Paerth

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  28
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Paerth

 • Ranga
  Robotnik
 1. Witam, Będę kupował laptopa MSI GL62 i mam pytanie czy dokupić do tego sprzętu w późniejszym czasie dysk SSD czy od razu kupić go wbudowanego w laptopie? Cena +/- 200 zł.
 2. Cześć Mam problem z grą Sleeping Dogs po zainstalowaniu gry i jej włączeniu pokazują się wszystkie loga firm a potem następuje czarny ekran i nic...czekam i czekam. Sterowniki do karty graficznej są aktualne i wszystkie inne również jeszcze wyczyściłem rejestr na wszelki wypadek i dalej tak samo.
 3. Paerth

  L.A. Noire - temat ogólny

  Wszystko zrobiłem i niestety u mnie spolszczenie też nie działa podmieniałem pliki, uruchamiałem przez LANoire.exe mam tak samo jak kolega to małe menu jest po polsku język już ustawiony, Social Club również a język gry jest angielski. Nie wiem co mogę robić źle.
 4. Paerth

  L.A. Noire - temat ogólny

  Sam jutro spróbuje zainstalować grę i ją spolszczyć a potem napiszę tutaj czy mi się udało.
 5. Paerth

  L.A. Noire - temat ogólny

  Zamieniał te pliki i przy podmianie wyskoczył mu błąd podczas uruchamiania gry AD9A żeby zrestartować komputer i zainstalować najnowsze sterowniki lub DirectX, zrobił tak i nic. Z tym odinstalowaniem DLC i instalacją spolszczenia bez DLC również nie pomogło.
 6. Paerth

  L.A. Noire - temat ogólny

  Tak w tym małym menu przed włączeniem gry wszystko jest ustawione na język polski a gdy gra to jest wszystko po angielsku.
 7. Paerth

  L.A. Noire - temat ogólny

  Kolega po polsku to małe menu przed grą a menu w czasie gry i dialogi są po angielsku.
 8. Paerth

  L.A. Noire - temat ogólny

  Kolega ma wersję Steam i w żaden sposób nie może zainstalować spolszczenia próbował wszystkiego od usuwania plików aż po instalowanie nowych sterowników i nic.
 9. Paerth

  L.A. Noire - temat ogólny

  Cześć, Jeżeli kupię wersję pudełkową tej gry to czy spolszczenie będzie działać? Wiem że grupa która zrobiła spolszczenie zrobiła je głównie pod wersję Steam dlatego nie wiem czy po instalacji gry z płyty będzie potem można zainstalować spolszczenie.
 10. Tak laptop, chcę zagrać na minimalnych wymaganiach bez ścinek a w przyszłości będę zmieniał sprzęt. Chciałbym jeszcze zapytać czy mi pójdzie Medal Of Honor Warfighter wiem że to ma troszkę wyższe wymagania jednak może ruszy.
 11. Cześć, Mam pytanie czy owe gry wspomniane w tytule pójdą na moim sprzęcie? Intel Core i3 2,27GHz 3GB RAM ATI Radeon HD5470 1GB Co do Sleeping Dogs to sprawdzałem na stronie "Can You Run It" lecz tam są podane złe wymagania sprzętowe więc piszę tutaj by się bardziej upewnić.
 12. Tak, to laptop ale jestem na etapie szukania nowego sprzętu.
 13. Czyli będzie zacinać na najniższych detalach?.