Pablo1989

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  1278
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Pablo1989

 • Ranga
  Przewodniczący
 1. Pablo1989

  Muzeum broni pancernej w Kubince - galeria

  :) Mój kuzyn był tam rok temu i coś wspominał o czołgu kuli. Nie mam pojęcia co to takiego ale na Wikipedi jest nieco opisane jak to mogło działać.
 2. Tak pomyślałem aby wrócić do Morrowinda :) i mnie jedna rzecz nurtuje otóż w jednym z folderów znajdują się zmodyfikowane odgłosy jakie miały mieć wampiry. Miały ale ich nie mają, Pomyślałem że może moja postać z nich korzysta jako wampir, i co się okazuje że też nie. To w takim razie jakie postacie używają z zawartośći folderu V?
 3. Pablo1989

  Windows Seven - Temat Ogólny

  Osatnio mnie dręczą blue screeny ================================================== Dump File : 042515-24648-01.dmp Crash Time : 2015-04-25 23:37:43 Bug Check String : SYSTEM_SERVICE_EXCEPTION Bug Check Code : 0x0000003b Parameter 1 : 00000000`c0000005 Parameter 2 : fffff960`00756cf9 Parameter 3 : fffff880`0a4fc0e0 Parameter 4 : 00000000`00000000 Caused By Driver : cdd.dll Caused By Address : cdd.dll+6cf9 File Description : Product Name : Company : File Version : Processor : x64 Crash Address : ntoskrnl.exe+6f840 Stack Address 1 : Stack Address 2 : Stack Address 3 : Computer Name : Full Path : C:\Windows\Minidump\042515-24648-01.dmp Processors Count : 2 Major Version : 15 Minor Version : 7600 Dump File Size : 276 984 Dump File Time : 2015-04-25 23:38:36 ================================================== Jakieś pomysły od czego zacząć poza formatem. Otóż mogę go zrobić, ale muszę :D poszukać płytkę z windą
 4. Pablo1989

  Uzależnienie

  Wiem że może to i nie moja sprawa, ale trochę mnie to wkurza że czuję się odrzucony nie będący już nikomu potrzebny. Otóż mam kumpla co gra w MMORPGa Allods Onlinie ok fajnie że ma swoją ulubioną grę, ale trochę gra stanowczo ZA DUŻO! Tak wiem że gry MMO są takie wciągające itd ale czy nie wypadało zrobić jakiejś naprawdę mega przerwy. Zrobił taką na 3tygodnie ale to za mało, ja do chcę wpaść pogadać, jego matka mówi że mu przekarwała że byłem. Ale on wcale tym się zainteresował że byłem, to jeszcze nic, kiedyś miałem problem raz we sklepie bo jakiś ochroniarz coś do mnie się przyczepił i gadał abym się nie pokazywał(Nie wiem czemu) i tak chciałem z kumplem na wszelki wypadek rozwiązać ten problem ale kolega nie był skory do pomóc odpowiadająć -Walić to! Dziś do niego na facebooku napisałem jaki to on na mnie jest wyjebany, że na chwilkę mnie przyblokował, ale też tym się jakoś specialnie zainteresował, mam wrażenie że ta gra niszczy nasze kontakty, co prawda oferował mi wspólną grę, ale ja mu odmówiłem bo ja już gry MMO mam za sobą, ale on dalej mi gadał jaka ta gra jest wspaniała Wspaniała? A tak zdarzało mu się raz ze mną rozmawiać że zrobili jakiegoś patcha że przestanie grać bo jest do kitu, a wcale tak nie zrobił i grał nadal. Nie mówię że mój ziomek jest nolifem, owszem ma jednak życie po growe, ale jeśli chodzi o mnie to mnie musi unikać Z góry przepraszam za długawe moje wywody ale nie wiem jak mu przemówić aby dał spokój z grą w której nie ma końca, a tak są jeszcze inne ciekawsze gry czy spędzanie więcej czasu ze mną bo tak właśnie mnie tylko unika choć mu nic nie zrobiłem.
 5. Pablo1989

  Air Soft Gun - hobby dla maniakow

  http://www.tvn24.pl/gdansk-byli-w-munudrach-i-mieli-bron-przestraszyli-gdanszczan,535297,s.html :D sorrka za odswiarzanie tematu, ale mam nadzieje nikomu z was aby nie przytrawiło się podobnie.
 6. Pablo1989

  Nostalgia za innym światem

  W AW nie grałem za dużo, ale gra nie była zła, wręcz bardzo mnie się spodobała, ale była trudna dla mnie podobnie z wydanym rok póżniej Flashbackiem
 7. Pablo1989

  Piractwo

  Jak mam kasę to kupuje sobie LEGALNIE gierki co mnie bardzo cieszy. Ale jeden z moich znajomych temu przeciwny, zaczyna mi gadać że robię żle i gry w obecnych czasach się pobiera z torrenta a nie kupuje od tak!
 8. Pablo1989

  Allegro i inne - legalność sprzedaży

  Dobra! Ten kontrahent co mam z nim problem to zapewne oszust, domaga się szybiej wpłaty, a jak się do niego napisze o szeguły to nic nie odpisuje choć widać że na swoje konto się loguje.
 9. Pablo1989

  Allegro i inne - legalność sprzedaży

  Mam taki problem z kontrahentem, robi mi prowizję, a ja mu już wpłaciłem dziś bo czasie terminowym byłęm zajęty, co prawda nie całość, ale znaczną część Dokładniej jeszcze nie opłąciłem za przesyłkę i 5zł za towar. Tak więc, czy jakby ta część do niego jednak dotarła mógłbym domagać się zwrotu? czy mam kontrahentowi napisać że brakującą zapłątę robię jutro?
 10. Nephren-Ka Kiedyś byli ludzimi nim dostali strzałą..yyy nie ważne :P
 11. :) I tak Mati dowali Iron Maiden czy innego metala podczas sesji w Heartstone,a
 12. Może przypadkiem z was Serious Sama 1sze starcie(nie wiem czy w edycji HD będzie git) Właśnie z kumplem wczoraj i dziś rozegrali z parę rundek, choć by się przydało z parę osób na multika. Bo tak gdy Game Spy Arcade zakończył działalność gra na multi grzeje pustki, a tak odpalamy gierę na multi przez hamachi i jakiś problemów nie ma tylko nie ma z kim. Też by było super jakby się komunikowało przez mikrofon, oczywśćie nic nie mamy przeciwko używania chata pisanego, ale będąc atakowanym przez hordy wrogów przy pisaniu równa się samobójstwu :P.
 13. Wygląda na to że Sylwka będe SAM W DOMU! Bracki gdzieś leci RyanAirem(nie wiem gdzie) A Rodzicie do moich chrzestnych Niestety mych kumpli też nie będzie bo jeden z nich zrobił mega wyjazd do Wieżycy, mnie nie wzieli bo nie byłem zainteresowany. Plusem jest to że mogę :) sobie udać nad tą scenę POLSATu.
 14. Pablo1989

  Divine Divinity - temat ogólny

  Tylko pod żadnym pozorem ;P nie korzystaj z broni zamrażaniem. Bo tak raz zamrożony wróg znów nim będzie za każde walnęcie i to nieżle psuje grę no chyba że ktoś :D nie szuka wyzwania.
 15. Nie dam głowy kiedy osatni jakiś zestawik lego kupiłem, ale nadal mam do nich sentyment. Złaszcza kiedy :D się kupi giwerki i podobne tego typu bajery dla ludzików tzn Brickarms.