brrupsz

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  344
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O brrupsz

 • Ranga
  Delegat
 1. Tylko dlaczego Milestone... Przecież to będzie kopia WRC :( .
 2. Ja tam lubię te filmy :P . Czepiacie się.
 3. Kijem nie tknę i ominę szerokim łukiem.
 4. Świetne są te artykuły. Keep going pls! :)
 5. Osobiście szkoda mi miejsca na pudełka, więc jako pecetowiec szarpię tylko cyfrówki. Rzadko kupuję tytuły, które chciałbym odsprzedać, a jeżeli już taki się trafi to biorę go z jakiejś ''wielkiej wyprzy'' po minimalnej kwocie.
 6. brrupsz

  Watch Dogs - recenzja

  Gram w wersję na PS3. Jedyne do czego mogę się doczepić to ilość klatek. Momentami jest gorzej niż w GTA5. Niemniej jednak - IMO - gra wygląda bardzo dobrze. Gram na najwyższym poziomie trudności i nie mogę powiedzieć, że jest łatwo - także pod tym względem się z recenzentem nie zgodzę. Co do fabuły to wolę WD niż GTA5. Nawet jeżeli przypomina Klan w czyimś mniemaniu ;) . Zarówno GTA5 jak i WD kupiłem w tym samym czasie i lepiej się bawię w WD. Błąd w recenzji : "co naprawdę mocno kuje w oczy"
 7. Stojaki tego typu to dobre rozwiązanie. Sam używam podobnego sprzętu, trochę tańszego, ale też cięższego (9 kg, stal). Natomiast kierownica prezentowana w teście to chłam. Niestety do x360 jedyne sensowne kierownice produkuje Fanatec, który też bezawaryjnością nie grzeszy...
 8. > A ja się tak zastanawiam ...która z postaci na screenie to Witch a która Hundred Knight > ;) To małe czarne w dolnym lewym rogu to Hundred Knight. Gra ma raczej słabe oceny w prasie, tak btw.
 9. > Z całym szacunkiem, ale jak głupim trzeba być, żeby wrzucić takiego newsa na stonę? To samo sobie pomyślałem...
 10. Oprócz tego po raz kolejny zmieniono fizykę jazdy. Nie jest już taka masochistyczna. Poprawiono również model hamowania i muszę powiedzieć, że bardzo fajnie działa. Bardziej jak w symulacjach znanych z PC, jak np. LFS. Wreszcie można po ludzku hamować bez ABSu.
 11. Pewnie na PS3 i x360 będzie +30 klatek z tym modelem :P
 12. Demagol - ludzie są głupi i bez gier. Fajnie jest przytaczać wypowiedź sprzed siedmiu lat i zestawiać ją z wypowiedzią na temat obecnych next genów. Pewnie ludzie do cholery jasnej, co to jest siedem lat, nie?