mingus1045

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  16
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O mingus1045

 • Ranga
  Obywatel
 1. mingus1045

  Problem: Batman Arkham Knight

  Na PC, słyszałem właśnie, że gra ma takie błędy, ale nie wiedziałem, że wycofano ze sprzedaży :( czyli będę musial poczekać. A mój sprzęt spełnia wymagania :)
 2. mingus1045

  Problem Batman Arkham Knight

  Witam, mam problem z tą grą, po uruchomieniu ekran "migocze" jakby flesz, słychać jedynie w tle mocno urywane dźwięki z filmików wstępnych, ale ekran się nie wczytuje, nie da się grać. Ktoś wie jak rozwiązać ten problem ? Za pomoc z góry dziękuję.
 3. Witam, mam problem z tą grą: po uruchomieniu ekran gry jakby "migocze" na czarno, w tle gdzieś tam słychać przerywane dźwięki z filmików, potem z menu gry, jednak obraz cały czas migocze jak flesz. Wie ktoś, jak temu zaradzić ? Za pomoc z góry dziękuję.
 4. Witam, mam problem z tą grą, zainstalowałem grę i Rockstar Social Club, mam konto, przypisałem grę do konta kluczem, próbuję uruchomić grę, ale cały czas jest ekran wczytywania i gra nie chce się uruchomić, wie ktoś może jak, temu zaradzić ? Gra jest oryginalna, mój sprzęt spełnia wymagania. Za pomoc z góry dziękuję.
 5. mingus1045

  Risen 3 - problem z save'ami [Rozwiązane]

  wielkie dzięki, Twój sposób jest skuteczny! :)
 6. mingus1045

  Risen 3 - problem z save'ami [Rozwiązane]

  Oryginał, oczywiście :) w poprzednich częściach, również legalnych, też występowały błędy
 7. mingus1045

  Risen 3: Titan Lords

  Witam, mam problem z tą grą, kasują mi się save''y i za każdym razem muszę zaczynać od nowa :( ktoś wie, jak temu zaradzić ?
 8. mingus1045

  Risen 3 - problem z save'ami [Rozwiązane]

  Uwielbiam serię Risen, ale te błędy doprowadzają mnie do szału :(
 9. Witam, mam problem z tą grą, kasują mi się save''y i za każdym razem muszę zaczynać od nowa :( ktoś wie, jak temu zaradzić ?
 10. Witam! Mam problem z tą grą: po włączeniu pierwszej misji po dosłownie 3 sekundach gra się zawiesza, pokazuje się taki błąd: Direct3DDevice: Present Failed (DEVICE REMOVED). Wymagania sprzętowe spełniam i sprawdzałem na najniższych ustawieniach graficznych. Gorąco proszę o pomoc!
 11. mingus1045

  Risen 2 - Temat ogólny [M]

  Wielkie dzięki za pomoc! Wystarczyło usunąć ten sterownik 3D, o którym mówił kolega wyżej ;)
 12. mingus1045

  Risen 2 - Temat ogólny [M]

  Wielkie dzięki! Usunąłem ten sterownik 3D i wszystko działa tak, jak powinno. Muszę częściej sięgać po rady na tym forum, bo po pierwszym razie jestem naprawdę mile zaskoczony ;)
 13. mingus1045

  Risen 2 - Temat ogólny [M]

  Tylko w tej grze, inne naprawdę ładnie mi śmigają, bo sprzęt mam dobry. I tak jest zawsze - 5-10 minut (tylko!) chodzi dobrze a potem strasznie się tnie. Po restarcie gry jest tak samo
 14. mingus1045

  Risen 2 - Temat ogólny [M]

  zupełnie nic to nie dało, nadal tnie się jak emo
 15. mingus1045

  Risen 2 - Temat ogólny [M]

  grafa: Radeon 6790 HD, procek: Intel Core Quad 4x2.6 GHz, 8GB ramu. Sterowniki mam najnowasze na pewno, komputer się nie grzeje, zmniejaszałem ustawienia do niskich i ścinało się tak samo, przed chwilą odświeżyłem kompa EasyCleanerem. Zobaczę jeszcze, czy jakieś programy da się wyłączyć i dam znać jak poszło ;)