Howi15

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  32
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Howi15

 • Ranga
  Robotnik
 1. Ale z tego co wiem nie musisz być cały czas online, można samemu sobie budować miasta. Ale jak wynika z materiałów, najwięcej smaczków ma właśnie po graniu przez internet :)
 2. Moim pierwszym filmem (a właściwie serią filmów) była japońska Godzilla. Po raz pierwszy styczność z nią miałem przez "Godzilla kontra Biollante", który to obejrzałem w wieku około 7 lat dzięki dziadkowi, który miał telewizor i wypożyczył mi tą kasetę z wypożyczalni. Do dziś ta seria jest ze mną, co jakiś czas sobie obejrzę jakąś część z tego, co udało mi się znaleźć (im starsze tym gorzej niestety, jak np. "Godzilla vs. the Sea Monster"). Natomiast pierwszą książką był "Demon", którą napisał Daniel Suarez, a także jej kontynuacja "Wolność". Co najlepsze, świat przedstawiony w książce coraz bardziej się urzeczywistnia :)
 3. No rzeczywiście coraz prostsze, jak ktoś wie co jak działa to 2-3 rundy na brązowym i gotowe. Egzekutorką asari najlepiej wg mnie. Przyciągnięcie, a jak w powietrzu to spustoszeniem i leci jeden za drugim :)
 4. W semantyce języka polskiego tak, ale z logicznego punktu widzenia słowo "lub" oznacza że obie możliwości mogą zajść jednocześnie, natomiast "albo" oznacza alternatywę wykluczającą, czyli jedno zdarzenie nie może zajść, gdy zajdzie drugie.
 5. Howi15

  World Of Tanks

  Na razie największe co mam to ISU-152 (BL-10) i T34 z 120mm, i na każdym jestem w stanie zarobić, o ile nie zniszczą mnie za wcześnie lub nie trafi mi się seria rykoszetów i pudeł, co czasami się zdarza niestety.
 6. Howi15

  World Of Tanks

  Potwierdzam, można grać bez wydawania forsy, chociaż jest to coraz bardziej utrudniane. tiery V nagle przestały zarabiać, kiedyś średnio po 20k na czysto, teraz się ciesze jak uda się 10-15k zarobić.
 7. "Grą, która może w tym roku przebić ME 2 na konsoli Sony jest chyba tylko Uncharted 3." Patrząc na fakt, że w tym roku ma wyjść ME3 (jednocześnie na PC, X360 i PS3) , to on może przebić wszystko.
 8. Mam takie pytanie do pietro apropo modpacku, jaki dał. Czy podczas instalowania wystąpiło 8 warningów(TSL), to źle. I czemu podczas próby zmieniania rozdzielczości gdy naciskam patch wyskakuje mi: "Unable to write to file SWKOTOR2.EXE for patch #1! Close all programs/games before patching". Prosze o szybkoą odpowiedź.
 9. Howi15

  Mass Effect 2

  Panie i panowie cieszta się nowa elektryzująca broń darmowa wyszła do pobrania:)
 10. Howi15

  Mass Effect 2

  Ja powiem tak: przeszedłem jak na razie tylko raz gre, i I większość jak widze w 2 punkcie popełnia błąd największy bądź w 3, nie mnie to oceniać. Tyle mam do powiedzenia na ten temat:P
 11. Howi15

  Mass Effect 2 - recenzja

  Ja ani razu nie utknąłem na żadnej przeszkodzie, choć mam inne błędy, które wkurzają, choć da sie obejść, np. niedziałanie przycisków w aktywnej pauzie (nie zawsze, ale czasami), co akurat skrótami klawiatury idzie obejść:)
 12. Howi15

  Mass Effect 2

  Powiem szczerze, że Adeptem gra się genialnie. gdyby nie te moce to chyba bym długo nie pożył bo tylko z nich korzystam. A takie pytanko. Miał ktoś problem ze stabilnością/płynnością gry? Bo u mnie np. na Cytadeli chodząc po niej Shepard strasznie wolno reagował na rozkazy (skończyłem trzymać strzałke, a on jeszcze przez 4 sekundy biegł dalej). I było tak tylko przy 2 wizycie na Cytadeli (podczas walki ani razu tak nie miałem). Ponadto raz mi się gra wykrzaczyła. Podczas nie działało mi menu w aktywnej pauzie, tzn. chciałem wybrać jakąś moc lub zmienić broń, a to menu nie reagowało, a po chwili mi wyszła gra do systemu. Udało mi się to częściowo ominąć stosując skróty klawiaturowe i jak teraz coś w tym menu nie działa to z nich korzystam. Jak ktoś zna przyczyne, to chętnie ją usłysze. Mimo tego grze należy sie 10/10. I nie rozumiem osób, które przeszły gre w parenaście godzin. Ja mam już około 24, a jeszcze nie zdobyłem lojalności u wszystkich, i nie poszedłem na misje (Uff, ale się rozpisalem:)
 13. Wszyscy wybierają swoje klasy, to i ja wybiore oryginalnie adepta, bo lubie bawić się mocą (zamiłowanie do Jedi:)
 14. Howi15

  Mass Effect 2

  Jak już gdzieś ktos napisał, premiera przewidziana jest an piątek, więc pewnie dopiero w ppiątek zostanie uruchomiony europejski Cerberus Network. Natomiast jeśli chodzi o zamiane języka, to na gry online napisali ładny poradnik krok po kroku jak bez kasowania mieć ang. dubbing i polskie napisy, Skoro napisali to jako oficjalna wiadomość, czyli musiało to być przetestowane i działać:) Jakby co wrzucam link: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=50089