsyztsko poprzez wygląd bo zbroje wyglądają praktycznie tak samo...
 10. kacper78

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  . Poza tym raził mnie trochę wygląd O dokładnie moim zdaniem w 1 bez problemu można było rozróżnić, bez patrzenia w in formacje, która zbroja jest lepsza a w 2 to już jest urtrudnione...
 11. Był śnieg na święta w Polsce?? Czemu? Przecież była zima?? ;)
 12. kacper78

  Szkoła i sprawy wokół niej. [M]

  Było super, było super...wiesz nasza klasa ma taką wychowawczynie, która jest mało zorganizowana już prawie 2 lata mieliśmy iść klasa na lodowisko albo na lody a do dzisiaj nic się takiego nie wydarzyło. Albo wystarczy popatrzyć na początek roku szkolnego, wszyskie klasy z naszego rocznika mają cały plan a my tylko kilka dni
 13. Z tego co wiem to co kilka lat temp. wzrasta o 1,5 albo o 0,5 stopnia Celsujsza. Więc chyba ma jakieś znaczenie z tego względu, iż niedługo wszyscy będziemy się smażyć. Dla argumentu porównaj zimę sprzed 10lat do dzisiejszej to się przekonasz ;p
 14. kacper78

  Baldur's Gate 2 - Temat ogólny

  W 2 jedyne co mi przeszkadza to tylko grywalnośc i te ich ruchy ( w szczególności magów ). Fabuła hmmmm...całej gdy nie przeszedłem ale z pewnością jest niezła tak samo jak w BG1. heh...jakoś naszął mnie ochota by zrezygnowac z BG1 co teraz właśnie przechodze na BG2.
 15. Globalne ocieplenie jest spowodowane różnymi sposobami np.: przedostawanie się róznych gazów do atmosfery, spaliny samochodowe zużycia energii itp...i udowodniono naukowo, że przez to człowiek jest jedną z głównych przeczyn globalnego ocieplenie czy tam efektu cieplarnianego. Nawet w telewizji trąbią o tym, wystarczy po oglądać różne programy przyrodnicze.