Destroyer_ml

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Destroyer_ml

 1. Dobra, chyba ostatnie pytanko, czy gry z serii Total War ukażą się w jakiejś serii ze wszystkimi DLC, tak jak np Medieval 2 + Królestwa. Chodzi mi głównie o Empire, Napoleon i Shogun 2, przymierzałem się do kupna ale skoro są "gołe" to nie za bardzo się opłaca, na dodatek Shogun 2 dopiero we wrześniu przez co odpada promocja -50% na wszystkie części :/
 2. Destroyer_ml

  Towal war Shogun 2 + Zmierzch Samurajów - Dostępnośc.

  Ooo dziękuję za pomocny link
 3. Czy wie ktoś kiedy mniej-więcej będzie można zamówić w.w. gry Chciałbym zamówić sobie Empire, Napoleon i 2 powyższe w jednej paczce ale .. brak :( Pytanie bonusowe: Czy Empire i Napoleon będą wydane w jakiejś tańszej serii czy kupować po promocji -50% za 30zł?
 4. Kilka pytań odnośnie Total Wara 1. Czy wiadomo kiedy będzie dostępne Total War Shogun 2 i Zmierzch Samurajów? 2. Czy zamawiając Empire / Napoleon Total War z serii "Platynowa Kolekcja" za 30zł dostaje dostęp do wszystkich DLC jakie się ukazały? 3. To samo co wyżej ale dotyczące Total War Shogun 2 (też za 30zł) Z góry dziękuję za pomoc :)
 5. Świetnie, akurat mam nowego kompa za 3k i powinien uciągnąć BF3 co najmniej na średnich. No cóż zapowiada się naprawdę rewelacyjna gierka i rozpierducha na maxa. A co do konsol i pc, to spieranie się która/y jest lepsza jest bezsensowne. Konsola ma swój świat a Pc swój i robienie gier pod "oba" jest głupie. Jak już ktoś wspomniał gry powinny być robione osobno na każdą platformę :)