Hubertusk

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  63
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Hubertusk

 • Ranga
  Przodownik
 1. Dodatkowo: - wiek min. 17/18 lat - aktywność
 2. Cześć, szukam chętnych do gry w wirtualne kluby w FIFE 16 na PS4. Mój nick to HubertuskPL. Gram głównie w weekendy i w tygodniu w godzinach wieczornych. Jeśli jest ktoś zainteresowany to zapraszam! P.S. Wymagana gra zespołowa!
 3. Witam wszystkich, z tej strony Hubert, mój nick PSN to HubertuskPL. Tak jak w temacie – szukamy KULTURALNYCH ludzi do gry w klubie "Polish Pirates" w FIFA 14. Interesuje nas sympatyczne spędzanie czasu, ale nie oznacza to, że dobre noty nas nie interesują! Obowiązkowo: – kultura osobista – gra zespołowa – w miarę systematyczna gra Mile widziane: – poczucie humoru Na koniec pragnę dodać, że nie planujemy stworzyć typowego klubu składającego się z 30 graczy, w którym nikt nikogo nie zna. Jeśli jesteś zainteresowany wyślij mi zaproszenie na PSN - mój nick to HubertuskPL
 4. AKTUALIZACJA Klub rozegrał już ok. 300 spotkań. Aktualnie znajdujemy się w 3 lidze. Z otwartymi rękoma przyjmiemy: a) bramkarza b)obrońców Na dalszym miejscu znajduje się pozycja pomocnika, ale również przyjmiemy jeszcze kogoś na tę pozycję. Jeśli chodzi o napastników --> z racji tej, że pozycja ta jest bardzo licznie obsadzona jestesmy w stanie zastanowić się tylko w wypadku trafienia się perełki ;P Dotkowe wymagania: - wiek +15 (mielismy nie robić ograniczeń wiekowych, ale jednak okazało się to niezbędne ;D) Pozostałe wymagania pozostaj bez zmian. Zachęcam do dołączenia do klubu. Pamiętaj, najpierw wysyłasz zaproszenie do mnie, a następnie do klubu! Pozdrawaim, Hubert.
 5. "Przypomnijmy, że tryb FIFA Ultimate Team w FIFA 14 będzie posiadał zawartość na wyłączność dla użytkowników konsoli Xbox One. Po więcej informacji o technologii EA Sports Ignite odsyłamy na oficjalną stronę EA Sports." To jest jedna wielka kpina!!! Od lat tryb UT był obecny na wszystkich platformach. Dla mnie jak i dla ogromnego szeregu graczy (PS3, PC) jest to ogromne nieporozumienie. Mam rozumieć, że nowa Fifa będzie w pewnym sensie okrojona. Być może dla niektórych graczy nie robi to żadnej różnicy, ale jest pewne grono, które gra tylko w ten tryb... Kompromitacja ze strony EA. Takie jest moje zdanie.
 6. Cieszę się jak małe dziecko - pierwszy raz coś wygrałem ;). Gratuluję również innym zwycięzcom !!!
 7. Zapomnieli o nas ;D, wyniki w wypadku Xboxa były już po jednym dniu...
 8. Aktualne statystyki klubu: 14/8/8 Ilość osób w klubie: 4
 9. Klub ma już 4 członków więc jest coraz lepiej. Zapraszam wszystkich zainteresowanych.
 10. Hubertusk

  FIFA 13 - Gra doskonała?

  Na wstępię chciałbym przeprosić za wiadomość niezwiązaną z tematem. Chciałbym zaprosić wszystkich zainteresowanych grą w klubie (WG) do tematu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=79646&u=1