Robhans5

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  21
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Robhans5

 • Ranga
  Robotnik
 1. > Divinity: Original Sin > > > a z wymienionych to Alien: Isolation Tak, Divinity: Original Sin powinien być tutaj wymieniony.
 2. Ja się dziwie czasem, że w Polsce ktokolwiek gra. Gdyby na zachodzie nagle wprowadzić ceny Polskie, to cały rynek by upadł. Specjalnie nie stać mnie na posiadanie konsoli, skoro i tak potrzebuję szybkiego PC do komfortowej pracy + kilka setek na lepszą kartę grafiki. Tym bardziej ceny gier, nie chciało by mi się kombinować z odsprzedawaniem ich. A, no i jeszcze nie mam telewizora bo zbędny strasznie :P No i specjalnie nic nie omijam. Na starej generacji tych exculsivów w które chciałbym zagrać jest tak nie wiele, że nawet sobie głowy nie zawracam: RDR, Uncharted, God of War 3, Last of Us. I tyle. + Oczywiście kocham bawić się ustawieniami graficznymi, aż żałuję, że mam teraz dobrego kompa. Z ojcem kiedyś siadaliśmy razem do ustawień graficznych, porównywaliśmy każde, wyłączanie opcji które nic nie dają a zjadają pamięć, by osiagnąć najlepsze proporcje jakość/wydajność. W sumie do dziś sie długo bawię w to :D Coś ala kreacja postaci z BG :P Co do tematu newsa. -> eee, W KOŃCU? Niby nie przeszkadza mi liniowość w grach, nawet ją sobie cenie, ale w końcu zmienili to co od lat wszyscy im zarzucali z tą serią. No i może w końcu pójdzie pod skradanie. W AC:B styl rambo był zabawny, ale ile można. AC IV zaczął to większe nastawienie na robienie misji po cichu, dobrze, że tutaj to rozwijają. No ale walka to już chyba zawsze będzie "smutna" :D
 3. Obecnie to i najzwyklejsza wersja na PC kosztuje 230 zł wieć nie ma co brać tego teraz.
 4. Podsumowując dane gameplaye: - Podoba mi się ta zmiana animacji w systemie sterowania, parkouru. - Grafika, trochę przejaskrawiona jak dla mnie, ale ogólnie jest w porządku - Walka jak kulała, tak dalej kuleje ;P - Nastawienie na skradanie - na duży plus jak dla mnie - "Żywe" wnętrza budynków. Zdaje sobie że będzie to ograniczone, ale i tak jest bardzo duzy progres, wejście bez ekranu ładowania(też +) i tam faktycznie coś jest, różne misje, podoba mi się to. - Zmieniony Hud, znaczniki na ekranie, nie na mini mapie. Jak dla mnie, chybiony pomysł. - Paski życia nad wrogami - wygląda to jakby to był Slasher -> mam nadzieję, że można to wyłączyć. - Tłumy wyglądają spoko. - Co-op bardzo mnie nie przekonuje jako element całej gry, misji głównych itp.
 5. Rainbow Six ->Tylko dla ludzi ze znajomymi graczami, konieczna komunikacja, wspólna zabawa itp. Bo jak się wrzuci 5 losowych ludzi, to to multi będzie porażką :D Ale dla ludzi grających razem -> Must Have.
 6. Pomylił wiek, zgadza się? :P Down of XIX oznacza schyłek 19 wieku, tak? :P
 7. Ale klną, masakra. No ale przynajmniej, samo prowadzenie jest przynajmniej interesujące, bo w pozostałe 2 był usypiające :P
 8. Udało mi się zapisać do bety, ale oczywiście, stabliność tego jest baaaardzo wielka. Origin nie potrafi zainstalować Bety :P
 9. Jednak Co-op nie jest osobnym trybem, całą grę można grać z ludźmi. To się nie sprawdzi w kompletnie. A już w ogóle duża mniejszość będzie z tego korzystała.
 10. Już są pierwsze komentarze w internetach, że system walki wygląda tak samo źle jak w części 2. Niestety muszę się zgodzić, że to będzie najsłabszy element gry. Po tym jak Redzi napisali, ze system walki będzie taki sam jak W2, lekko poprawiony to potwierdzili, że tutaj też będzie to kuleć. Nie mniej, całą reszta na tym gameplayu wyglądała niesamowicie.
 11. To chyba nie warto. Do WD wszystkie recenzje były 7-8 i wszystkie mówiły, że to dobra gra. Najlepszą recenzję to chyba Angry Joe zrobił, ale też dał jej 7/10, u niego to great game.
 12. Oj, już przeginacie. Przegięli z WD i tyle. Dla mnie i tak była bardzo ładna, to fizyka bolała najbardziej. Tutaj grafika nie jest jakiś super kosmos. Właśnie ciekawi mnie ten Co-op. Jeśli wmontują to w cały gameplay fabularny, to to kompletnie nie wypali. Może jakiś ciąg misji? Najlepiej osobny fabularny tryb. Nie za długi, na pewno nie tak jak faktyczna gra.
 13. Trzeba spojrzeć kupowanie pudełkowych wersji gier na PC już samo w sobie w obecnych czasach jest "kolekcjonerstwem". Bardzo duża większość jest sprzedawana po przez dystrybucje cyfrową. W tekście powinno być to zaznaczone, często widzę komentarze "Granie na PC umarło" jako argument podając takie statystyki.
 14. Wiesz, chyba nigdy nie miałeś takie sprzętu ;) Osobiście mam kartę Geforce 8800 GTS 512mb (czyli trochę lepiej niz ten wymieniany 9600) w wymienionych grach wygląda to tak (na rozdzielczości 1650x1080) - Crysis 2 - Z Palcem w d. bo wymaganie ma śmiesznie małe - BF 3 - Na wysokich na singlu, multi średnie/niskie - GTA IV (z patchami) -> Średnie, na wysokich jest już ponizej 30fps - Wiedźmin 1 i 2 -> W1 Wysokie, W2 śreednie, na wysokich oscyluje w okolicu 24-25fps - Far Cry 3 (DX 9 bo 11 nie obsługuję ta karta) - kiepskaa optymalizacja na starsze sprzętu, chodzi na niskich ale na +30fps - CoD''y - nie gram, nie wypowiem się - Skyrim - tak samo - DMC najnowszy Na najwyższych spokojnie bardzo płynnie, genialnie z optymalizowana - TR najnowszy - Na wysokich chodzi dobrze, lecz wolałem na średnich, tam nie było spadek klatek przy wybuchach etc. Da się? Da i to bez problemu. I nie widzę specjalnie różnicy pomiędzy 30fps a 60fps. Tak samo gry na średnich wyglądają świetnie, różnice są tak marginalne, że po 10 sekundach grania się zacierają (oczywiście są wyjątki). Już pisałem o tym w 1 temacie i naprawdę mnie dziwi, że nikt nie potrafi w to uwierzyć, nie mam pojęcia czemu :)
 15. W studiu dyskutowali i mówili że wychodzi w w wakacje i zastanwiają się co zrobi Rockstar wydając we wrześniu GTA V