Adrian7STK

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  47
 • Dołączył

 • Ostatnio

Posty napisane przez Adrian7STK


 1. KarolUG @
  A i tak dodatek sprzeda się w ogromnych ilościach. To że jest jak jest z Diablo III to każdy wie, ale i tak mnóstwo ludzi kupi tę grę/dodatek.

  Aversill @
  Jak kolega wyżej, też się już piszę, proszę o 2gą i 3cią sztukę EK DIII RoS. Bo z kolegą zamawiam. Choć to i tak nie ma niestety znaczenia...

  Może ktoś z zielonych dać jakieś info. jak mogę otrzymać informację na maila odnośnie Edycji kolekcjonerskiej DiabloIII Reaper of Souls, chodzi mi o dostępność jak się pojawi... ciach, klik już zamówiłem, nie martwię się że dla mnie braknie. Nie chodzi mi tutaj o subskrypcje sklepu, tylko raczej "powiadom mnie jeśli produkt będzie dostępny" ta opcja jest dostępna jeśli produkt jest już w sklepie, ale aktualnie jest brak jego w magazynie etc.


 2. Sprawdzę za kilka dni za pomocą steam''a, choć do tej pory i tak gram w DiabloIII... i raczej będę grał... a PoE będzie na chwilę przerwy np.czekaniem na dodatek RoS, chyba że całkowicie mnie odrzuci już po 1/2h gry.

  A tak nawiasem to jaką postać polecacie w PoE, w DIII grałem każdą postacią, ale najlepiej gra mi się DH i Barbarzyńcą, więc może ktoś poleci jakiś podobny odpowiednik w PoE co do tych dwóch wariantów, które wymieniłem ?


 3. Ja gratuluję organizatorom udostępnienia możliwości wpisania hasła wcześniej niż litera wraz z news''em w ogóle się pojawiła...

  Możliwość wpisywania hasła 21:13 z groszem...
  News z literą 21:15...

  Wiedziałem jakie będzie hasło przed pojawieniem się litery, ale chciałem być pewny ostatniej litery/cyfry więc kiedy zobaczyłem że można już wpisać hasło a żadnego newsa nie ma oprócz ostatniego z 15:27 to zgłupiałem... bo możliwość dodania hasła miała się pojawić równo z literą...


 4. Szkoda że trzeba płacić za coś co powinno być za darmo. Chociaż nie wiem, niech okrojony stream dadzą za free. Bli$$ard chyba liczy tylko na zysk.

  Pomijając, wszystkie informacje na temat nowości znajdą się w internecie jak nie na bieżąco podczas relacji/prezentacji na targach to po samym BlizzConie na forach, na moim celowniku jest tylko RoS do D3, który już na forum gry ma swój temat który jest bieżąco aktualizowany...


 5. A czemu główny bohater wygląda prawie, że identycznie jak aktor grający Spartakusa w serialu Spartakus np. Bogowie Areny lub Krew i Piach.?.

  Nawet trudni się tym samym orężem również dual wielding swords.
  Dla porównania:
  1. http://ocdn.eu/images/pulscms/ZDg7MDYsMWUwLDE2OA__/1655697b3457d92f2839f8019d978802.jpg
  2. http://i.pinger.pl/pgr450/d0a80170001650444c80e13d/6a00d83451c17f69e2012876e3c2ae970c-800wi.jpg
  a tym:
  http://www.gram.pl/galeria_obrazki.asp?id=7574&i=3


 6. Gothicu III może skoro II część nie wystarcza ?! TES V Skyrim (jeśli nie próbowałeś) + mod z dodatkowymi pancerzami opcjonalnie brońmi do wykucia, może nawet jest jakiś bardziej konkretny który bardziej urozmaica fach kowalstwa. Co prawda opiera się głównie na rozwijaniu umiejętności kowala do max100pkt i odblokowywaniu poszczególnych perków, aby móc kuć coraz to nowsze i lepsze rzeczy. Materiały zbiera się w kopalniach lub kupuje u kupców/kowali.


 7. "wszystko zależy ile będzie poprawnych zgłoszeń".
  Może wytłumaczy ktoś na jakiej zasadzie zostali wybrani zwycięzcy ?
  Zakładając że poprawnych prac było więcej niż 3, niech zatem będzie 10.
  Każda osoba ma tak samo podpisane obrazki z gier, bo inaczej mieć nie może skoro jest tylko jeden poprawny klucz odpowiedzi, więc w jaki niby sposób obiektywnie wybraliście 3 zwycięzców ?

  (...)


 8. > O ironio. Powiedziałem, że od godziny 18 (dokładnie 18:20) na stronie Tawerny Gothic
  > jest już druga grafika.

  To ciekawe, że grafika jest już dostępna. Bo nie było nic mowy, że będzie publikowana w innych miejscach niż link to "tematu"
  ( http://forum.tawerna-gothic.pl/index.php?topic=24391.0)
  na forum, który jest zamieszczony tutaj w artykule, a w którym niestety widnieją tylko linki:
  > Regulamin konkursu ( http://tawerna-gothic.pl/tawerna/odkryj-arcanie-na-ps3-280.html)
  > Pobierz grafikę nr 1 ( http://img.tawerna-gothic.pl/konkurs_1.png)

  Jakoś "Pobierz grafikę nr 2" nigdzie tam nie widzę...

  ... Dobra mniejsza z tym, nie potrzebuje nigdzie tego szukać znalazłem łatwiejszy sposób na odnalezienie tej grafiki, choć cholera wie gdzie ten link się znajduje na forum.