savagetommy

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  49
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O savagetommy

 • Ranga
  Przodownik
 1. mogliby zapowiedzieć i tydzień przed premierą a i tak by się sprzedał
 2. savagetommy

  Batman: Arkham Knight - recenzja

  Najkrótsza recenzja na gramie - tak samo krótka jak przyjemność z gry po pierwszym odpaleniu :D
 3. savagetommy

  Premiery kinowe - co obejrzymy w grudniu?

  jedną ze swoich ostatnich ról zagrał tutaj świętej pamięci Robert Williams. ok :D
 4. A propos spawnujących się w nieskończoność wrogów podczas walki z ostatnim bossem:
 5. To jest to DLC, które jest ważniejsze niż naprawienie gry i umożliwienie graczom jej przejścia?
 6. savagetommy

  PlayStation 4 - redakcyjny test konsoli

  A tak w ogóle to pad z PS4 jest kompatybilny z PC ? :) bo szczerze mówiąc tylko to mnie interesuje :P
 7. > W sumie jakby się pojawił news o zakończeniu II wojny światowej to by była dobra infromacja > i byłby to news jak najbardziej świeży. Szczególnie, że ta wojna w teorii ciągle trwa, > bo dwa państwa nie podpisały do tej pory porozumień pokojowych. Drobiazg, nie chodzi o przykład tylko zasadę. Ale kudos za przytomność umysłu :)
 8. > I gram robi dokladnie to samo - informuje, ze BlizzardNADAL szuka ludzi. Naprawde tak > ciezko to zalapac? Czy chodzi po prostu o to, by sie do czegos przyczepic dla samej idei > czepialstwa? Gdyby nie napisali nic, bylby krzyk, ze nie informuja. Napisali - jest zle, > bo news stary. Ech, ludzie, ludzie... > > PS. Zwroc uwage, jak sformulowany jest news: informuje o tym, ze na fejsbuku ponawil > sie wpis na ten temat. Dzisiejszy wpis. Nie marcowy. Jasne. Idąc tym tokiem rozumowania gdyby ktoś dzisiaj napisał na fejsbuku, że ponawia informację, że druga wojna światowa już się skończyła, to usprawiedliwionym jest napisanie na stronie głównej, że druga wojna światowa już się skończyła. Sorry, old news is no news, deal with it.
 9. > Jeśli się nie posiada informacji, czasem lepiej milczeć, bo próbując ośmieszyć kogoś, > możemy ośmieszyć siebie. Informacja jest sprzed godziny. Informacja z teraz: Druga wojna światowa się skończyła. Czy to jest news? Uwaga, najświeższy. Ogłoszenie wisi od marca, wszyscy już zdązyli o tym napisać, to, że Blizzard przypomina o ogłoszeniu sprzed miesięcy to nie news. To tak jakby zamieścili teraz na fejsbuku info, że robią Hearthstone, a inne portale przekazali to jako nowość. Toteż radzę się zastosować do własnej rady i się nie ośmieszać.
 10. brawo, news z marca : http://wowcenter.pl/Aktualne-Wiesci/1018/Blizzard-stale-zbroi-sie-w-Polakow