BigM

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  2154
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez BigM

 1. Super. Czyli te dziesiątki błędów pozostaną już na zawsze...
 2. > Ja dam wam prezent alfa Evolve CODE for PC: DRYQM-W29TC-5QBC6. > Ja już nie zdążę wykorzystać. Kto pierwszy ten lepszy. Danke szyn ;).
 3. Trochę wstyd. Gdzie ten CDP z dawnych lat? Bogate portfolio, pełne lokalizacje, niskie ceny, fajne gadżety do każdego wydania i przede wszystkim troska o klienta. A teraz? Marny sklepik internetowy i parę tytułów na krzyż.
 4. A grałeś Pan na emulatorze? Bo ja tak. W Full HD, z AA i innymi "poprawiaczami" grafiki. I naprawdę - nawet jeśli jakaś minimalna różnica jest (jak wspomniany łańcuszek) - to bardzo ciężko ją dostrzec.
 5. Nic specjalnego. Tylko rozdzielczość podnieśli i dodali AA. Identyczny efekt możemy uzyskać odpalając FFX na emulatorze na pececie.
 6. Strasznie biednie to wygląda... Poza tematyką gra raczej nic ciekawego nie będzie miała do zaoferowania. Chciałbym się mylić, ale gameplay''e nie dają nadziei na porządną produkcję.
 7. Wie ktoś, o której godzinie rozszerzenie pojawi się na Originie?
 8. To były jakieś dwie konferencje CDP Red dzisiaj? Bo jedna jeszcze trwa.
 9. Gra raczej dla dzieci, ale kurcze... trailer mnie zachęcił. Jak kiedyś będzie dostępna w atrakcyjnej cenie, to może się skuszę.
 10. 1. Czy planujecie w przyszłych produkcjach zaimplementować tryb multiplayer? 2. Jak wiele dodatków DLC do Risen 2 macie w planach? 3. Czy jest szansa na kolejną cześć Gothica, stworzoną przez Piranha Bytes? 4. Planujecie wsparcie dla modderów?
 11. "1,1 mln unikalnych użytkowników, które tego dnia odwiedziły GOG.com to wielokrotnie więcej niż wynosi przeciętny dzienny ruch na tym serwisie, co pokazuje, że cyfrowy dystrybutor jest przygotowany do obsłużenia swojego rosnącego biznesu i związanej z tym zwiększonej liczby użytkowników " Pieprzenie. Sam w czasie tej promocji chciałem pobrać Fallouta. Dać się dało, ale zajęło mi to chyba z 20 minut, tak wolno się wszystko ładowało. Nie mają przystosowanych serwerów do tak dużego ruchu, więc niech nie gadają, że są przygotowani.
 12. 4 tysiące za skórzaną kurtkę i grę... Troszkę jednak przesadzają z tą ceną. Za tyle to już można kupić prawdziwe futro z norek (z łapek co prawda, ale zawsze).
 13. W Polsce i tak nikt by w to nie grał na Macu. Żadna strata.
 14. Pierwsze dwie części w ogóle mi do gustu nie przypadły. Dlatego na trójkę nie wiem czy się skuszę. Zwłaszcza w tak wysokiej cenie. Mimo wszystko cieszę się, że w końcu Blizzard ogłosił - miejmy nadzieję ostateczną - datę premiery.
 15. Szczerze mówiąc ulżyło mi. Czytając ostatnie plotki, bałem się, że wszystkie wersje zaliczą obsuwę. Na szczęście edycji PC to nie dotyczy. I dobrze, bo końcówka maja jest niebezpiecznie blisko sesji.
 16. BigM

  Mass Effect 3

  Mam pytanie - czy jeśli dostanę grę już jutro, to będę mógł od razu zagrać (w końcu światowa premiera we wtorek), czy też będę musiał czekać aż do 8 marca?
 17. Fake jak stąd na Księżyc, a wy się tym podniecacie...
 18. Minie osobiście podoba się taki ostry, mięsisty język. Nadaje grze realizmu, dorosłości, klimatu. Co jak co, ale piraci do grzecznych, ułożonych i dobrze wychowanych raczej nie należeli. Przekleństwa były i są częścią rzeczywistości, więc dobrze, jeśli w jakiś sposób znajdują odwzorowanie w grze (skierowanej w końcu do dorosłych, nie dzieci).
 19. Czyli nawet polonizacji nie zrobili własnej, de facato nie zrobili nic i wydają grę - wcześniej dołączoną do pisma za 15 zł - w cenie 40 złociszy? Totalne nieporozumienie.
 20. Drogo, biorąc pod uwagę, że największą konkurencją dla Vity będą telefony z Androidem i iOS-em, na których to gry i programy można kupić nawet za parę złotych. Przy takich cenach nie wróżę konsolce Sony wielkiego sukcesu.
 21. Nie wróże sukcesu w takiej cenie. Jeszcze bym zrozumiał Ekstra Klasykę, ale 40 zł? Bez przesady...
 22. 179 zł kosztuje edycja specjalna z dodatkami (coś w stylu kolekcjonerki, tyle że cyfrowej). Zwykła wersja to 135 złotych.