BigM

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2154
 • Dołączył

 • Ostatnio

Posty napisane przez BigM


 1. Dnia 10.07.2013 o 10:11, Phobos_s napisał:

  > Nic specjalnego. Tylko rozdzielczość podnieśli i dodali AA. Identyczny efekt możemy
  uzyskać
  > odpalając FFX na emulatorze na pececie.

  No to chyba pora wybrać się do okulisty...
  Spójrz na włosy Juny i Tidiusa, spójrz na łańcuszek Juny. Część rzeczy widać, że jest
  zrobiona zupełnie od nowa.
  Ale malkontenctwo jest jak widać w modzie :)


  A grałeś Pan na emulatorze? Bo ja tak. W Full HD, z AA i innymi "poprawiaczami" grafiki. I naprawdę - nawet jeśli jakaś minimalna różnica jest (jak wspomniany łańcuszek) - to bardzo ciężko ją dostrzec.


 2. "1,1 mln unikalnych użytkowników, które tego dnia odwiedziły GOG.com to wielokrotnie więcej niż wynosi przeciętny dzienny ruch na tym serwisie, co pokazuje, że cyfrowy dystrybutor jest przygotowany do obsłużenia swojego rosnącego biznesu i związanej z tym zwiększonej liczby użytkowników "

  Pieprzenie. Sam w czasie tej promocji chciałem pobrać Fallouta. Dać się dało, ale zajęło mi to chyba z 20 minut, tak wolno się wszystko ładowało. Nie mają przystosowanych serwerów do tak dużego ruchu, więc niech nie gadają, że są przygotowani.


 3. Minie osobiście podoba się taki ostry, mięsisty język. Nadaje grze realizmu, dorosłości, klimatu. Co jak co, ale piraci do grzecznych, ułożonych i dobrze wychowanych raczej nie należeli. Przekleństwa były i są częścią rzeczywistości, więc dobrze, jeśli w jakiś sposób znajdują odwzorowanie w grze (skierowanej w końcu do dorosłych, nie dzieci).