Mifczu

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  153
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Mifczu

 • Ranga
  Przodownik
 1. I bardzo dobrze, szkoda, że nie zostali pociągnięcie do odpowiedzialności karnej. W końcu uzywając cheatów narazili innych uzytkowników na brak przyjemności więc na stratę zainwestowanej w grę gotówki.
 2. sprzeda się świetnie jak z ceną nie przesadzą
 3. A dobra jest już https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ubisoft.watchdogs.ctos @Krzysiek_Ogrodnik nie tamta to jakieś społecznościowe badziewie, wkleiłem link do odpowiedniej apki ;-)
 4. Ktoś ma namiar na apkę na androida dzięki której można "przeszkadzać" w graniu innym. Watch Dogs Live czy jak ona tam miała się nazywać?
 5. Mifczu

  World of Warplanes - recenzja

  No nic, gry powinno się robić na miarę swoich możliwości a widać, że WoWp chyba przerosło ludzi z Wargameing-u
 6. Mifczu

  SimCity - recenzja

  Mi się podoba motyw gry z żywymi sąsiadami :) Podpięcie do neta mi nie przeszkadza, choć fajnie jest mieć opcje gry offline jak jest się gdzieś na wyjeździe bez neta.
 7. Czyli to co było w becie to maksymalna wielkość?! To słabizna, nazwa powinna być SimVillage :/
 8. Grałem w to, później pograłem w War Thunder i byłem w szoku ile trybów rozgrywki, jak świetny tryb Arcade, ile samolotów no i grafika miodzio. Po miesiącu odpaliłem znów WoWp i czułem się jakbym grał w poprzednią wersję...
 9. Patrzycie przez pryzmat Diablo II w D3 jako takiego singla nie ma. Każdy kupujący grę akceptuje licencję, jeśli nie niech gra sobie w różnej masci klony Diablo gdzie pewno nikt nikogo za nic nie zbanuje. To konsumenci decydują co chcą i na jakie warunki się zgadzają. Jakby nikt nie kupił Diablo to Blizz zacząłby się zastanawiać czy nie zmienić licencji. A, że ludzie chcą takich rozwiązań potwierdzając to wielką sprzedażą to tak jest. I raczej trend idzie w tą stronę by krytyczne elementy przenosić na serwer. Dzięki temu zawsze mamy zapis swojej gry, połączenie ze znajomymi. Czasem pograłoby się coś offline ale jest pełno gier na rynku by te potrzeby wypełnić.
 10. Jeżeli recenzja będzie po ukończeniu gry w trybie hardcore to chyba się jej nie doczekamy :D Najdalej osobę o której słyszałem zrezygnowała na 23 lvl :D kto da więcej :D
 11. Mifczu

  Diablo III ukończone w 4-5 godzin

  Ale Gram mógł wysłać kod na e-mail albo nawet sam kod startera by móc zacząć zanim gra dojdzie. Wystarczyło trochę chęci a to wysłano po prostu kurierowi a ten te tysiące paczek będzie teraz 3dni nosił.
 12. Mifczu

  Diablo III - temat ogólny

  Kobiety grają w Diablo chyba się rozwiodę i poszukam żony w Diablo :D