Kacek111

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Kacek111

 1. Kacek111

  Kulawy pająk: recenzja gry Spider-Man

  Ach czyli jakiemuś gównianemu odgrzewanemu kodletowi jak PES 2019 daliście 7.5 a dobrej grze jak spider-man tylko 6.0. Brawo dla redakcji daliście mi powód żebym przestał was czytać.
 2. A nie może poprostu powiedzieć córce że kobiety w czasie 2 WŚ nie służyły na froncie( z wyjątkiem Rosji ale kobieta z trailera była Brytyjką). Nie lepiej zmienić realia historyczne w grze która miała być rzekomo immersyjna i realistyczna.   Swoją drogą ciekawie czy pokażą holokaust, wyzwalanie obozów śmierci czy głód, choroby i szpitale polowe. Założę się że nie.     
 3. Myślę że to nie jest battlefield dla wszystkich. To nie jest battlefield dla graczy któży chcą poczuć choć odrobinę realia drugiej wojny światowej.  Ponieważ w działaniach IIWŚ nie każdy brał czynny udział np. ludzie z dysfunkcjami takimi jak brak kończyn.
 4. Szkoda że twórcy bijatyk omijają pecety szerokim łukiem. Tym większe oklaski dla twórców MK.
 5. Kacek111

  Problem z BF3

  Bardzo proszę o pomoc !!! Dostałem od EA za darmo Batttlefielda 3 ale mi nie działa. Gra uruchomiła się normalnie wstępniak był bez zarzutów i benc najpierw rozwalił się dźwięk( echo i opóźnienia w dźwięku) jednak z tym problemem sobie poradziłem. Teraz gra się ciągle zawiesza, pogram kilka minut i ekran staje a dźwięk w kółko leci ten sam. Mój sprzęt: Procesor Pentium Dual Core E6300 2.80 Ghz Karta graficzna ATI Radeon HD 4600 series
 6. Kacek111

  Problem z BF3

  Karta Radeon HD 4670
 7. Pierwsza część pochłonęła mnie bez reszt jednak dwójka była znacznie gorsza. Mam nadzieję że trójka będzie porównywalna do pierwszej części.
 8. Kacek111

  8 pomysłów na Mass Effect 4

  Super by było gdyby w ME4 można by było latać statkami kosmicznymi.
 9. PEGI zostało stworzone dla ciebie zwróć uwagę na oznaczenia