Blazenek

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  257
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Blazenek

 • Ranga
  Przodownik
 1. Blazenek

  Spot Battlefielda 4... w Minecrafcie

  > proszę was, nie róbcie drugiego cdaction i nie wrzucajcie każdego chłamu z minecrafta > -.- Jak na razie to tylko Tobie coś tu nie pasuje, jak nie lubisz takich rzeczy, to nie wchodzisz w newsa - koniec. Co do filmiku to całkiem udany :D
 2. Może to będzie coś w stylu wielkich oblężeń na dużej mapie: 2 zamki po przeciwnych stronach, wieże po drodze które trzeba spalić i wielka ilość graczy np 50-100 (różne klasy) w średniowiecznych klimatach kupujących coraz to lepsze przedmioty itd :D MOBA jak się patrzy, a do LoL''a czy DotA podobne nie jest ^^
 3. Blazenek

  Wynik Minecrafta dalej śrubowany

  Ta gra odniosła sukces, bo możesz w niej wykorzystać swoją kreatywność i niewiele jest rzeczy, które Cię w tym ograniczają. Możesz tworzyć wspaniałe budowle, labirynty czy jakieś escape''y i co najlepsze dzielić się tym z przyjaciółmi, czy innymi ludźmi z internetu. Siłą Minecrafta jest jego community.
 4. Ulubione uniwersum + ulubiony aktor :D to mogłoby być ekstra, jeżeli jest prawdą. Mam nadzieję, że z tego wyjdzie coś dobrego, a nie kolejny gniot oparty na grze.
 5. Gra zapowiada się niesamowicie, Wprost nie mogę się doczekać, ma to tak wielki potencjał, że tam może dziać się wszystko. Na serwerach mogą pojawić się takie mini rządy. Jakiś gościu umówi się z kumplami na początku serwera, szybko się czegoś dorobią (albo nakradną) zajmą miasto, czy tam tereny bogate w złoża i będą rządzić. Nowych graczy będą "werbować" (tzn. możesz tu wydobywać, ale musisz nam dostarczyć to i to, inaczej mażesz pożegnać się ze wszystkim czego się dorobiłeś) A to tylko jeden ze scenariuszy :D Tzn. może być ultra ciekawie :D, bo nawet sam Minecraft wymięknie.
 6. Blazenek

  Total War: Rome 2 wymaga platformy Steam

  Ja jestem ciekawy co z tej gry wyjdzie, chociaż sam wolałbym Miedieval 3 :P A co do piractwa, to mówi się, że ściągasz gry, to okradasz twórców i jest to jak gryźć rękę, która cię karmi... Nieprawda. Okradamy wyłącznie dystrybutora. Twórcy mają już zapłacone i nie płaci się im od sprzedanej kopii, więc to czy kupimy grę, czy nie to dla nich nic szczególnego nie znaczy. Bardziej ich zastanawia jak gra się przyjmie, a to jaką będzie miała popularność na rynku, to dla nich ważne tylko przy produkcji ewentualnej kontynuacji i przy tym, żeby przypadkiem nie zwolnili paru przez brak wyniku(ale kasę i tak mają, a o zatrudnienie raczej nie trudno jak masz się czym pochwalić w papierach). Co do tego, że mówi, że to wielkie rozczarowanie, gdy gry są piracone, tym bardziej, że oni na tym tracą... Zapewne powiedział to, albo dlatego że wydawca o to poprosił, albo żeby się wydawcy przypodobać. Mimo to nie popieram piractwa, ot tylko takie moje małe zdanie :)
 7. Nie wiem dlaczego, ale ten screen na pierwszy rzut oka przypomniał mi Wiedźmina 2 :)
 8. Blazenek

  Prywatna firma wykupi Electronic Arts?

  DLC byłby płatne, a gry droższe, uwierz mi, monopol nie robi dobrze dla klientów :) Mógłby ustawić ceny jakie by chciał, bo kto inny zaoferowałby Tobie coś innego skoro nie byłoby konkurencji ? Nawet gdyby był to "Pan z Dobrą ideą" to i tak władza by mu uderzyła do głowy ;)
 9. Racja! A każdy kto pożyczy grę, czy w inny sposób da zagrać komuś, kto nie podchodzi pod klasyfikacje wiekową też dać rok, dwa lata, czy więcej. W końcu "Tak jak z alkoholem.", a niewątpliwie gry mają na nieletnich bardzo zbliżony wpływ. Mnie poza tym denerwują ludzie(nie gracze) mówiący najpierw "Tu jest krew i się biją, dawać tu ograniczenie od 18 lat!!!", żeby następnie "Jakie dziecko... Stary chłop 19 lat i gra w gry? Żałosne" Ciekawe kiedy zdaniem takich ludzi miał grać...
 10. No ludzie, to taki spoiler, jakby ktoś wam powiedział przed zagraniem w Wiedźmina 2, że , albo przed oglądnięciem Władcy Pierścieni, że , toć to przecież momenty z samego początku gry(tudzież filmu) - nie zepsują wam zabawy, bo przecież nie możesz powiedzieć, że "gdybym nie wiedział, że Diana nie żyje to dokonałbym innego wyboru" . Co ? Zepsuje wam to przeglądanie menu, pierwszych dziesięciu sekund cutscenki, po których kolejny raz dostaniecie na tacy tę informację, czy może ustawianie opcji ??? Ludzie litości...
 11. No no, ładnie to wszystko wygląda :) Trzeba chyba będzie sobie sprawić tę gierkę :)
 12. No, coś im nie wyszło Ten Crysis wygląda zupełnie jak poprzednik, a 2 nie przypadła mi do gustu, więc raczej nie dl mnie ta gra.
 13. Czasami grywam, teraz np. w BattleForge, ale na tą grę trzeba wydać choć trochę kasy :)
 14. Może być ciekawie :) Będzie f2p, czy jak ?