Grzesiek_gracz

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  14
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Grzesiek_gracz

 • Ranga
  Obywatel
 1. Siema mam pytanie. Czy można pdłączyć w jakiś sposób XBoxa i komputer, aby móc grać na lanie, czy jest jakiś kabel, czy co.... i czy wogóle jest to możliwe? Z góry dzięki.
 2. Grzesiek_gracz

  Jak odpalić edytor gry Gears of War? [rozwiązano]

  Odinstalowałem gre i rozpoczełem na nowo instalacje, wybrałem więcej opcji, a tam... rzeczywiście był nie zachaczony kwadracik z napisem zainstaluj edytor. Logika, że tym razem go zachaczyłem. Dzięki za pomoc Pernia.
 3. Witam wszystkich. mam pytane, czy jeżeli mój kumpel ma 360siątke, a ja mam kompa to, czy możemy grać ze sobą w usłudze live. Dodam, że już próbowaliśmy. On założył serwa na sieci lokalnej Gears of War, ale nie mogłem tego serwa znaleźć. Czy takie coś jest możliwe. Z góry dzięki.
 4. Grzesiek_gracz

  Jak odpalić edytor gry Gears of War? [rozwiązano]

  Pruóbowałem, ale było Start-Wszystkie programy- Microsoft Games-Gears of War i koniec.
 5. Grzesiek_gracz

  Crysis na maxa, ale z jakim sprzętem?

  Czyli oddać karte dla kloszarda i kupić sobie lepszą i po problemie? A jaką ty masz karte?
 6. Witam wszystkich. Mój problem wygląda tak, że niemam pojęcia jak odpalić edytor gry Gearsa, przeszukałem wszystkie foldery w zainstalowanej grze i płyte, ale nie znalazłem nic co miało związek z edytorem, może coś przeoczyłem? Dodaje, że płyta jest orginalna i zakupiona niedawno. Z góry wiewlkie ddzięki i pozdrawiam.
 7. Grzesiek_gracz

  Crysis na maxa, ale z jakim sprzętem?

  To mam problem tylko z kartą? a RAAMu nie zamało?
 8. Grzesiek_gracz

  Crysis na maxa, ale z jakim sprzętem?

  Ja mam proc intel core 2 Quad Q6600/GF 8500GT 1024/2 GB RAAM. Głównie chodzi mi nie tyle o wygładzenie co o te maximum w zaawansowanych co musiał bym dodać do kompa, ewentualnie wymieni aby Crysis poszedł na wysokich zaawansowanych bez urywek?
 9. Siemka. Moje pytanie odnosi się do Crysisa, a mianowicie do tego jaki trzeba mieć sprzęt, aby Crysis chodził na bardzo wysokich zaawansowanych opcjach graficznych i dużej rozdzielczośći, gdzieś 1440:900. Chociaż mój komp przewyższa wymagania minimalne to jednak na maxymalnie wysokich z wysoką rozdzielczością grać się nieda. W sumię to w zaawansowanych nie moge wybrać rubryki na bardzo wysokie. Jaki trzeba mieć sprzęt, aby wykisić z Crysisa co się da bez żadnych zacinek, czyli jaki proc, ile raamu i jaką karte. Z góry dzięki i pozdro.
 10. Grzesiek_gracz

  Od czego zależy ping?

  Ja mam neo 512, ale jak wchodze na Gearsa gdzie jest już 7 osób, a ja jestem 8 to ping dochodzi nawet do 500. Czy gdybym miał neo 6mb to, czy mój ping był by mniejszy i czy ping osób, które wbijały by na moje serwy też był by mniejszy?
 11. Grzesiek_gracz

  Od czego zależy ping?

  Witam wszystkich. Jestem multiplayerowym graczem Gears of War, często zakładam własne serwery... i tu pojawia się problem. Większość osób, które wchodzi na moje serwy płacze, że ma duży ping i sobie wychodzą i szczerze, to sam tak robie jak wchodze na czyjiś serwer i ping jest dla mnie zaduży, ale moje pytanie brzmi: - czyją winą jest wysoki ping np. Jana Kowalskiego, który wchodzi na mój serwer by pograć w GoWa? a. transferem Jana Kowalskiego, który wchodzi na mój serwer? b. moim transferem, osoby, która tworzy serwer? c. inne źródła problemu? Z góry dzięki i pozdro dla wszystkich.
 12. Grzesiek_gracz

  Gears of War - oficjalny temat Pomocy Technicznej

  Siemka wam. mam jedno pytanie. jak odpalić edytor gry Gears of war? Przeszukałem wszystkie foldery w zainstalowanej grze i na płycie, ale nic nie znalazłem, dodaje, że jest to niedawno kupiony oryginał. Z góry dzięki.
 13. Grzesiek_gracz

  Gears of War - Wersja PC

  Siemka wam. mam jedno pytanie. jak odpalić edytor gry Gears of war? Przeszukałem wszystkie foldery w zainstalowanej grze i na płycie, ale nic nie znalazłem, dodaje, że jest to niedawno kupiony oryginał. Z góry dzięki.
 14. Grzesiek_gracz

  Jkak odpalić edytor gry Gears of War?

  Witam wszystkich. Mój problem wygląda tak, że niemam pojęcia jak odpalić edytor gry Gearsa, przeszukałem wszystkie foldery w zainstalowanej grze i płyte, ale nie znalazłem nic co miało związek z edytorem, może coś przeoczyłem? Dodaje, że płyta jest orginalna i zakupiona niedawno. Z góry wiewlkie ddzięki i pozdrawiam.