Linux_Player

Gramowicz(ka)
 • Zawartość

  15
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Linux_Player

 • Ranga
  Obywatel
 1. Linux_Player

  Tworzenie stron WWW

  Jeszcze lepszy jest www.lua.pl - 300 MB na strone, PHP, bazy danych, pre-instalator CMS, dostęp przez FTP itp tam co prawda wkleja na górze strony Reklamy Google, ale można je zwinąć i nie wysuwają się na kolejnych podstronach - zobacz sobie np. na www.amiga.lua.pl jak to wygląda
 2. Linux_Player

  Każdy na coś czeka. A ty?

  Ja czekam na... 1. Diablo III 2. The Elder Scrolls Online 3. Fable 2 4. Baldur''s Gate III (tja...) 5. Wiedźmin II (bądź dodatek do części pierwszej) 6. Warcraft IV 7. Guild Wars 2
 3. Linux_Player

  Telefony Komórkowe

  Chodzi o jak najbardziej oryginalny soft producenta, bez dodatków operatora typu linki Era Omnix czy też Orange Menu.
 4. Linux_Player

  eXtra Klasyka HIT - nowa seria CDP - Temat Ogólny

  Smutne, chociaż zrobiono kilka bezsensownych kroków w "klasycznych" seriach - przeniesiono Sagę Heroes I-III do eXG, więc zdrożały o 7 zł, a także wycofano ze sprzedaży Sagi Baldur''s Gate i Icewind Dale, a teraz chodzą na aukcjach za cenę 2 razy większą niż ta sugerowana przez wydawcę.
 5. Linux_Player

  eXtra Klasyka HIT - nowa seria CDP - Temat Ogólny

  No ok, może wejść, ale w takim razie seria zatraci swój sens (co i tak się już chyba stało). DM nie jest jeszcze klasyką, choć jest grą świetną. Klasyka to coś jak sama nazwa wskazuje - klasycznego - więc moim zdaniem powinny do niej trafiać gry, które w znaczny sposób zapisały się w historii komputerowej rozrywki. A czy Mesjasz taki jest? No nie wiem...
 6. Linux_Player

  Upadek RPG?

  Cóż, w takim razie - w mniejszych miastach trudniej o chętnych do gry. A skoro już jesteśmy przy przedrostku "c", to może przydałoby się zmodyfikować nazwę tematu? :)
 7. Linux_Player

  Czy ktoś jeszcze słucha Metalu?

  Może fani mnie zjedzą, ale wokal niemal identyczny jak we wczesnym Iron Maiden, choć instrumentalnie o wiele mocniej, ciężej.
 8. Linux_Player

  eXtra Klasyka HIT - nowa seria CDP - Temat Ogólny

  Oraz Diablo II, Warcraft III ... -.-
 9. Linux_Player

  Upadek RPG?

  Sam najpierw pisałeś o tym, że możliwe jest całkowite zatarcie się granic między gatunkami. TO nie jest fajne. A papierowe erpegie to już inna bajka :) Szkoda tylko, że coraz mniej popularna...
 10. Linux_Player

  Upadek RPG?

  Wcale nie fajnie. Teraz mogę z dumą powiedzieć, że gram w RPG, a jeśli do tego dojdzie, mogą pojawić się sytuacje typu: - w co grasz? - w RPG - aha, to widziałeś nowego NFS? Jak dla mnie bez sensu. Zapożyczenia same w sobie nie są złe, ale do pewnego momentu. Nie wyobrażam sobie np. zdobywania poziomów postaci w Quake czy Call of Duty... To już będzie przegięcie i całkowicie zakopie się w stosie starych, dobrych gier.
 11. Linux_Player

  Prowokacje na forach i ich twórcy

  Jak dla mnie to numerem jeden (a może zero?) wśród prowokatorów był Kocyk Elmo :)
 12. Linux_Player

  580 FPS w grze Crysis?

  Heh, jak dla mnie to zapewne byłoby za głośno :) Ciekawe czy odkurzacz przyłożony do ucha byłby wstanie pobić to monstrum ;)
 13. Linux_Player

  Neverwinter Nights 2

  Cóż, aktualizator pobiera automatycznie najnowszą dostępną wersję, więc konkretnego patcha w ten sposób nie znajdziesz. Poszukaj w internecie, możliwe że jest na serwerze gram.pl, choć nie wiem na pewno.
 14. Linux_Player

  City-Interactive i jego gry

  Ehhh, nawet gry z City drożeją... Ciekawe czy będą warte swojej ceny... Oby.
 15. Linux_Player

  EMPIK - temat ogólny

  Gdzie można, to można... W Bełchatowskim Empiku nie wykładają odfoliowanych czasopism do poczytania, niestety. A co do książek, to i owszem można, ale kto posiedzi w sklepie aż tyle czasu, żeby poczytać książkę, hm? Co do cen gier - racja, są wysokie, choćby na Allegro można kupić często za pół ceny wymarzoną gierkę, ale można też liczyć na wyprzedaż, bądź promocje typu "kup jedną, weź drugą" więc dobrze, że Empiki są :)