Inkasent007

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Inkasent007

 • Ranga
  Obywatel
 1. Inkasent007

  W jakie Gry Graja Wasi Rodzice

  Matka w Tetris a pełnoletni brat we wszytsko gdzie można kogoś zamrdować oprócz strategii :) KIedyś próbował w AoE II ale robił samych chłopów:) Dosyć długo pozostawał przy życiu.
 2. Moja matka raz na ruski rok pyka w "Tetris" hhehehe. Kiedyś (miałem chyba 9 lat) całkowicie popierała moją przygodę z "Indiana Jones and Emperors Tomb" hehe. W to sobie mogłem grać od świtu do nocy :D Oj z tymi Simsami miałem podobnie hihi!
 3. Inkasent007

  Wiedźmin (The Witcher) - temat ogólny

  Hehe czyli mogę się zaopatrzyć w tę gierkę :D
 4. Inkasent007

  Gothic II: Noc Kruka (temat ogólny)

  Jak dla mnie cienkiego gracza RPG - ów to postacie w "Noc Kruka" są nieco przepakowane (chodzi mi o te w KHorinis i Górniczej dolinie czyli te stare) to samo jeżeli chodzi o broń . Głównie dlatego uważam Szpon BEliara za istne wybawienie dla takich noobów jak ja ;)
 5. Inkasent007

  Książki - temat ogólny

  Lubię czytać, nawet bardziej niż choćby telewizję czy gry komputerowe, byle było to coś ciekawego np. Ojciec Chrzestny którego ubóstawiam i przeczytałem z pięć razy od deski do deski.
 6. Nie wiem czy moje zachowanie można nazwać uzależnieniem... Na codzień komputer jest na chodzie ale jeżeli mam coś ciekawego do roboty to mogę go sobie bezproblemowo odpuścić.
 7. AMD athlon{tm} 64 processor 3500+ Do dyspozycji mam 500 - 700 złotych
 8. Siemanko, Jestem Nowy! Jako że udało mi się jakiś czas temu zmodernizować nieco kompa, z wyjątkiem karty graficznej, wysuwam uprzejme zapytanie: Jaki model powinienem kupić na miejsce mojej staruszki (Nvidia Geforce 5500 FX Galaxy Zeus)?